Widok

Super Szkoła!!!

Przedszkole TE Vizja Temat dostępny też na forum:
Mój syn chodzi do zerówki TeVizja i jest bardzo zadowolony. Program fajnie ułożony, czas na relaks, zabawy. Panie i Panowie nauczyciele są niesamowici,zaangażowani i w dostępny i bezstresowy, z efektami sposób nauczają przedszkolaków podstaw potrzebnych do rozpoczęcia nauki w szkole. Jako rodzic bardzo polecam!!!!
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żałosna bzdura i hipokryzja, pani się chyba boi, że jej szkołę zamkną i nagania, bo moje dziecko skończyło edukację w vizji i ze swietnego ucznia po czasie tam spędzonym wstyd pokazywać wyniki testu końcowego. Zapytajcie o wyniki tych kilku dzieci (100% to raptem parę osób) na tle innych gdańskich szkół? Teraz moje dziecko znów świetnie się uczyć, porządna, od lat sprawdzona szkoła niepubliczna - nie wydmuszka z zastraszonymi nauczycielami po niby studiach, który z przyklejonym uśmiechem obserwowani na monitoringu przez szefa w warszawie i rodzciów, za marne pieniądze (zapytajcie, moze napiszą nauczyciele, którzy uciekli z vizji i mają normalną pracę, o ile mniej od pństwowych zarabiają), bo kasa rodziców nie idzie na pomoce nauckowe (zapytajcie na dniach otwartych o lekcje chemii, fizyki i biologii w gimnazjum czy niedługo w 7 klasie, nędza, nie super szkoła, a lekcje z tabletami? hi, hi, powodzenia). Żalosna, zatloczona świetlica, czyli kraina bajek i filmów bez programu, zadych kuratoryjnych konkursów i olimpiad, tylko wyścig w robieniu słodkich fotek na stronę, marny poziom realizowania podstawy programowej - albo korepetycje, albo piateczki i zero wiedzy, byle rodzic, ktory placi byl zadowolony. Dwa razy pomyślcie, zanim zapiszecie, bo dzień otwarty, kiedy skaczą koło waszego dziecka, bonusy, zniżki i gratisy przy wpisywaniu, ulga dla rodzeństwa itp., nic nie warte jak sie okazuje w roku szkolnym, a każda inna szkoła niepubliczna, społeczna, ze świetnym poziomem nauczania i wynikami, już sprawdzona z renoma w trójmieście da wam to samo, a dziecko nie zmarnuje kilku lat życia na oglądaniu filmów, przebierankach, pieczeniu ciasteczek itp. bzdetów. Zapytajcie o edukację kulturalna - konkrety, o zajęcia sportowe - jeszcze konkretniej. Będzie żenująco i bicie piany. Kiedy płacę wymagam, a w vizji - pozory , tandeta i słodki uśmiech dyrektorki zamiast porządnej edukacji.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

"Kiedy płacę wymagam"... rozumiem, że wymaga Pan też samych szóstek i piątek? Gratuluję podejścia do edukacji dziecka:P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Barbara - ocena (3 odpowiedzi)

Wszystko by było ok gdyby kierowcy stosowali się do ceny która podaję aplikacja pomimo iż cena...

Ola - opinia (16 odpowiedzi)

Koniec Argonautu, przestają istnień.

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

do góry