Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Obi nieprzyjazne dla zwierząt wątek zamknięty Nie mogę narzekać na jakość asortymentu, natomiast zakupy utrudniła mi...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 września 2019

Polecam ten market wątek zamknięty Duży wybór towarów w przystępnych cenach. Ale przede wszystkim miła obsługa....
~kamil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2019

Pan z działu kafli i płytek najlepszy :) wątek zamknięty Obsługa w tym sklepie jest na najwyższym poziomie. Przesympatyczny Pan...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Bardzo pozytywna sytuacja wątek zamknięty Witam. Nie wiem czy poniższa ocena ma dla kogokolwiek znaczenie, nie mniej...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Jest b. Dobrze wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem , z doświadczenia wiem, że obsługa jest zarobiona,...
~Przesiedleniec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Wielki zawód wątek zamknięty właśnie wróciłam z zakupów w tutejszym sklepie i jestem ...zniesmaczona...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2017

dobry punkt obsługi reklamacji wątek zamknięty Dziękujemy Panu Michałowi z punkt reklamacji - zepsuła nam się kosiarka i...
~maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Świetna obsługa pana Piotra K. na dziale budowlanym. wątek zamknięty Wielokrotnie w ostatnim czasie robię zakupy wraz z żona szczególnie na dziale...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

SUPER OBSŁUGA I FACHOWOŚĆ wątek zamknięty NIESPOTYKANA FACHOWOŚĆ DZIAŁU PODŁÓG
~ANATOL.28
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Obsługa wątek zamknięty Chcialam bardzo podziekowac pracownikom Obi za 100% wiadomosc na temat...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Pozytywnie wątek zamknięty Witam ostatnio robiłem zakupy na dziale ogród ze swoją żoną i bardzo nam sie...
~Marek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

Super:) wątek zamknięty Witam serdecznie:) Nazywam sie Kamil Piotr Tankiewicz, i wraz z moja...
~K. i R.Tankiewicz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

Obsługa wątek zamknięty Chcę potwierdzić co piszą inni na temat obsługi w Obi na Szadułkach. Chwalę...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 marca 2013

jakosc obsługi wątek zamknięty Witam, z ogromna przyjemnoscia biore udział w ankiecie. Kupilismy w Panstwa...
~anna szysz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Wspaniała obsługa wątek zamknięty Polecam ten market , doradcy doświadczeni , kasjerki uśmiechnięte , w...
~Adam T.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2011

Jak dla mnie jak każdy inny market wątek zamknięty Jak dla mnie, to obsługa średnia -dotyczy działu ogród, zwłaszcza gdy...
~młoda mama
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry