Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przetwory - przepisy nowy temat Chcę się w tym roku na serio wziąć za zapchanie spiżarni słoikami :) Więc...
Martek
27

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 19 czerwca 2010

Czy pozwalacie aby babcie, ciocie i inne osoby calowaly Wasze dzieci? nowy temat Uwazam, ze nikt poza rodzicami nie powinien obcalowywac dziecka bo to...
~Asia84
20

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 12 grudnia 2009

Niechciana 3 ciąża nowy temat Jestem mamą 2 dzieci. Mam synka w wieku 6 lat i córkę 2 letnią. Kilka dni...
~Karola
240

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 4 października 2015

Poszukuje opinii--dr.Hryniewicz Tadeusz nowy temat Prosze,rodzj zenski o wypowiedzi na temat kompetencji...
mandocha
32

ostatnia odp. 21 godzin temu

dodano: 6 października 2007

Materac do naszego łóżka...jaki? nowy temat Czy ktoś się zna na materacach? Muszę kupić materac do naszego łóżka, ale...
~magda
21

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 4 lutego 2009

czy są tu mamy które nie posyłają swoich dzieci do przedszkola? nowy temat za moich czasów (jestem z lat 80tych) większość dzieci nie chodziła do...
~CIEKAWA
239

dodano: 26 września 2012

Do mam dzieci ktore przechodzily przez zapalenie krtani... nowy temat Niestety i nas do topadlo w Swieta. Zaczelo sie od niewinnego katarku a...
~Mamma
71

dodano: 11 kwietnia 2012

jak to jest? 2,5 latek w przedszkolu państwowym... a pieluszki? nowy temat czy taki maluszek musi juz załatwiac potrzeby w toalecie? jak to jest?
~alis
103

dodano: 11 czerwca 2013

Dziecko z ADHD a sąsiedzi nowy temat Czy ma ktoś problem z sąsiadami. Moje dziecko ma 7 lat i ma zdjagnozowane...
~Wwww
13

dodano: 11 stycznia 2019

11 miesięczne dziecko nie raczkuje nowy temat Witam! Mój synek dziś kończy 11 miesięcy,troszkę się martwię,ponieważ nie...
~Marcelina
1

dodano: 20 stycznia 2022

Żłobek Skarbek nowy temat Dzień dobry, Poszukuję opinii na temat żłobka Skarbek przy ul. Kolorowej w...
~Marta
-

dodano: 20 stycznia 2022

jaki najlepszy materac do łóżeczka nowy temat dziewczyny, własnie zamierzam kupic materac do łóżeczka i prawde mówiąc, po...
HaniaB
26

dodano: 2 marca 2010

Mam dość własnego dziecka nowy temat Pewnie nazwiecie mnie wyrodną matką, ale ja tak czuję... jestem mamą 3,5...
~Nina
184

dodano: 31 grudnia 2013

Wspólne konto po ślubie? nowy temat Dziewczyny jesteśmy po ślubie cywilnym, rozliczamy się już wspólnie, ale...
~Mania
24

dodano: 2 marca 2015

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży nowy temat Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie...
~Ania
7

dodano: 24 kwietnia 2019

Rozpiska wypłat świadczeń Gdańsk nowy temat Witam. Czy ktoś ma rozpiskę dat wypłat świadczeń z gdańska , centrum...
~Jola
3

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 3 stycznia 2022

Czy ksiądz może odmówić chrztu? nowy temat Byliśmy u księdza prosić o chrzest dla naszego dziecka. Odmówił nam,ponieważ...
dorcik79
18

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 19 listopada 2007

do kiedy Wasze maluchy miały kolki? nowy temat przyznam szczerze, mam juz ich serdecznie dość!!! długo jeszcze? :)
Madziulka
66

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 10 grudnia 2010

Szczepiłyście dzieci 13-14miesiąc na odra, świnka, różyczka? nowy temat Moja córcia skończyła roczek i zapisałam ją zgodnie z planem szczepień na...
~asmarforol
100

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 7 maja 2009

ortodonta gdańsk nowy temat Hej Polećcie mi proszę bardzo dobrego i sprawdzonego! ortodontę dla...
~An.
22

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 19 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry