Widok

Rozczarowanie

Byłem na promocyjnym treningu próbnym akurat tego dnia wypadły mi nogi i niestety ale nie jestem/byłem zadowolony . Rozczarowanie od samego poczatku , trening zaczynam orbitrekiem 5 min zeby sie dogrzac i szczerze mowiac pierwszy raz mialem do czynienia z takim bublem, ledwo wymeczyłem 5 min. Silownia przeznaczona jest dla osób które chcą tylko i wyłącznie krecic kardio . Brakuje sztangielek ( najwieksze 30kg ) , brakuje porzadnej bramy , sztang ( zapomnijcie o zrobieniu siadów ). Na koniec treningu standadrowo krece kardio na rowerku i kolejna niespodzianka , rowerki zamkniete w oddzielnym , zimnym pomieszczeniu , wytrzymalem ~10min . Ogolnie dla osób ktore poważnie podchodzą do tego sportu i chcą budować masę mięśniową poprostu odradzam i nie polecam .
Moja ocena
ACTIVE FITNESS kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 5
 
oferta: 4
 
wyposażenie: 3
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Witamy serdecznie.

Po pierwsze- orbitrek ,który jest w naszym klubie jest urządzeniem produkowanym przez firmę STAR TRAC, która z pewnością nie produkuje bubli, ani urządzeń mało efektywnych.
Po drugie- urządzenia strefy kardio nie maja na celu zbudowania masy mięśniowej, ale przygotowanie organizmu do późniejszego wysiłku czyli na rozgrzaniu stawów i ścięgien .
A przede wszystkim przeznaczony jest dla osób po kontuzjach i z dolegliwościami stawów kolanowych.
A wiec nie chodzi tu, aby jak najbardziej zmęczyć mięśnie czwórek,dwójek i pośladków... ale aby przygotować je do późniejszego wysiłku na ćwiczeniach siłowych, lub też aby zrobić efektywny trening kondycyjny.


Po trzecie-do ćwiczeń na przysiady mamy specjalne urządzenie na strefie wolnych ciężarów. Pan ćwiczył na urządzeniu MAX RAC,które jest urządzeniem wielofunkcyjnym- co widać na opisie który jest na maszynie.
Nie jest to typowe urządzenie na przysiady, ale gwarantujemy, że można tam je wykonać. Możliwe, że brakuje panu koordynacji na tym urządzeniu - do tego trzeba mieć dobrze rozwinięte mięśnie wewnętrzne i strukturalne. Rozwijając tylko masę mięśniową można to pominąć .

Amplitudy temperatury w naszym klubie nie wynoszą 20 stopni.

A co do rozwijania masy mięśniowej przy użyciu hantli do 30 kg to gwarantujemy ze są na to metody treningowe .
Nie wiemy-pojęcie względne- co znaczy zrobienie dla Pana konkretnej masy mięśniowej.Nasz klub preferuje ćwiczenia, które usprawniają ,poprawiają ogólną sprawność,koordynację,kondycję, samopoczucie, a przy okazji wygląd naszego ciała.


Pozdrawiamy serdecznie.
ACTIVE FITNESS
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry