Widok

zróbcie coś z sauną!

Zajęcia są całkiem fajne, czasem niestety tłoczno. Siłka ma dość mało sprzętu - ze względu na małą przestrzeń na której się znajduję. Wszystko ok, ale mam prośbę - sauna! Nie wiem czy ktoś z obsługi tam czasem bywa. Powinna być nawilżana - jest sucho gorącą i nie da rady wysiedzieć dłużej niż 5 minut. Dla porównania proszę odwiedzić saunę np. w hotelu Gdynia, aquaparku itp. - obsługa polewa kamienie wodą, pilnuję wilgotności, temperatury.
Moja ocena
ACTIVE FITNESS kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
wyposażenie: 3
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Witamy serdecznie.
Staramy się brać pod uwagę wszystkie sugestie naszych klientów.Sauna, nie jest kąpielą wyłącznie w gorącym powietrzu,
ani też kąpielą w parze, lecz specyficznym połączeniem suchego, gorącego powietrza i wilgoci. Silny wpływ bodźcowy na organizm wywiera stosowanie temperatur krańcowych. W pomieszczeniu sauny suchej temperatura powietrza wynosi, bowiem 75-105°C, a nawet 120°C .Względna wilgotność powietrza powinna wahać się przeciętnie od 5 do 20%. Jest to powietrze bardzo suche. Większość klientów właśnie takich warunków oczekuje.Proponujemy,aby podczas seansu w saunie polał Pan delikatnie kamienie- jeżeli oczywiście współtowarzysze obecni w saunie wyrażą zgodę:)
Pozdrawiamy serdecznie,
ACTIVE FITNESS
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry