Widok

Dzieci z AZS porady kosmetyki wsparcie mamuś

Babie Doły Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Założylam ten temat ponieważ moja Amelia ma azs. Czytałam na temat tej choroby, wiem jak trzeba uwazać, co robić. Jednak, czy możecie pomóc mi i posłużyć radami? Czego unikać, co robić by poprawić stan? Jakich kosmetyków używać (mamy teraz oilatum jest ok), może rękawiczki bawełniane coś o nich czytałam wkładać na noc? Co pomaga, czego unikać a co obić regularnie? Rady sprawdzone mile widziane :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moja córka ma azs od urodzenia ze sprawdzonych kosmetyków to właśnie emolient z oilatum. Córka nie przepada za kremami bo wszystko jest potem tłuste. Polecam też skorzystać z porad dietetyka bo odpowiednia dieta również daje dobre efekty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko i wyłącznie oilatum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

córce w wieku paru miesięcy wysypało na buzi, lekarz stwierdził, że azs i przepisał protopic (w ulotce jest, że od 2 lat, ale lekarz powiedział, żeby spróbować mimo to). Zeszło wszystko bez śladu, a wcześniej próbowaliśmy bardzo różnych rzeczy.
Po kąpieli smarujemy maścią cholesterolową, robioną w aptece, na receptę. Od pół roku spokój.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mojego syna akurat maść cholesterolowa tak uczuliła, że aż cały spuchł :(
Ja bardzo polecam bephanten sensiderm krem na większe zmiany, a do codziennej pielęgnacji bephanten sensiderm daily care. U mojego dziecka działa cuda, a swego czasu ta skóra naprawdę nie wyglądała za dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mója córka ma azs, też stosowaliśmy oilatum, ale lepiej się sprawdziły kosmetyki eeny meeny. ja bardzo zwracam uwagę na skład, nie wszystkie dedykowane na skórę atopową kosmetyki służą córce, niektóre są zbyt ciężki i sztuczne, jej skóra woli bardziej naturalne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co jest ze mną nie tak że nie mogę znaleźć pracy.... (26 odpowiedzi)

Poszukuje pracy juz rowny rok, mam 26 lat, w miedzyczasie dorabiam troche sprzataniem..pracowalam...

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry