Widok

Prędkość i "uprzejmość" kierowców na Majora Bojana

Co powiecie Szanowni mieszkańcy Bojana w temacie niektórych kierowców w swoich "wspaniałych" maszynach mknących z zawrotną prędkością po Majora Bojana. Mieszkam przy tej ulicy i przyznam się, że odkąd ułożyli płyty to wyjazd z posesji wiąże się z dość dużym ryzykiem.
Dzisiejszego ranka, na przykład jakiś debil w ciemnym kombi (chyba VW) wyprzedzając z rozmachem przejechał przez kałużę (zaraz za ostrym zakrętem na początku Wiczlina) zachlapując mój samochód z góry do dołu wodospadem rozbryzganego błota. Zero widoczności, ostre hamowanie i na szczęście nic się nie stało ale było blisko. Co z takim i innymi jemu podobnymi kretynami zrobić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się, jak nie było płyt to było bezpieczniej. Ale kierowcy i tak nie ustępowali drogi. Nie chcę uogólniać, ale często jest tak mam lepsze auto to mam pierwszeństwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety to jest ogolnie znana rzecz. Klada plyty, droga staje sie rowna, wiec jedzie nia wiecej samochodow i z wieksza szybkoscia.
Oczywiscie chodnika i spowalniaczy nikt nie robi, wiec los pieszych staje sie jeszcze gorszy niz przed plytami...

Lepiej juz jak plyt nie ma..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
I to jest to ja jeżdze spokojnie, i przez debili mają nastawiać tych progów co 100 metrów... paranoja jakaś.

Tam to powinny być latarnie. Chociaż by takie ładne ledowe jakie są na wiczlinie koło biedronki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli jeździsz wolno to progi nie przeszkadzają ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
taak to już jest, że łyżka dziekciu zniszczy beczkę miodu, Debilny kierowca zagraża innym i aby zabezpieczyć sie trzeba stawiać bariery
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeździć wolno, a zwalniać co chwile do prędkości 5 km/h to pewna rożnica...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trzeba było nie budować domu przy przyszłej ekspresowce i teraz narzekać. Majora Bojana to będzie niedługo główny tranzyt z Gdyni na Kaszuby. Jestem za poszerzeniem drogi do dwóch pasów. Zawsze się dziwiłem dlaczego ludzie budują domy przy ruchliwych drogach. Czyżby w spalinach było thc lub coś innego uzależniającego ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
he, budować przy przyszłej ekspresowej, ja wybudowałem przy obwodnicy w pobli,żu Ul, Wybickiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Im większy samochód tym mniejszy mózg
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co ma piernik do wiatraka? Kretyni jeżdżą teraz jak po autostradzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyczyna chamstwa na drodze tkwi w mózgu kierowcy a nie w w samochodzie, czy utwardzonych płytach.
"Dewastacja moralna Polaków" wkrótce się skończy. Zadba o to "Wielki strateg".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytaj plan zagospodarowania przestrzennego ze zrozumieniem i nie zaśmiecaj forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to niech chociaz spowalniacze ( lezacy policjant ) wyłożą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zwężenia są dobrym pomysłem, nie mam nic do tego aby Najora Bojana poszerzyć albo przebudować z porządną infrastrukturą Co racja to racja ta droga aż do Koleczkowa i dalej na Wejherowo ma szanse stać się następną nitką łączącą Gdynię z Kaszubami, takie są następstwa mieszkania w sąsiedztwie dużego miasta.

Po wybudowaniu trasy kaszubskiej nasz krajobraz się znacznie zmieni, ale co na to poradzić trzeba się przyzwyczaić...

Jedynie mieć nadzieje że nie zawita do nas ciężki przemysł i zabudowa wielorodzinna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

Petycja o poprawę bezpieczeństwa na hali i placu zabaw w Bojanie (5 odpowiedzi)

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o zaangażowanie się w sprawę...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

do góry