Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobra dyskoteka wątek zamknięty Naprawdę dobra dyskoteka. Nic dodać nic ująć. Oby tak dalej. Polecam :)
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 maja 2018

Super wątek zamknięty Super zabawa. Mega muzyka do tańczenia. szeroki asortyment. Warto zrobić...
~Kazio
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

Godny polecenia wątek zamknięty Godne polecenia imprezy. My mieliśmy rezerwację, która byla obsłużona...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Zawsze gdy jestem w Gdyni odwiedzam to miejsce. Zawsze można się świetnie...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Polecam :) wątek zamknięty Pokład to jeden z moich ulubionych klubów! Świetna muzyka, obsługa i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Nie ma żadnych negatywów! Cała załoga pozytywnie nastawiona do gości, wystrój...
~Werka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Polecam!! wątek zamknięty Zachecam do odwiedzin w szczegolnosci osobom ktore tam nigdy nie byly, bo na...
~Antek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Pokład to jeden z moich ulubionych klubów! Świetna muzyka, obsługa i...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

Najlepiej!! wątek zamknięty Mega klub z muzyka dla każdego !! Obsługa rewelacja a drineczki wyśmienite...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Klub Poklad wątek zamknięty Bardzo fajny klub z najlepsza obsługa. Polecam wszystkim którzy chcieliby...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Bardzo fajna obsługa wątek zamknięty Byłem ostatnio na imprezie razem z cała ekipą, bardzo miła obsługa dziewczyny...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

Polecam :) wątek zamknięty Przemiła i pomocna obsługa, klimat i wystrój taki, że naprawdę można poczuć...
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

Świetny klub! wątek zamknięty Super wystrój, który połączony z pysznymi drinkami serwowanymi przez...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty NIE POLECAM, wysokie ceny i nie mili oraz aroganccy ochroniarze i menedżer,...
~Izi
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

impreza urodzinowa- 40stka wątek zamknięty Impreza super,wszyscy byli bardzo zadowoleni, catering rewelacja. Solenizant...
~Anusia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Wspaniały lokal wątek zamknięty Dawno się tak nie wybawiłem. Poza tym można poznać naprawdę fajne osoby. Nie...
~Max
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Polecam!!!! wątek zamknięty Najlepsze imprezy w Gdyni!
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2016

Super imprezy ! wątek zamknięty Uwielbiam to miejsce wpadam kiedy tylko obowiązki na to pozwalają! Poza...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2016

Bywało lepiej... wątek zamknięty Kiedyś lubiłam Pokład - za muzykę, miłą obsługę, niepowtarzalny klimat. Po...
~WiK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2016

Klient wątek zamknięty Witam, Wczoraj wieczorem (tj. 20.12.br.) miałem okazję bawić się w państwa...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
158

postów

129

wątków

do góry