Pizzeria Leone

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Legionów 72A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariusz - opinia wątek zamknięty Zamówiłem pizze na dowóz przy zamawianiu pizzeria potwierdziła czas dostawy...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 października 2021

Mariusz - opinia wątek zamknięty Dosyć że wydałem 37 za 2pizze to dostałem je letnie wczoraj chociaż że...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2020

tragedia! wątek zamknięty Trzy razy lepsze jedzenie serwują na stacjach benzynowych! Omijać szerokim...
~mrR
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Obiad tragedia wątek zamknięty Zamowilam obiad Macho z cebulą, dość ze cześć cebuli byla spalona druga część...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 maja 2019

Kiedyś było lepiej wątek zamknięty od powstania Leone duży spadek jakości
~Jarosław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 marca 2019

nie polecam wątek zamknięty Zamówiłem pizzę do domu. Masakra. Ser najtańszy jakaś podróbka. Szynka...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Koszmar wątek zamknięty Zamówiłam pizze, uprzejma Pani powiedziała że czas oczekiwania ok godziny....
~N
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 stycznia 2019

Pozytywnie wątek zamknięty Zamawiałam nie raz jedzenie z Leone na Zaspie, bardzo smaczne jedzenie,...
~kobieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Tragedia wątek zamknięty W dniu 25.11.2017 zamówiłam pierś ze szpinakiem poprostu nie wierzę,że coś...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 listopada 2017

NIE POLECAM wątek zamknięty Czekaliśmy na pizze ponad 3 godziny... Na dodatek posiłek był bardziej...
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

Dramat wątek zamknięty Zamówiona pizza przyszła letnia, składniki były słabej jakości, lekko...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Bardzo smaczna pizza wątek zamknięty Bardzo smaczna pizza, wybrałem się z rodzinką na niedzielny obiad i mimo...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Bardzo niedobra pizza wątek zamknięty W dniu 30.07.2017 zamówiłem w restauracji na Oruni Górnej 3 pizze. Tragedia...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Pizza tragedia wątek zamknięty Strasznie się popsuło. Zamówiliśmy pizze dotarła zimna. Ciasto cieniutkie ,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

TRAGEDIA!!! wątek zamknięty Z przykrościa musze stwierdzic ze zamówienie ktore odebrałam było mowiąc...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 czerwca 2017

Przegięcie wątek zamknięty Dziś, tj. 19.06.2016, po raz kolejny zamówiłem jedzenie (zestaw macho). Można...
~Adacho
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Stanowczo odradzam wątek zamknięty Zamówiliśmy trzy danie obiadowe, pytając o czas realizacji, który miał...
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2017

Makarony wątek zamknięty Zamówiłem makaron.Takiej papki w życiu nie widziałem. Zero smaku, makaron...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 maja 2017

W miarę szybko i bardzo smacznie wątek zamknięty Zamówiłem jedzenie na telefon obiad i pizze w godzinach szczytu, w miarę...
~Pan W.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Czysto duze porcje i miła obsługa wątek zamknięty Jedlismy wspolnie z mezem i dziecmi obiad i pizze , miła osłucha swieze...
~Rodzinka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
105

postów

92

wątków

do góry