Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szukam wysokiej partnerki do tańca na sylwestra nowy temat Szukam wysokiej partnerki do tańca na sylwestra, jestem studentem,...
~studentWysoki
4

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 11 grudnia 2017

Debrzyno Ośrodek Wczasowo-wypoczynkowy k/Kościerzyny OPINIE!!! nowy temat Czy był juz ktoś na Sylwestrze w tym ośrodku???? Proszę o opinie !
~mario
12

ostatnia odp. 22 dni temu

dodano: 9 grudnia 2013

Szukam partnerki na sylwestra nowy temat Jestem mężczyzną pracującym na pełnym etacie, mam 30 lat, szukam towarzyszki...
~Michał
17

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 grudnia 2015

Chałupy 3 - odstąpię wejściówki dla 2 osób Witam, Z przyczyn losowych muszę odstąpić dwie wejściówki na sylwestra do...
~Michał
2

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2017

Darmowy Sylewester dla Singli ( integracja 3city ) Ogłoszenie jest kierowane dla SINGLI z Trójmiasta Pań i Panów. Tworzę grupę...
~JA
0

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 grudnia 2017

Reklama sylwestra Wraz ze znajomymi postanowiliśmy zorganizować sylwester na szybko. Ulotki już...
alicja777
1

dodano: 27 grudnia 2017

Odstąpię wejściówki na sylwestra na Pokładzie w Gdyni. Niestety, plan się posypał. Mam do odstąpienia 4 wejściówki na sylwestra na...
~te
0

dodano: 27 grudnia 2017

BAL+NOCLEG Halo, czy znajdę ofertę na sylwestra z balem i noclegiem (sniadanie w sumie...
~zyta z klanu
8

dodano: 15 grudnia 2011

Tani hotel,nocleg w Sylwrstra Witam. Poszukuje w miare taniego noclegu w gdansku lub bliskiej okolicy od 31...
~Romek
0

dodano: 21 grudnia 2017

monika0751
17

dodano: 9 listopada 2012

sylwester - propozycje? cześć, dwie studentki chciałyby spędzić sylwestra na jakiejś domówce albo...
~ona
2

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 grudnia 2016

Student szuka partnerki na Sylwestra Szukam jakiejs osoby towarzyszącej na Sylwestrową zabawę. Jestem z Gdańska,...
~SzukamPartnerki
0

dodano: 11 grudnia 2017

Jakis sylwester dla singli? Hej, czy ktos aie orientuje, czy jest gdzies w troimiescie.organizowany...
~Maniek
4

dodano: 26 listopada 2017

sylwester w OW Debrzyno Rok temu byłem tam na zabawie sylwestrowej.W ośrodku zimno 12C w pokoju,brak...
~Mir
3

dodano: 9 listopada 2016

Szukam Jej na sylwestra1718 Szukam partnerki na zabawę/bal na sylwestra mam dwa zaproszenia do Sopotu...
~sylwester1718@wp.pl
0

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2017

Sylwester, macie plany? Są osoby, które nie mają planów na Sylwestra bądź mają ciekawą propozycje dla...
Ferdo
14

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 grudnia 2016

szukam partnera na Sylwestra w Gdańsku Samotna po 40-tce, pogodna, atrakcyjna szuka sympatycznego faceta na...
~Nina
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2012

Restauracje otwarte w Sylwestra Szukam informacji o restauracjach w szerokim Trójmiescie (od Gdańska po...
~es
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2016

Punkt widokowy na romantyczne rozpoczęcie roku w trójmieście Wybieram się w tym roku z dziewczyną na parę dni do trójmiasta i spędzać tu...
~NumbEncore89
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 grudnia 2016

Sylwester w Novello - proszę o opinie. Proszę o opinie na temat Novello w Baninie ,czy warto wybrać się tam na...
~AS
9

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
3403

531

wątków

do góry