Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NIE POLECAM NIKOMU!!!! wątek zamknięty Nie polecam nikomu Salonu Fryzjerstwa Degowski na ul. Heweliusza w Gdańsku....
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 marca 2011

Dominik wątek zamknięty Jestem stałym klientem Dominika, zawsze wychodze od niego zadowolony. Jednym...
~Bartek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 marca 2011

To najlepszy salon w Trójmieście wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim Paniom w Trójmieście ten salon. Po wizycie w nim...
~Biki
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2009

PANI EWA - REWELACJA! wątek zamknięty Od kilku lat chodzę po tzw. profesjonalnych salonach fryzjerskich (...) i już...
~Monia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

p. Ewa wątek zamknięty Salon wybierałam pieczołowicie, za to do p. Ewy trafiłam przypadkowo. Jestem...
~minka84
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

PANI EWA I PAN DOMINIK- KWINTESENCJA DOSKONALOSCI !!! SUPER MILO I ULTRA PROFESJONALNIE :) wątek zamknięty Długo szukałam dobrego fryzjera w Trojmiescie...aż w końcu trafilam na...
~Dominika (domident)
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 grudnia 2010

Super! wątek zamknięty Bardzo polecam ten salon! Usługi, z których korzystałam, to koloryzacja i...
~Mia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

Nie polecam wątek zamknięty Szczerze nie polecam tego salonu z dwóch powodów. Po pierwsze atmosfera,...
~niezadowolona
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Zgadzam się z każdą pozytywną opinią o tym salonie!!! wątek zamknięty Salon Dariusza Degowskiego wybrałam przypadkowo, z powodu bliskości pracy...
~aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2010

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jak zawsze super i profesjonalnie. Polecam każdemu niezdecydowanemu ! ! !
~Gregor
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 lipca 2010

rewelacja wątek zamknięty Wprawdzie skorzystalam w zeszlym roku ale niepodaruje sobie dodania mojej...
~Ekstremalnie zadowolona klientk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 lipca 2010

Ekstra wątek zamknięty Pierwszy raz od dłuższego czasu mam tak dobrą fryzurę - zdanie nie tylko...
~B.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 czerwca 2010

super wątek zamknięty polecam Pana Damiana, jest świetny!!!
~marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 czerwca 2010

Polecam! wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam ten salon. Strzygła mnie pani Ewa i po raz kolejny...
~Asia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 maja 2010

pierwsza wizyta wątek zamknięty Była to moja pierwsza wizyta w tym salonie, ale jestem pewna, ze zostanę jego...
~anita
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2010

Pani Ewa:):) wątek zamknięty Korzystanie z usług innego fryzjera powinno być karalne:) Wszystkim, kórzy...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2010

Zadowolona:) wątek zamknięty Niecały tydzień temu skorzystałam po raz pierwszy z wizyty w tym salonie i...
~Marta C.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2010

Strzyżenie męskie u Damiana wątek zamknięty Od kilku lat chodzę na strzyżenie do Damiana. Zawsze jestem zadowolony i z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lutego 2010

Z pasją i z polotem ! wątek zamknięty Drogie Panie, nie sposób nie podzielić się swoja opinią po tak udanej...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lutego 2010

Zmiana! wow :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty w salonie! :) Dominik przeszedł...
~Edyta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
111

postów

95

wątków

do góry