Widok

Pozytywnie

Witam ostatnio robiłem zakupy na dziale ogród ze swoją żoną i bardzo nam sie podobało.Mamy spory ogród i postanowiliśmy dokupić pare nowych rzeczy jak i tez powymieniać juz te starsze narzędzia,no i jeszcze kupic jakis komplecik mebli.Pomoc przy zakupie sprzętu bardzo dobra,dokładny opis produktu jak działa itp.ogółem dzięki pomocy wybraliśmy bardzo dobre artykuły z których jesteśmy zadowoleni do tej pory.Wybór mebli bardziej już zależał od nas, wiadomo...lecz młody pracownik od mebli cały czas z nami chodził i opisywał meble z czego są wykonane i jakościowo które są lepsze dzięki czemu kupiliśmy bardzo fajny zestaw mebli...Polecam obi na szadółkach,jestem zadowolony! Pan Marek z żoną.
Moja ocena
OBI kategoria: Markety budowlane
obsługa: 6
 
asortyment: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obsługa w Obi to jakiś koszmar, trzeba ganiać i prosić o pomoc, dosłownie. Ostatnio chciałam zakupić kabinę na dziale sanitarnym..i co..to że na dana chwilę nikogo nie było na sanitarnym- ok, ale po wezwaniu Pana , dalej czekasz. Przepraszam ,ale Ja na to nie mam czasu, więc zakup był w Leroy Merlin, a tam obsługa jest baaardzo kompetentna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdura ! W leroy mogą się tylko uczyć obsługi z Szadółek !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry