Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
poszukiwany dobry ortopeda nowy temat Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie...
martuchowata
20

ostatnia odp. 44 minuty temu

dodano: 9 grudnia 2012

Gdzie ubieracie swoje dzieci nowy temat Witam, zastanawiam sie gdzie mogłabym nakupowac swojej córce troche rzeczy,...
~Mamma
32

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 27 lutego 2017

Gdzie się fajnie ubrać w rozmiarze xxl? :-( nowy temat Mam dwoje dzieci. Przed drugą ciążą mocno przytyłam. Teraz młodsze dziecko ma...
~abcd
30

ostatnia odp. 5 godzin temu

dodano: 20 marca 2016

Czy jest sens urządzać pokoik dla noworodka? nowy temat Mam dylemat, czy lepiej łóżeczko dziecięce wstawić do osobnego pokoiku,...
~yenna
18

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 11 października 2013

Mały pokój dla dziecka nowy temat Witam, proszę o porady, podzielenie się opiniami na temat czy 8-metrowy pokój...
~hokasia
34

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 28 stycznia 2014

Do rodziców dzieci z zespołem Aspergera nowy temat czy są tu rodzice dzieci z zespołem aspergera? Jestem nauczycielem,...
~simi
1

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 17 czerwca 2021

Duża różnica wieku między synami a sprawy mieszkaniowe nowy temat Mamy 2 synów z różnica wieku 7 lat. Aktualnie starszy 10 lat, młodszy 3...
~Asia z Gdyni
12

ostatnia odp. 7 godzin temu

dodano: 10 stycznia 2019

gdzie kupujecie meble dla dzieci? nowy temat czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę...
~mama
71

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 27 lipca 2016

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie nowy temat Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej...
ewwa
28

ostatnia odp. 21 godzin temu

dodano: 14 sierpnia 2012

proszę o opinie na temat szkoły TEB Edukacja nowy temat mieści się ona na armii krajowej w Gdyni...........
merlina
82

ostatnia odp. 22 godziny temu

dodano: 11 października 2007

parówki dla roczniaka??jeżeli tak to jakie?? nowy temat podajecie parówki dla swoich dzieci?? jeżeli tak to jakie? i dlaczego?
~oliwcia
72

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 22 lipca 2010

refundacja in vitro nowy temat myslicie ze zrefunduja in vitro od lippca czy moze to kolejne obietnice bez...
~lenka
21

dodano: 10 stycznia 2013

Nadliczbowe zarodki po in vitro nowy temat Dzięki ni vitro urodziłam bliźniaki jednak pozostało 5 zarodków. Czy któraś z...
~Maja
49

dodano: 9 października 2015

Szkoła państwowa czy prywatna? nowy temat Co myślicie,do jakiej szkoły byście posłały dzieci mając wybór? Zastanawiam...
czekolada-chili
52

dodano: 5 grudnia 2012

wanna z hydromasażem opinie nowy temat Wanna prostokątna z hydromasażem FREZJA FALLA COMPANY dł. 140 cm Cena...
goralka
16

dodano: 16 września 2010

leżaczek/bujaczek/huśtawka...? co polecacie drogie mamy nowy temat jak w temacie - macie coś godnego polecenia?:)
marta_zabka
23

dodano: 30 marca 2011

jaki plyn do kapieli do suchej skory nowy temat do tej pory uzywalismy j&j ale skorka corki zrobila sie dosc wysuszona i pora...
zuzanka88
30

dodano: 2 lutego 2012

~agusia
10

dodano: 20 października 2012

Czy sa tu mamy wczesniakow? nowy temat Nie widzialam na forum podobnego watku. Jako mama wczesniaka wiem , ze...
KLAUDIAOO
17

dodano: 8 stycznia 2014

Enfamil-jak wasze dzieci reagowały na to mleko? nowy temat Jak oceniacie mleko Enfamil?Czy pasowało ono waszym dzieciom?Pediatra...
~Marlena
28

dodano: 30 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry