Widok

Super:)

Witam serdecznie:)

Nazywam sie Kamil Piotr Tankiewicz, i wraz z moja małżonką Regina Tankiewicz chcielibyśmy bardzo gorąco podziekować za miłą,profesjonalną i sympatyczna obsługe podczas naszych zakupów, których dokonaliśmy w piatek dnia 30.06.2012 w waszym markecie na terenie Morskiego Parku Handlowego - zakupy może nie były jakieś oszłamiające - raptem na 700zl: kafelki, gładzie szpachlowe, farby itp - Ale OBI kupiło nasze serca za super obsługe i pełen - co najważniejsze: szczery profesjonalizm podczas pomocy w wybieraniu odpowiednich produktów.Jesteśmy teraz podczas realizacji, aranżacji naszego nowego mieszkania - i będziemy robić zakupy tylko w OBI.

Możliwe iż brzmi to jak Krytptoreklama, ale ja i moja żona: jesteśmy bardzo z waszych pracowników zadowoleni:)

Pełen szacunek i brawo za super obsługe.

Pozdrawiam

Kamil oraz Regina Tankiewicz

510067549

Pruszcz Gd.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koszmar!!! przyjechałem na rozładunek ( mój załadunek trwał 45min z dokumentami)
pierwszy rozładunek: w Gdansku stałem od 11.20 do ok17.30 gdzie był tylko jeden samochód do rozładunku...gdzie o 15.45 wózkowy przestał mnie rozładowywac i poszedł do domu zostawiając 4 palety na aucie!
drugi rozładunek ;Gdynia stałem cała noc pod bramą, rano dałem dokumenty usłyszałem o 9 rozładujemy ok... ale nic
12 nic słowa wózkowego jak bede chciał to rozladuje usłyszałem...rozładowali o18!
a wiec mój rozładunek trwał 27godzin!!!

ZERO KOMENTARZ RĘCE OPADAJĄ ALE TO TAK JEST JAK NIE MA KIEROWNICTWA I KAŻDY ROBI CO CHCE...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry