Spectroom

Agencje nieruchomości i pośrednictwo Home staging

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 38/31

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełen profesjonalizm Pani Doroty wątek zamknięty Miałam przyjemność współpracować z Panią Dorotą. Moim zdaniem odpowiedni...
~Olga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

szczera ocena Spectroom Sp. z o.o. wątek zamknięty Zacznę od plusów: * Pan Paweł zawsze wychodził na przeciw naszym oczekiwaniom...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Pełen profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie wątek zamknięty Mieliśmy już kontakt z wieloma pośrednikami nieruchomości, i muszę szczerze...
~Rafał B
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Spectroom - Polecam 100% wątek zamknięty Spectroom - profesjonalnie, skutecznie, z pełnym zaangażowaniem. Gorąco...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Profesjonalne podejście do klienta wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z Panią Dorotą Rainko. Profesjonalna obsługa od...
~Dorota J.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

Zakup nieruchomosci wątek zamknięty .....kilkanaście transakcji nieruchomości w życiu dokonałem ....ale jeszcze...
~ZK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Naprawde dobre pośrednictwo wątek zamknięty Bylem z zona strona kupujaca mieszkanie, natomiast Spectroom-a dokladnie pani...
~Andrzej Sz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 września 2017

Bardzo dobre posrednictwo wątek zamknięty Bylem z zona strona kupujaca mieszkanie, natomiast Spectroom-a dokladnie pani...
~Andrzej Sz
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Szybko, sprawnie, nic tylko polecać. wątek zamknięty Jak w tytule. Nie ma co dodawać ani co opisywać bo wszystko przebiegło tak...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Miło i profesjonalnie wątek zamknięty W trakcie poszukiwania mieszkania do zakupu natknąłem się na biuro Spectroom...
~Arek D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Skuteczna współpraca z panią Dorotą wątek zamknięty Polecam współpracę z panią Dorotą R. Dzięki jej pomocy sprzedałam mieszkanie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

kupno i sprzedaż mieszkania wątek zamknięty Witam w ostatnim czasie sprzedawałem i kupowałem mieszkanie za pośrednictwem...
~KAMIL
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Jeśli komuś zależy na szybkiej sprzedaży mieszkania to tylko ta Agencja...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Polecam! wątek zamknięty Pelen profesjonalizm. Swietna dostepnosc. Szybka sprzedaz. Przejrzyste...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Magda - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę szczególnie z Panią Dorotą Rainko Sprawna i profesjonalna...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 maja 2017

! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, ogromna cierpliwośc i poświęcenie ze strony agentów,...
~Elżbieta Pawlak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Szczerze polecam! wątek zamknięty Chapeau bas dla Pana Bartka za pomoc w poszukiwaniu mieszkania! Szczególnie...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Paulina - opinia wątek zamknięty Dzięki Pani Dorocie kupiłam piękne mieszkanie. Kontakt i dbałość o klienta...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

Profesjonalnie z humorem i skutecznie wątek zamknięty Bardzo fachowa obsługa rzadko spotykana w dzisiejszych czasach nieszablonowo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Polecam, w szczególności agenta p. Dorotę Rainko wątek zamknięty Biuro spisało się znakomicie. Pani Dorota Rainko wykazała bardzo duże...
~Hanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry