Widok

Pomysły na prezent dla świadkowej

Witam,

Macie jakieś pomysły na prezent dla świadkowej? Moja zdecydowanie na niego zasługuje, więc chciałabym, żeby to było coś co naprawdę sprawi jej przyjemność :)

Myślałam o jakimś karnecie na masaż, czy do kosmetyczki, ale ona jest z Warszawy, a nie znam tamtejszych miejscówek.

z góry dziękuję za pomoc!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moją świadkową jest moja siostra, i też chciałam kupić jej coś wyjątkowego, żeby miała pamiątkę:) Jakieś bezsensowne statuetki dla mnie nie są fajnym prezentem. Stwierdziłam, że kupie jej bransoletkę ze znakiem nieskończoności :) Pamiątka, która będzie jej przypominać o całym tym wydarzeniu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla świadkowej też myślałam żeby kupić bransoletkę ale nie mam pomysłu co kupić dla świadka :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my świadkowi chcemy kupić dobrą whisky, bo lubi, bo chyba najbardziej z tego się ucieszy, bo nie mamy innego pomysłu hehe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też mamy problem z prezentami dla świadków a mamy dwóch:(

ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jakieś koszulki z napisem ''najlepszy świadek na świecie'' :) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli wiesz co lubi, to faktycznie biżuteria może być dobrym pomysłem;) może coś z grawerem "Dziękuję" karnet ma masaż to też dobry pomysł, ale jeśli nie znasz tamtejszych salonów to lepiej nie ryzykować;)
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Personalizowana biżuteria to faktycznie super pomysł :) w tym sklepie możesz zrobić nawet liścik z podziękowaniem: https://aurelie.pl/kolekcja/prezent-dla-swiadkowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie ! ogarnijcie się !!!! to Wy macie dostać prezenty. Świat zwariował, komunia jak wesele, na wesele prezenty dla świadków- dokąd to zmierza???? szpan, moda a może nadmiar kasy? nie zapomnijcie w tym ferworze co komu i za ile kupić, ze właśnie sie pobieracie.....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
idąc tym tropem, to kwiaty na Dzień Matki to również szpan i na pokaz :) Moja świadkowa mieszka pod Warszawą, w ciągu ostatnich 2 miesięcy była w Trójmieście 3 razy (przymiarki sukni, wieczór panieński), i mimo że sama ma w tym roku sporo pracy, bo broni licencjat, to zawsze znajdzie czas, żeby doradzić, pomóc wybrać kwiaty do bukietu, buty itp. Dlatego pomyślałam, że dzień przed ślubem zabiorę ją na dobry obiad i dam jakiś prezent, który będzie pamiątką i na pewno będzie jej miło :) Rzeczywiście, świat stanął na głowie ;)
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
I dziękuję za konstruktywne rady :) Skłaniam się ku czemuś z biżuterii, znalazłam tez w Internecie małe lusterka do torebki, bardzo ładne, na których można wygrawerować krótki tekst.

A może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
zajmuje się ozdabianiem drewnianych przedmiotów techniką decoupage. Dla Świadkowej proponowałabym szkatułkę na biżuterię, dla Świadka może być skrzynka na alkohol. W przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Proszę o jakieś namiary! I informację o szacunkowej cenie, bo pomysł mi się podoba :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również proszę o taką informację w prywatnej wiadomości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prose o jakiś namiar w sprawie drewnianych przedmiotów techniką decoupage. mój emeli : 1234grzegorz@wp.pl lup pod numer tel 723 447 979
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam ten giftbox ;) https://giftybox.pl/prosecco_giftbox Świadkowa zachwycona!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry