Widok

Salon Beauty - zadowolona klientka

Salon Beauty we Wrzeszczu jest miejscem wyjątkowym. Odwiedziłam wcześniej kilka innych salonów i zaczynałam się już bać, że nie zdążę zamówić żadnej sukni na ślubnej i żadna nie będzie na mnie pasować.

W Beauty przywitały mnie przemiłe Panie, które wykazały się ogromną cierpliwością, pomysłowością i klasą (delikatność, pozytywne nastawienie i uczciwość). Jednocześnie dla Pań z Beauty nie ma rzeczy niemożliwych - z każdej dziewczyny zrobią zjawiskową Pannę Młodą, doradzą, ale też wysłuchają i zrobią wszytsko tak, jak życzy sobie klientka. Przyspieszą termin realizacji jak trzeba, zrobią milion poprawek na miejscu i zawsze są uśmiechnięte. W tym salonie czuło się, że Panie są dla mnie i chcą zebym wyglądała ślicznie.
Ceny nie są przesadzone, są uczciwe, jest umowa na wszystko, nie ma nagłych ukrytych dopłat (co się zdarza u konkurencji), Panie proponują również wyporzyczenie lub uszycie sukni, nie naciskają na kupno. Rewelacja!
Trzy lata temu moja siostra również korzystała z tego salonu i była bardzo zadowolona. Teraz razem we dwie polecamy odwiedzenie Beauty.
Magda :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię i czas poświęcony na napisanie jej. Życzymy Pani i mężowi dużo szczęścia na nowej drodze życia. Była Pani wyjątkową klientką :), czekamy na zdjęcia.
Pozdrawiamy, zespół "BEAUTY"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry