Widok

Ortopeda Gdansk szpital kolejowy

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
hej. ma moze z Was nr do przychodni w szpitalu kolejowym??

i jeszcze prywatnie do dr Pawlaka??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
albo moze ktoras z Was slyszala o dr Czerwinskim??

zerwal mi sie przeszczep w kolanie i musze pilnie isc do kogos kto sie tym zajmuje... moj ortopeda ich polecil ;/
image

Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pawlak mnie operował (nawykowe zwichnięcie rzepki) , ale teraz na topie jest Szandorowski z kolejowego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
a masz moze jakis nr do tej przychodni?? bo jakos ciezko mi w necie cos znalezc :((

a moglabys do mnie napisac na mejla kaaykaa@wp.pl co mialas za operacje bo ja tez to mam :(( tylko ze teraz mialam przeszczep acl... ktory sie zerwal wlasnie przez to nawykowe wykrecanie rzepki :((((((((((
image

Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rysika Pawlak juz nie pracuje(nie zyje).został Szandorowski i Szawczukiewicz z tych starszych lekarzy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
szpital kolejowy centrala: 58 349 38 33

ja bylam u czerwinskiego z dzieckiem - malo czasu poswieca - 5 min i po wizzycie i jakis taki niedokladny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
piszę tutaj bo poczta mi cos szwankuje ; ja miałam 17 lat , teraz mam 29 , przełozyli mi wiązadła z prawej strony kolana na lewą , to wytrzymało jakiej 7/8 lat i ponownie mi rzepka wyskoczyła (ale dr Pawlak mówił,że może tak być z uwagi na to,że faza wzrostu się nie zakonczyła) po tym ostatnim urazie byłam właśnie u dr Szandorowskiego ,zaproponował kolejną orepację ale jakby to ując miałoby to polegać na wyłamaniu kawałka kości z przyczepem więzadła i przesunięcie go niżej tak by to lepiej napiąć , przyczepić mieli za pomocą śruby i póżniej ja usunąć jak się zrośnie . Genaralnie od tego czasu na maxa uwazam i jest ok , taka operacja jak wyżej to dla mnie hardcore i czekam aż wymyślą coś nowego :) wtedy przed operacja to rzepka mi leciała co chwilę , Szandorowski/Pawlak to bdb lekarze ,niestety ja sie leczyłam prywatnie (tylko na potrzeby zabiegu byłam z raz w przychodni i to kupę lat temu ) więc w kwestii tel.nie pomogę , teraz chyba polecałabym Szandorowskiego , nie wiem czy Pawlak jeszcze operuje,poczytaj opinie na necie , powodzenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps Szandorowski nie jest stary , jest po 50 tce :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps.Pisałam o Michale Pawlaku Ze nie zyje juz, a teraz pracuje Maciej Pawlak pewnie syn.wiec przepraszam za wprowadzenie w błąd.Znam tych lekarzy od 23lat,dlatego napisałam starszych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mnie operował p. Michał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki :))

no wlasnie dla mnie to tez hardkore :(( a noge to juz mam niezle pocieta ;/ teraz musza mi jak najszybciej usunac sruby i to co sie zerwalo...
image

Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A czy któraś z Was wie coś o dr Ziółkowskim- ortopedzie?Czeka mnie wizyta z dzieckiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakos sie udalo i w poniedzialek mnie przyjmie :)
image

Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Ziółkowskiego znam ze Swissmedu. Też chodziłam do niego z synem. Jak dla mnie ok. Rzeczowy gaduła
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie teraz, a od dawna dr Szandorowski jest na topie - doskonały ortopeda!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Szandorowski najlepszy ortopeda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nr do rejestracji w kolejowym:
58 7640803
58 7640804
58 7640797
:)
Czy ktos sie orientuje gdzie poza Szpitalem Kolejowym pracuje teraz dr Maciej Pawlak?? do maja pracowal w Remedium, a panie mi tam podpowiedzialy ze teraz w Rehasport..... ale ja nic takiego nie moge znalezc w internecie, zadnych namiarow.. moze ktos, cos.... ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
klinika Rehasport Gdańsk 511671531
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co do dr Ziółkowskiego to miałam z nim różne przygody, na samym początku ignorował moje objawy, później jak się okazało że sprawa faktycznie jest poważna to wtedy już konkretny lekarz, też pewnie dlatego że mnie 2 razy tam operowano, a on wówczas był ordynatorem (nie wiem jak teraz jest)a i tak miałam nawroty, więc suma summarum robiłam 3 zabieg prywatnie. Prowadził mnie tam dr Bartoszewski naprawdę rzeczowy ortopeda, ale nie wiem czy tam jeszcze pracuje.

powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam prowadzona przez ordynatora ziółkowskiego , bardzo sympatyczny lekarz :) Miałam zabieg 4 śruby i gwóźdź zrobił mi piękne nogę nie widać żadnego śladu po zabiegu . Teraz byłam u niego ostatnio bo mam zwichnęłam sobie tą chorą nogę i nic się nie zmienił dalej sympatyczny. Mogę go polecić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

krem nawilżający do twarzy (41 odpowiedzi)

Jaki krem jest dobry bo nie wiem jaki kupić używałam garniera ale mi nie służy i teraz mam taka...

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

do góry