Widok

biznes - jaki ??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich na forum i bardzo proszę o pomoc.
Postanowiłam otworzyć swój własny niewielki biznes w Wejherowie mam kilka własnych pomysłów jednak bardzo zależy mi na opinii innych.
Może macie jakieś pomysły , chcielibyście aby coś powstało czego nie ma w tym mieście i nie tylko w tym. Kawiarnie, herbaciarnie, kioski, sklepy cokolwiek wam wpadnie do głowy bardzo proszę napiszcie. Bardzo często śledzę Wasze wątki jako młoda mama i wiem że wpadacie tutaj czasami na genialne pomysły dlatego wierze że pomożecie i mi. Z góry dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na dzien dzisiejszy zaden ;/
po co sie masz martwic czy bedziesz w stanie uregulowac rachunki co m-c.
przepraszam jak Cie zmartwilam, ale wedlug mnie na dzien dzisiejszy szkoda zdrowia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
generalnie, ja za dobrze nie znam wejherowa ale nie znalazlam tam fajnej kawiarenki;) to znaczy takiej gdzie można rózne inne kawy, latte, jakies smakowe,cappuccino, sobię popić plus jakies ciacho, szrlotka na ciepło z lodami;) do tego przestrzeń gdzie dzieci mogły by sie pobawić taki kącik cos jak w ikei taki placyk zabaw,tylko może ogrodzone zeby nie ganiać za dzieckiem i bezpiecznie było;) i może gazetki;) mini empik.
Musiałoby być podzielone żeby bezdzietni nie czuli sie jak w przedszkolu jakąś scianką czy czymś odgrodzone.
taka propozycja na szybkiego.Miejsce przyjazne, gdzie mozna sie zrelaksować;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kawiarenka internetowa bedzie w Wejherowie, tam gdzie stał budynek WCK(obecnie trwa budowa sali, kina itd.) Znam dobrze Wejherowo i jedynie co moge doradzić to punkt szybkich pożyczek, w którym bedą do wyboru różne banki. Jest taka placówka na Puckiej , ale nie udzielają kredytów osobom , które są w BIK-u. Mi osobiście brakuje kawiarni dla całej rodziny-jest jedynie kawiarnia Wenty na rynku, ale w weekend tłoczno. Brakuje mi też drugiego dobrego i taniego sklepu z art. dla dzieci (chemia, zabawki, ciuchy). Jest "TYGRYSEK" , możnaby zrobić im konkurencję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam na dalsze podpowiedzi .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kawiarenki internetowe to dla mnie niewypał bo teraz kazdy ma net w domu, mówie o kawiarence z kawą;) ajak najbardziej żeby klienci mieli dostep do netu bo teraz to przydatne. czesto z tego względu np. stołujemy sie w kfc;)
ale kolezanko jaki ty masz pomysł? bo czekac na gotowe ....?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie to troche dziwne, taki biznes na sile. Albo sie ma pomysl albo nie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli miałabym coś teraz otwierać to tylko zabawkowy z dobrymi zabawkami ! moi znajomi mają dwa w Gdyni i jadą z tematem widzę !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Anią, albo ma się pomysł na biznes albo nie, a jak się nie ma to się serca w to nie włoży i jak ktoś na początku napisał nie będzie z czego opłacić rachunków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czego brakuje?? Kawiarni gdzie mama z dzieckiem będzie mogła spokojnie wypić kawkę, a dziecko będzie mogło się pobawić.
Coś takiego jak Galeria Malucha w Gdyni
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle ze kolezanka chce sie rozeznac w rynku, i zdradzac swoje dobre pomysly to pewnie niechetnie bedzie,

bo np piszecie o kawiarenkach itp wiec widzicie zapotzrebowanie(moze nie tylko ona je odczówa)
ale np na pralnie taka jak w ameryce ze sie z wszystko uprac przychodzi, to widac zapotrzebowania nie ma :) grunt to pomysl ale tez i oczekiwania mieszkanców.

wszedzie "lumpy" jak grzyby po deszczu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Second hand też by się przydał,ale taki gdzie są perełki :)
Nie jakieś szmaty czy ubrania dla pań po 50 ;)

Są w Wejherowie rzeczy,ale ceny !! 20-30zł za rzecz a za to można dostać coś nowego w normalnym sklepie ;)
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O1jjjj to miało być tak: ;)))

Są w Wejherowie lumpexy,ale ceny !! 20-30zł za rzecz a za to można dostać coś nowego w normalnym sklepie ;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko trzeba pamiętać,że my to specyficzny rynek;) same mamuśki z małymi dziećmi;)

moja kuzynka ma lumpeksy nawet dwa, jeździ po nie do niemiec, ja bym nie chciała się z taką górą ciuchów przewalać;)

zawsze można spróbować franszczyznę z kimś. jest juz marka to nie trzeba na to przynajmniej pracować;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem producentem kamienia ozdobnego i sztukateri gipsowej,szukam kreatywnej osoby która zainwestuje ok 7-12tys zl, badz zaczerpnie pomocy z Urzędu pracy (pomoc w uzyskaniu dotacji) na sklep z kamieniem ozdobnym, kamieniem elewacyjnym, kamieniem naturalnym w dobrym punkcie wiecej informacji udziele na maila. To nie jest franczyzna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem w tych czasach bardzo ważne jest by dobrze oszczędzać. Można również sprawdzić, jak to wygląda gdy oprocentowanie lokat bankowych wynosi 0% , możecie znaleźć tutaj wiele przydatnych informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moim zdaniem pomysł nie jest tak ważny, jak wykonanie i umiejętność dbania o swoje interesy. PRawda jest taka, że będą powstawały nowe sklepy, siłownie, salony kosmetyczne itd. Istotny jest marketing, oraz umiejądość egzekwowania swoich należności - czcze©klnie tego drugiego brakuje początkującym przedsiębiorcom i są zbyt "miętcy". Natomiast gdy ktoś nie płaci np. za fakturę, to nie ma co zwlekać, tylko warto skorzystać czym prędzej z pomocy windykacja-online .pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja jestem zdania, że w czasach kiedy zaraz znów wyskoczy Covid zza rogu lepiej zająć się biznesem w sieci. My z mężem już niedługo ruszamy ze sklepem internetowym. Właśnie czytam o wyborze hostingu na https://hostdog.pl/jak-wybrac-magento-hosting . Mamy korzystnie zawarte umowy z dostawcami , nic nie tracimy i nie ryzykujemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem reklamy w internecie, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić porady z artykułu na stronie - https://nowareklama.wixsite.com/home/oferta . Jest to rozwiązanie, na które sam się zdecydowałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony z uzyskanych rezultatów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama myślę by postawić na https://taab.pl/ . Jeśli chodzi o systemy do parkowania, wydają się być one solidnie skonstruowane, a obsługa klienta również sprawia wrażenie bardzo zaangażowanej i profesjonalnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

do góry