Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
problem z umówieniem wizyty wątek zamknięty Generalnie miejsce bez zastrzeżeń. Może ceny nieco wygórowane, ale biorąc...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Dziękuję za spełnienie oczekiwań wątek zamknięty Byłam w tym zakładzie w 15 września 2017r. Mam nędzne włosy, myślałam, że nic...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Fantastyczny i godny zaufania wątek zamknięty Do pana Darka Degowskiego trafiłam 2 lata temu po 5 letnich poszukiwaniach...
~Izabela Orłowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

cena nie adekwatna do wykonanej usługi wątek zamknięty w ostatnim czasie korzystałam z usług salonu. Ogólnie jestem zadowolona z...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Specjalista od włosów - który potrafi powiedzieć NIE :) wątek zamknięty Do Salonu Fryzjerstwa Artystycznego trafiłam, dzięki mojej koleżance, która...
~Karina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Zostałam szczęściarą trafiając na takiego fryzjera jak Dominik! wątek zamknięty Korzystam z talentu Dominika od kilku lat, trafiłam do Niego w opłakanym...
~Ola
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Mistrzostwo, precyzja, kreatywność !! wątek zamknięty Skorzystałam z usług Salonu po raz pierwszy i zostanę stałym klientem! To co...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2017

Mistrzostwo!!!! wątek zamknięty Profesjonalizm, to za mało. Mistrzostwo!!!!Wracam z wakacji -odmieniona i...
~jolanta wiczynska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

Wspaniali! wątek zamknięty Jestem wierna od dluzszego czasu. Mam porownanie i dla mnie na terenie...
~Marta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Bardzo polecam! wątek zamknięty Poszłam do tego salonu pierwszy raz i to z odważną decyzją ścięcia połowy...
~pwp
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam ten salon, chodze juz od kilku lat do Dominika i...
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Profesjonaliści ktorzy wiedza co robia wątek zamknięty Jesli tak jak ja cale zycie szukasz dobrego fryzjera ktory doradzi ci co...
~Martyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 czerwca 2014

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonanej usługi na mich włosach.Trzeba...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Salon jak swiateczna bajka wątek zamknięty O jakosci uslug I profesjonalnym podejsciu do klienta nie bede pisala....
~Stala klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 grudnia 2013

Rzeczywiście najlepszy wątek zamknięty Wróciłam po dwóch latach do tego salonu i poczułam różnicę w porównaniu do...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 listopada 2013

Kocur wątek zamknięty co to duzo pisac. Mr Dario Zohan Degowski to Kot nad Koty. Jak mi fryzurke na...
~Kris
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2013

polecam wątek zamknięty Witam. Korzystałam z usług tego salonu pierwszy raz i szczerze polecam ten...
~michelle6
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

nie polecam wątek zamknięty przeczytałam w internecie opinie, poleciła mi koleżanka - ALE SIĘ STRASZNIE...
~O.N.A.
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2010

Profesjonalizm i relaks wątek zamknięty Zawsze miła i sympatyczna obsługa. Niezwykle kreatywny i zdolny zespół....
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 marca 2013

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Gościnnie w Trójmieście i wizyta w najlepszym Salonie; profesjonalne...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
111

postów

95

wątków

do góry