Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
sylwester w klubie Szukamy godnego polecenia klubu na sylwestra w Gdańsku, prosimy mieszkańców o...
~sexi bejbe
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

bez planow na sylwestra hej, moze jest z ktos kto szuka kogos do spedzenia sylwestra wspolnie?...
emka1821
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Jeśli chodzi o sylwestra to znam tylko date:) może z Tobą Witam, Jeśli nie masz tak jak i ja planów na sylwestra, jesteś w podobnej...
~sylwester2014.2015@wp.pl
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

brak planow na sylwestra? napisz.. 20-25 lat ;-) jesli ktos nie ma planow na sylwestra i nie chce spedzic go w samotnosci to...
~paulinar14@o2.pl
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

Zaproszę na Sylwestra! Chętnie zaproszę Panią na Sylwestra! Nie mam pomysłu gdzie, jestem otwarty na...
~Pit
8

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 grudnia 2014

Szukam dziewczyny na wspólnego sylwestra w Multikinie Witam, Jestem szczupłym 24-letnim brunetem i postanowiłem spędzić...
Sparrow24
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 grudnia 2014

wspólny Sylwester wątek zamknięty Witam, do Sylwestra zostało kilka dni a mu nadal nie mamy planów (29,32),...
~Liwka
11

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2013

Bez planów na Sylwestra ? :) a czasu co raz mniej , chętnie poznam jakąś kobietę , która podobnie jak ja...
~ja1980
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 grudnia 2014

Nie ma w Trójmieście Sylwestra dla singli? Aż się wierzyć nie chce że żadna imprezownia nie wpadła na ten pomysł. A może...
user_138512469254
22

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

Szukam dziewczyny ,która zaprosi mnie na sylwestra:) Są tu takie;> Bo kuźwa na badoo zero chętnych;/
~Samotnik
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 grudnia 2014

Brak planów na sylwestra ( młody ! :P ) Jeśli ktoś nie ma planów na sylwka to zapraszam może coś razem ogarniemy : )...
~tr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Klub Amazonka - Sylwester, proszę o opinie! Witam serdecznie ! Proszę o opinie odnośnie clubu Amazonka w Gdańsku, czy...
~MAKO
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

Sylwester dla singla Witam, Mam 33 lata i szukam singli ktorzy nie maja co robic na sylwestra....
~Mona Lisa
37

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

SYLWESTER...Może wspólny wyjazd? Para szuka towarzystwa. Bratysława? Witam, Nie mamy żadnych planów sylwestrowych a czasu coraz mniej. Wstępnie...
KasiaGdansk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

szukam kolezanki na wyjazd Sylwestrowy Jestem wysportowanym ubrawiajacy sporty brunetem po trzydziestce,z...
~Marek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 grudnia 2014

Data ważności szampana? Witam, dziś kupiłem szampana na sylwestra, Martini Asti, ale na odwrocie jest...
~szampan
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

Szukam Partnera Na Sylwestra brak planów Cześć.. Nazywam się Angelika mam 19 lat i brak planów na sylwestra :) Może...
~Angelika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 grudnia 2014

Sylwester 2014/2015. Zaproszenie dla pana do około 40L. 2 kobiety, 1 mężczyzna chętnie zaproszą drugiego mężczyznę na wspólną imprezę...
luksylw
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

co w sylwestra 14/15? hej Trójmieszczanie ;-) sylwester zbliża się wielkimi krokami... a pomysłu mi...
jasmineee
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

nnt. Czy ktoś z Was był na Sylwestra w Karczmie Trzy Dęby? Proszę o opinie. Cześć. Czytałam opinie o tej restauracji i ogólnie są dobre ale dotyczą...
~malinowa
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
3475

postów

558

wątków

do góry