Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia wątek zamknięty Salon poleciłam mi koleżanka. Super jakość, bardzo wygodna. Idealna:)
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 maja 2021

Jak dla mnie wątek zamknięty rewelacja. Umówiłam się na konkretną godzinę. Przyszłam z zamiarem kupna...
~Martyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Był to mój pierwszy salon. Wybrałam suknię przy pierwszej wizycie :). Bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

POLECAM wątek zamknięty W salonie można poczuć się wyjątkowo. Wszystkie Panie bardzo miłe, potrafią...
~Kasia (właścicielka Ellen Inlove
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

cudownie! wątek zamknięty Wspaniala obsluga, Pani poświęca czas na pokazanie wielu sukni, wykazuje sie...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2015

serdecznie polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam ten salon. Panie miłe, potrafią doradzić, wystylizować,...
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 listopada 2014

Salon Beauty - zadowolona klientka wątek zamknięty Salon Beauty we Wrzeszczu jest miejscem wyjątkowym. Odwiedziłam wcześniej...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

POLECAM! wątek zamknięty Poszukiwania sukni ślubnej zaczeliśmy dość późno - trochę ponad miesiąc przed...
~Victoria
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2013

Piękna łososiowa suknia ! wątek zamknięty Chciałam podziękować za stworzenie przepięknej sukni :) Kolor idealny, czarno...
~Dorota
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Spory wybór i przemiła obsługa. Panie są bardzo cierpliwe i szczerze doradzają.
~Oliwia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

Joanna - opinia wątek zamknięty Wychodzę za mąż dopiero 13 lipca 2013 i w listopadzie poszłam zorientować się...
~Joanna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

NIE polecam wątek zamknięty Weszłam do salonu się rozejrzeć i przymierzyć, nie było akuratnie klientek,...
~Wiola G.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 czerwca 2009

Pełen profesjonalizm!!! wątek zamknięty Zamówiłam w tym salonie suknię ślubną i na poprawiny. Jestem bardzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam, kupiłam suknię komisową z 2011 roku. Obsługa super, suknia...
~Gośka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

czyszczenie sukni ślubnych wątek zamknięty mega pzoytyw , panie bardzo miłe, kompetentne, oddawałam suknie ślubną do...
~asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

POLECAM wątek zamknięty Trafiłam do tego salonu z polecenia koleżanki, która sama tam wybrała suknię....
~megi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

Zdecydowanie POLECAM ! wątek zamknięty Był to mo 4. salon, który odwiedziłam! Panie otoczyły mnie swoja opieką,...
~Justyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

polecam wątek zamknięty Pierwszy raz odwiedziłam salon na początku lipca 2011. Panie przedstawiły mi...
~Katarzyna
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

bardzo polecam!!! wątek zamknięty Naprawdę przemiłe Panie, moja suknia była przepiękna - kiedy tylko ją...
~Beata
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Nata - opinia wątek zamknięty Przemiłe Panie, duży wybór sukni, nikt Cię nie pogania. Przed kupnem sukni...
~Nata
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
69

postów

51

wątków

do góry