Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Urodziny wątek zamknięty Po raz kolejny się nie zawiodłem. Organizacja świetna - wszystko na czas i...
~Sebastian B
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Restauracja pod Lipami wątek zamknięty Serdecznie polecam kuchnia pydzna obsluga super.
~Anna Cegielkowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Gorąco polecamy wątek zamknięty Miły, przyjemny klimat i wystrój, uprzejma obsługa. Zamówiliśmy "koryto...
~Ania i Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Sylwester 15/16 wątek zamknięty Jednym słowem, masakra,jedzenie beznadziejne,wszystko bardzo brzydko...
~Kinga
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Zabawa Sylwestrowa wątek zamknięty Fajna impreza w dobrym towarzystwie i przy dobrym jedzeniu, zwłaszcza wędliny...
~Zuza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Sylwester2015 wątek zamknięty Super impreza, wybawiłem się za cały rok, obsługa na 6, zawsze obecna i w...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

bal sylwestrowy wątek zamknięty Rewelacja pod każdym względem jedzenie prima , muzyka super nogi same...
~iwona gorzkiewicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Bal sylwestrowy wątek zamknięty Witam zabawa byla superr , muzyka dla kazdego , jedzenie pyszne . Klimat jaki...
~Alicja Slas
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty Byłam w Oberży dwukrotnie,pierwszy raz na kolacji Walentynkowej, drugi raz...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Organizowałam w tej restauracji 1 urodzinki synka. Bardzo klimatyczne...
~A&K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

Polecam w 101 % !!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim Oberże pod lipami.Wyprawiliśmy tam wesele 19.07.2014 i...
~Andrzej i Romana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Dwukrotnie miałem tam przyjemność chrzciny swoich pociech i się nie...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

sobotni obiad wątek zamknięty Postanowilismy zjesc obiad właśnie tutaj jako ze mamy swiadomosc dobrej...
~P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Polecam Oberżę Pod Lipami wątek zamknięty Polecam! Przede wszystkim bardzo miła obsługa, która potrafi dobrze doradzić....
~Tina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

Pod Lipami Łęgowo Magda i Daniel 10.08.2013 wątek zamknięty Witam. Organizowaliśmy przyjęcie weselne w hotelu "Pod Lipami" w Łęgowie. Na...
~Magda i Daniel
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2013

Równia pochyła - niestety wątek zamknięty Lubiłem ten lokal , czasem zajeżdżaliśmy z małżonką na pierogi czy inne...
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 września 2013

Ukryty skarb wątek zamknięty Witam - polecam goraco ta restauracje i hotel! Wyprawialismy tam wesel i bylo...
~Panna Mloda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lipca 2012

Wesele 30 czerwca 2012 wątek zamknięty Witam. Organizowaliśmy przyjęcie weselne w hotelu "Pod Lipami" w Bystrej....
~Kajetan Preiss
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Komunia wątek zamknięty Korzystałem z usług restauracji, zorganizowanie komunii należało do...
~tomasz ż.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

obiad weselny wątek zamknięty Obiad weselny Gorąco polecam lokal "Oberża Pod Lipami" wszystkim, którzy...
~Lidia Boss
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

28

wątków

do góry