Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mieszkanka - ocena Najgorsza przychodnia baby w rejestracji pyskate i pacjenta maja za nic...
~Mieszkanka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 października 2023

Mieszkanka - opinia Dzisiaj od godziny 7:00-7:16 ponad 70 razy dzwoniłam do przychodni na...
~Mieszkanka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 października 2022

Blanka - opinia Rzadko chodzę po przychodniach ale zostałem bardzo miłe zaskoczony. Do...
~Blanka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2022

Mieszkanka - opinia wątek zamknięty Przychodnia jest czynna od godziny 7;00 dodzwonić się to jest porażka nie...
~Mieszkanka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Krysia5518 - opinia wątek zamknięty Jedna z gorszych przychodni. Ostatnio zostałam bardzo źle...
~Krysia5518
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

ania - opinia wątek zamknięty Czy ktoś może przeprowadzić w tej przechodni kontrolę, umówienie się na...
~ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 stycznia 2021

Edek - opinia wątek zamknięty Byłem u doktora Siemaszko bardzo fajny i życiowy lekarz
~Edek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 grudnia 2020

pacjentka - opinia wątek zamknięty Moja mama byla wczoraj w szpitalu i czekała 12 godzin. wszystko przez lekarza...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Rejestracja wątek zamknięty To jakiś skandal żeby 7.15 nie dostać się już do swojego lekarza! To o której...
~Anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

Tragedia wątek zamknięty Rejestracja do pediatry tragedia, do poradni dla kobiet jeszcze większa.A...
~ANNA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

PEDIATRA dr.Ryszard Siemaszko ''MASAKRA'' wątek zamknięty dr.Ryszard SIEMASZKO pracujący w PRZYCHODNI na UL.ROGALIŃSKIEJ to jakaś...
~E.Z
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lutego 2018

masakra wątek zamknięty Od dwuch miesiecy probowalam umowic syna na bilans ...ciagle slyszalam ze...
~j.g
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Nasza kochana służba zdrowia .. wątek zamknięty Dwa dni temu poszłam zarejestrować sie do lekarza z temperatura 39 stopni,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Niepolecam lek. med. Ryszard Siemaszko !!!! wątek zamknięty Bylem pierwszy raz i ostatni u tego lekarza.Lekarz ten jest bardzo...
~janek
20

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

wizyta wątek zamknięty Ja niestety nie mogę podzielić opinii poprzednich Pań.Na żołdek leczę sie od...
~anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Lekarstwa bez badania wątek zamknięty Dr. Orłowski wykonywał Gastroskopie szybko, ale nie profesjonalnie....
~Marian
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Świetne miejsce do przeprowadzenia szybkiej i bezstresowej niemalże...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Gastrolog Dr Marcin Orłowski, Gastroskopia wątek zamknięty W dniu dzisiejszym miałam robioną przez Pana Dr Gastroskopię w znieczuleniu....
~Magdalena Dz
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

Wyrazy uznania wątek zamknięty Wyrazy uznania dla pracowników Przychodni Lekarskiej Nowy Chełm - Filia...
~wdzięczna pacjentka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

dr. Barbara Gryglewska wątek zamknięty Jest lekarzem, który traktuje swój zawód jak powołanie, jest pełna...
~Trojmiasto
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
149

postów

75

wątków

do góry