Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niemal idealnie wątek zamknięty Minusy to przeludnienie wieczorami (swoją drogą informacja w postaci świateł...
~Mariusz L.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

Z raju do piekła, czyli "póki jesteś z nami"... wątek zamknięty Jeżeli chodzi o samą siłkę - jest dobrze wyposażona, płynu pod prysznicami...
~JohnSnow
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Zależy im tylko na ściąganiu środków, a nie na kliencie. wątek zamknięty Uczęszczam na siłownie już rok, ale niestety jestem zmuszony zrezygnować....
~lgvch
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

Radzę sprawdzać konto wątek zamknięty Nie polecam, a jak już ktoś sie zdecyduje proszę sprawdzać konto. Mi na dzień...
~ak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 lipca 2012

Jest Ok. wątek zamknięty Ogólnie polecam siłownię, jest czysto, dużo maszyn, fajne zajęcia... Niestety...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

NIEPUNKTUALNE OTWIERANIE LOKALU wątek zamknięty Już 3 razy czekałem pod siłownią na jej otwarcie. Notoryczne spóźnienia...
~Stały klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Nie ma lepszej siłowni za ta cenę (jestem na starej stawce), dużo sprzętu a...
~Dawid Ł.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Rewelacja wątek zamknięty Ładny wystrój, przestronne szatnie, różnorodny i atrakcyjny grafik a co...
~G.
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

Polecam świetna Siłownia !!! wątek zamknięty Na siłownie Pure uczęszczam razem z narzeczonym od lutego, i naprawdę...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

Zwrot kosztów po rezygnacji z członkostwa wątek zamknięty Z przyczyn niezależnych ode mnie byłam zmuszona do rezygnacji z członkostwa....
~Niezadowolona Klientka
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2011

Porażka wątek zamknięty Klub pod względem urządzenia i cen jak nabardziej na tak. Chciałem...
~Jasny
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

Popsuło się i to bardzo... wątek zamknięty Niestety od jakiegoś czasu, a chodzę do PURE od otwarcia odniosłam wrażenie...
~Paula
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

Niekompetentna obsługa... wątek zamknięty Ćwiczę w tym klubie już 6 miesiąc. Mieszkam w Sopocie, gdzie niema żadnej...
~Anonim
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2012

Super Klub wątek zamknięty W 100% zgadzam się z przedmówczynią... klub pod każdym względem super....
~klient
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 listopada 2011

ZDECYDOWANIE ODRADZAM !! wątek zamknięty obsluga nie mila i robi z klientow idiotow. brakuje szafek na ktore trzeba...
~Pani klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Nachalność wątek zamknięty Zostałam zaproszona na dzień otwarty.Od samego wstępu wszyscy z obsługi...
~Niedoszła klienta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

ODRADZAM wątek zamknięty Kiedy podpisywałam umowę, Pani która mi ją przedstawiala zle mnie...
~Sandra
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2012

dużo do życzenia wątek zamknięty Trochę lat już ćwiczę na siłowniach i pierwszy raz spotkałam się z taką...
~Maja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Bardzo Dobry Klub wątek zamknięty Po pierwsze jak się podpisuje umowę, to się ja dokładnie czyta.. a nie potem...
~Stały klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

zajęcia fitness wątek zamknięty Widzę że wypowiadacie się tylko na temat umów, a to przecież każdy wiedział...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry