Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie znam drugiego takiego miejsca. wątek zamknięty Klub jest pod każdym możliwym, istniejącym względem zaje*isty. Wystrój,...
~Piotrus Pan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2010

jest OK wątek zamknięty stare czasy już nie wrócą ale do Sfina zawsze można zajść
~trąb
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2010

angie - opinia wątek zamknięty Klub jako klub mega spoko. Muzyka jeszcze lepsza. Obsługa za barem bez...
~angie
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 lipca 2010

Psychodelic party wątek zamknięty Mega party, dekoracje i muzyka. Mój pierwszy raz w Sfinksie i to do rana :)...
~San
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lipca 2010

ania - opinia wątek zamknięty Super klub :) dla ludzi, którzy nie słuchają gu... radia eska.
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2010

Nr 1 dla mnie wątek zamknięty Nr 1 dla mnie
~Ritacim
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

cinez wątek zamknięty najlepszy underground w threecity
~cinez
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2010

To ma być klub? wątek zamknięty Zgodzę się aby z jendą rzeczą, a mianowicie z tym że jest tam dość...
~Torre
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lipca 2009

karki na bramce to jakaś masakra!!! zero kultury!!! wątek zamknięty Witam!Zgadzam się z opinią "br" ! Sfina odwiedzam od 3 lat i jest to mój...
~dominczezz
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2009

Temat do ponizszych opinii wątek zamknięty Sluchajcie!! Jesli wam sie podoba tropikalana "ze swietna muzyka" to prosze...
~qcz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Żenuaaaaaa ;):);/;/ wątek zamknięty Miała być super impreza dla pań;) a co się okazało ? Jakiś n... typek (chyba...
~M;)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 lutego 2010

SKANDALICZNA OBSLUGA! wątek zamknięty SKANDALICZNA OBSŁUGA! jeden z moich kolegow podszedl zapytac, jaka jest cena...
~Agata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2009

klima? wątek zamknięty może czas o niej pomyśleć? nie mam nic porzeciwko temu, żeby przy okazji...
~mleko uht
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2009

Bez ściemy wątek zamknięty Niekórym może nie pasuje klima sfina, jak czytam co niektóre komentarze,...
~Onir279
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2009

kar - opinia wątek zamknięty sfinks- jedyne takie miejsce w trójmiescie, jedyny klimat jedyni ludzie. Co...
~kar
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 lipca 2009

! wątek zamknięty Miłość mojego życia! :-)
~LL
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 maja 2009

Meeeega fajnie wątek zamknięty To się nazywa miłość od pierwszego wejrzenia! Miejsce do którego się wraca...
~ja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2009

klub z niezłym klim atem wątek zamknięty Ten kto tam raz był i lubi klubowe klimaty ten wie....drum&bass, progrresive...
~waldek gdynia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

kati - opinia wątek zamknięty Dokladnie sfin to sfin, albo sie go nie lubi, albo sie go kocha. Mozna sie...
~kati
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

Bramka w sfinksie to jakaś masakra! wątek zamknięty Klub jest niesamowity, chodzę tam prawie co tydzień od jakiegoś czasu. Ale...
~BR
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
87

postów

65

wątków

do góry