Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mają kapitalne pomysły z perfekcyjną realizacją! wątek zamknięty Wstępowałam do klubu Pokład na niedzielne imprezy dla dzieci, ze swoją córką,...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

nuda ta sama nudna muzyka wątek zamknięty Pan puszczacz muzyki mógłby po tylu latach zmienić muzykę albo chociaz...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

beznadziejne wątek zamknięty Chamskie zachowanie obsługi, duszno i gorąco, kiepska muzyka.
~Tosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Czas zmian dla ochroniarzy wątek zamknięty Klub nawet ok świetna muzyka fajny klimacik ale jak zobaczyłam na własne oczy...
~obserwatorka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Klub przereklamowany!! wątek zamknięty Co jakis czas :bawiam: sié w klubie Poklad ale wiecej do tego klubu nie pojde...
~IWONA
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Święta Tereso, co za prowincja wątek zamknięty Interesujące miejsce. Doskonała imitacja prowincjonalnych dyskotek z przaśnym...
~Max Kolonko
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 grudnia 2012

Nie czułam się bezpiecznie . wątek zamknięty Miałam ostatnio wątpliwą przyjemność być w tym "klubie" na koncercie. Sam...
~aik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Masakra wątek zamknięty nie polecam miejsca! Pierwszy raz się spotkałem z czymś takim, że wywalają...
~Tomek
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

ŻENADA!!! wątek zamknięty W ostatnim czasie w klubie Pokład zaszły liczne zmiany, niestety na...
~Anna
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

naciąganie ludzi wątek zamknięty jak nie zapłacisz za stolik 100 ziko to wypraszają cie ze stolika!!...
~natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Disko wątek zamknięty A my wczoraj bawiłyśmy się super. Byłyśmy z koleżanką,bawiłyśmy się bardzo...
~Ann79
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

Niemiły barman wątek zamknięty Jestem stała klientką Clubu Pokład w Gdyni, uwielbiam ten club, ale ostatnio...
~Latino Girl
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

OSOBISCIE POLECAM wątek zamknięty OSOBISCIE POLECAM WCZORAJ BYLO FAJOWO, PIWKO ZA 6 ZL DLA STUDENTOW :D NOWA...
~TANCZACA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 maja 2012

Bardzo bardzo drogi lokal średniej jakości wątek zamknięty W sobotę wejście kosztuje 20zł/szt więc tłoku nie ma, szatnia płatna...
~Aleks
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 maja 2012

Może być, ale... wątek zamknięty Uwaga na pijane hostessy z Jacka Danielsa!! Wczoraj bawiłam się na Pokładzie...
~Gabrysia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 maja 2012

Super klub jedyny taki w Gdyni :) wątek zamknięty Mój ulubiony klub w Gdyni. Barman u góry super ! Na dole już trochę gorzej,...
~Nanna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

....PSEUDO OCHRONA!!!! wątek zamknięty ochrona po raz kolejny okazala sie halucynacja!!!pomimo malej...
~szachrajka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2010

Fenomen wątek zamknięty Pokład to fenomen chodzę tam już tyle lat i nie znudził mi się przydało by...
~Marek Zawadzki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

Opinia wątek zamknięty Na Pokładzie czuję się jak wśród ludzi sobie równych, nie czuję dyskomfortu,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lipca 2011

Pokładowe Szaleństwo wątek zamknięty Pokład to świetny klub, soboty na Pokładzie są rewelacyjne znakomita muzyka...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
158

postów

129

wątków

do góry