Widok

Pizzeria sero podobna

Do tej pizzerii chodziłem zawsze gdy miałem ochotę na naprawdę dobrą pizzę i tak było jeszcze w roku 2012.Jest 2013,ja wraz z kumplem który również lubił tę pizzerię,namówiliśmy innego kolegę na wizytę w tym lokalu.Jakież było nasze zdziwienie gdy zaczęliśmy konsumpcję.Ciasto było jak zakalec i smakowało jak kapeć.Natomiast ser?????no właśnie...nie było go wcale.Był tam wyrób sero podobny,który oczywiście spłynął i w konsekwencji z ciasta zrobiła się tłusta kapciowata breja.Ohydztwo...fuu.To tyle,na koniec zapytam tylko ku przestrodze,czy dla marnych oszczędności warto tracić stałych klientów,jak zmieniacie skład wyrobów to przynajmniej zaznaczcie to w menu i obniżcie cenę waszego kiepskiego produktu........
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 1
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam serdecznie,
drogi kliiencie jeżeli faktycznie było coś nie tak...to dlaczego nie zgłosiłeś tego właścicielowi, dla informacji pana nie zmieniliśmy dostawcy sera...Jeżeli w parti sera która otrzymalismy było pare kilo produktu gorszego gatunku, to błąd i niedopatrzenie-nie zawsze możliwe do wykrycia...ale by to stwierdzić, musiał bym to zobaczyć...dostał by pan nową smaczną pizze, czego osobiscie bym przypilnował. Tymczasem obsmarowuje Nas pan za być może błąd, o którym nawet nie byłem poinformowany.. To przykre...Zapewniam że nasze produkty nie będą jakościowo gorsze..
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry