Pizzeria Simba

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Marynarki Polskiej 132

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grażyna - opinia wątek zamknięty pyszne jedzenie polecam ,obsługa miła
~Grażyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Pizza Hawajska wątek zamknięty Pizza niedopieczona, surowe ciasto przyklejone do sreberka, mokre cuchnące...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Fajna pizzeria wątek zamknięty Zamawiałam kilka razy pizze i było róźnie, zależy jak się trafi. Dzisiaj...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2017

Anonimowy wątek zamknięty Chisbuger ok, jednak Hot dog miał być z surówkami a przyjechała marna bułka z...
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Pizza na grubym cieście wątek zamknięty CIASTO wyglądało fatalnie. Bez smaku , nie polecam - tragedia jednym słowem
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Żegnaj Simba wątek zamknięty Zamówiłem pizze o 18:32 z informacją że dostawa będzie za ok. 1h do 1:15 ale...
~Toomsa
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Simba zeszla na psy!!! wątek zamknięty Bylem klientem Simby do dnia dzisiejszego:( Jest coraz gorzej. Obiady zawsze...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

... wątek zamknięty Jedzenie beznadziejne,obsluga srednia,placek po cygansku ktory zamowilem...
~MS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Ogólnie wszystko ok ale czas oczekiwania to jedna wielka kpina wątek zamknięty Na jakość jedzenia nie mogę narzekać ale po raz kolejny czekałem PONAD DWIE...
~Niezadowolony
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

Tragedia!! Spalona pizza plus 2 godziny oczekiwania wątek zamknięty Tragedia. Nie dość, że czas oczekiwania na pizzę wyniósł 2 godziny to...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 maja 2016

"Kebab" wątek zamknięty Jeszcze do niedawna uważałam, że simba robi naprawdę świetne jedzenie. Jednak...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

Kierowca = wizytówka firmy wątek zamknięty Po zrezygnowaniu z zamówienia (przyczyna był wydłużony czas dostawy jak...
~ochrona tryton
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2016

Placek wątek zamknięty Jestew wielkim koneserem placka cyganskiego. I naprawde jest mega ostrosc...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Masakra wątek zamknięty Pizza mega słona, po prostu obrzydliwa. Sos dodatkowo 2zl i 4zl za dowoz...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Pizza wątek zamknięty Polecam wszystkim naprawde. Pizza jest pierwszą klasa mega dużo składników...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Simba wątek zamknięty Dania mega duze spokojnie jednym daniem dwie kobietki sie najedza. Obsluga...
~Mycha
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Burdel wątek zamknięty Najobrzydliwsze danie jakie kiedykolwiek jadłam-pierś po hawajsku. Kotlet...
~~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Ostatni raz zamówiłam tam cokolwiek wątek zamknięty To coś co kucharz nazywa pizza było ochydne. Ciasto grubości 5 cm, do tego...
~Niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 grudnia 2015

Nie bardzo wątek zamknięty Pizza bardzo slaba, lepiej kupic mrożonke w biedronce. Sosy mdłe. Ogolnie nie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Pizza z dowozem wątek zamknięty Długi czas oczekiwania, pizza zimna, niedobra, niedopieczona a pieczarki...
~Leszek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
93

postów

72

wątków

do góry