Serwis AGD Długie

Naprawa i serwis AGD

Gdańsk, Długie Ogrody 11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
P - ocena Naprawa termomixa - naprawa od zgłoszenia i dostarczenia sprzętu przebiegła...
~P
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

osoba prywatna - ocena bardzo gorąco polecam . super obsługa z podejścia do tematu usterki i jej...
~osoba prywatna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 stycznia 2024

Artur - ocena Super profesjonalna i ekspresowa naprawa termomixa
~Artur
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 31 grudnia 2023

KS - opinia Najgorszy serwis z jakim się spotkaliśmy. Urządzenie w naprawie od stycznia...
~KS
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

Marcin - opinia Naprawa thermomixa bez żadnych zastrzeżeń. Szybko, profesjonalnie, po...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2022

Dariusz B - opinia wątek zamknięty Obsługa na bardzo dobrym poziomie. Thermomix tm5 w poniedziałek przywieziony...
~Dariusz B
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 grudnia 2021

Obużona - opinia wątek zamknięty Przyszłam oddać thermomix pogwarancyjnie do naprawy... pan niesympatyczny...
~Obużona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Wiktor - opinia wątek zamknięty Nikomu nie polecam. Sprzęt (jednej z marek, które serwis ma rzekomo w...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 września 2021

PF - opinia wątek zamknięty Szybki, sprawny i terminowy serwis thermomiksa. Polecam
~PF
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2021

thermomix wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona.
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2019

Odradzam wątek zamknięty Niesłowni, nie oddzwaniają, po kilkukrotnym dzwonieniu i pytaniu kiedy sprzęt...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Brawo super profesjonalne podejście do klienta i jego sprzętu wątek zamknięty Cóż szwagierka popsuła już myśleliśmy iż nie będzie ciasta Wielkanocnego....
~MP
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

brak profesjonalizmu i właściwego podejścia do klienta wątek zamknięty Stanowczo odradzam kontakt z tym serwisem. Zarówno serwisant jak i osoba...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Skuteczna naprawa! wątek zamknięty Polecam! Miła obsługa, sprzęt naprawiony i przede wszystkim cena też była ok....
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Uchroń Panie Boże potencjalnych klientów przed tym serwisem wątek zamknięty Maszynka do mięsa oddana do serwisu 5 listopada. Po 10 dniach dzwonię do...
~Wkurzony klient
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

... wątek zamknięty Kierownika nigdy nie ma, Pani która raczy czasem odebrac telefon umawia...
~Natalia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

Nie polecam!!! wątek zamknięty Wszystkich potencjalnych klientów ostrzegam przed korzystaniem z tego punktu...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Ekspres ciśnieniowy ZELMER oddany do naprawy pogwarancyjnej 22/05/2015. W...
~a-leksander
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Naprawa Pralki wątek zamknięty Urwał mi się bęben w pralce Whirpool,poniważ miałem najbliżej do serwisu na...
~Marek Andrzej Czerwiński
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

reklamacja podejście nr 3 wątek zamknięty Zareklamowałam/łem po raz trzeci odkurzacz firm Zelmer. Pani potraktowała...
~Raczek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry