Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolona wątek zamknięty Zajęcia fitness rewelacja, chodzę już jakiś czas. Ostatnio dołączyła nowa...
~Ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

zróbcie coś z sauną! wątek zamknięty Zajęcia są całkiem fajne, czasem niestety tłoczno. Siłka ma dość mało sprzętu...
~Nico
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

trener Kasia Dzijak Rewelacyjna!! wątek zamknięty Polecam doskonałą Kasię Dzijak. REWELACYJNIE WYCISKA Z NAS PITY a...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

Super miejsce! wątek zamknięty W zeszłym roku (dokładnie w połowie listopada) kupiłam roczny karnet, i przez...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

super kadra :) wątek zamknięty bradzo polecam klub Active Fitness!! profesjonalizm w każdym calu, atmosfera...
~jolanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Wspaniale miejsce!!! wątek zamknięty Do pierwszej wizyty namowila mnie corka,a bylo to w 2010r.Od tamtego czasu...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Siłownia- bardzo dobry trening wątek zamknięty Człowiek, który zna sie na prawidłowych ćwiczeniach potrafi zrobić trening na...
~Przyszły klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Rozczarowanie wątek zamknięty Byłem na promocyjnym treningu próbnym akurat tego dnia wypadły mi nogi i...
~Dan
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

Polecam! wątek zamknięty Jestem klientką Klubu od 2010 roku i bardzo się cieszę, że po kilku...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Ela - opinia wątek zamknięty Dopiero w klubie w Batorym zobaczyłam co oznacza wiedza, doświadczenie oraz...
~Ela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

To jest klub! wątek zamknięty Po pierwsze: dobra lokalizacja. Po drugie: przemiła do granic możliwości...
~Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

najlepszy club wątek zamknięty Active to najlepszy Club jaki znam.Profesjonalna i bardzo mila obsługa....
~roman
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Strzał w 10! wątek zamknięty Jestem zachwycona! Zawsze lubiłam ruch, jednak nigdy nie byłam fanką siłowni...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 stycznia 2013

Mega fajny trening personalny - polecam Pana Wojtka :) wątek zamknięty Do ACTIVE trafiłam trochę z przypadku, bo chcę się przygotować do "nart". Od...
~Nowa klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

super miejsce ;) wątek zamknięty Witam, na active przyszedlem lekko z musu, po zamknieciu Baltic Oasis, ale z...
~Michał L.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

Najlepszy klub w Gdyni wątek zamknięty Bezapelacyjnie najlepszy klub w Gdyni. Super obsługa, zawsze miłe i...
~Stała klientka ;)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

iwona - opinia wątek zamknięty swietny klub
~iwona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2012

Świetny klub! wątek zamknięty Korzystałam już z wielu klubów fitness, ale ten jest bezkonkurencyjny....
~Ania
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Gorąco polecam ;) wątek zamknięty Dzieki Lady Active moje samopoczucie i stan zdrowia znacznie sie poprawił....
~Dominika ;)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Jako stała bywalczyni, mająca porównanie z innymi trojmiejskimi klubami,...
~SS
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
57

postów

46

wątków

do góry