Widok

Pizza hut na Zaspie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
hej, czy tam jest pizza hut? na mapie pokazuje ze na Jana Pawła w tym miejscu jest KFC... na Zaspie jest tez Telepizza - co z tych dwoch polecacie na wypad rodzinny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Krokodyla :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
do najgorszej pizzerii w Trójmieście... Brawo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pod jakim względem najgorszej? Bywam tam kilka razy w roku od wielu lat i zawsze pizza jest super.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeżeli Twoim zdaniem krokodyl ma dobrą pizzę to współczuje gustu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Lepiej samemu coś ugotować.
A nie pakować w dzieci te świństwa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
gotuje i to codziennie sama dla 4 osob, mąż lezy na kanapie, babcia obiadkow niedzielnych mi nie podaje ani nie zaprasza, pizze robie sama od lat, wogole nie jemy na mieście od lat bo nie ma kasy, wiec czasem lepiej nie oceniac kto jakie ma zamiary, bo przesłanki są różne - a odpowiedziec na pytanie jezeli ktos ma poradę :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
tam jest KFC i Pizza hutw jednym miejscu - jedzenie dobre ale czy na wypad rodzinny... mało miejsca, dużo ludzi, jak masz większe dzieci które spokojnie wysiedzą przy stoliku to tak a jak małe które będą chciały biegać to poszukaj innego lokalu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry