Widok

szukam partnerki na Sylwestra

Witam!
Jezeli nie masz z kim pojsc na Sylwestra to odezwij sie, ja wybieram sie ze znajomymi przywitac Nowy Rok i chcialbym zeby towarzyszyla mi dziewczyna, ktora lubi sie bawic i nie chce tak jak ja spedzac tego wieczoru sama
pozdrawiam
Marcin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rownież szukam patnerki żeby miło spędzić sylwestra,proszę o kontakt na priv grund@wp.pl
pozdrawiam wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile masz lat? i skąd jesteś?

boni@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętnie:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dołączam się do propozycji wspólnego spędzenia Sylwestra- jezeli nie chcesz być sama w ten dzień i lubisz zabawić się to daj znać. Idę ze znajomymi i chętnie spędzę ten czas z dziewczyną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie bym się pobawiła w miłym towarzystwie:)Widzę wiele chętnych, ale jak wciąż nie masz partnerki...to zgłaszam swoją osobę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,
napisz pare słów o sobie no i najważniejsze to jakieś namiary żeby sie skontaktować
milego dnia,pozdrawiam
Marcin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczę...parę słów....:) Mieszkam w Gdyni, mam 32 lata, zero planów na Sylwestra, no i najważniejsze, tak naprawdę to nie w moim stylu tak kogoś zaczepiać...ale trzeba być czasem spontanicznym, więć zaryzykowałam. Nie wiem, co jeszcze chciałbyś wiedzieć....Zostawiam e-maila (specjalnie założyłam nowe konto): chrupek76@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja.tez.szukam.partnera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam kasia znalazłaś partnera?mój adres xxl001@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczę...parę słów....:) Mieszkam w Gdyni, mam 32 lata, zero planów na Sylwestra, no i najważniejsze, tak naprawdę to nie w moim stylu tak kogoś zaczepiać...ale trzeba być czasem spontanicznym, więć zaryzykowałam. Nie wiem, co jeszcze chciałbyś wiedzieć....Zostawiam e-maila (specjalnie założyłam nowe konto): chrupek76@wp.pl


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pomyliłam nick, bo zaczytałam sie na innym forum:):):)wciąż - Aaa76
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyslij email:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, mam na imię Monika, mam opłaconego sylwestra ,a nie mam pary. Znajomy nie da radę przylecieć. Możesz byłbyś zainteresowany wspólną zabawą. Dobywa się w hotelu, się opłacone 2 nocki. Co ty na to? Jestem zgrabną sympatyczną osobą .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałabym spędzić sylwestra w miłym towarzystwie. Mam 28 lat. Pochodzę z Puław. Pracuję w Krakowie. Mam na imię Gosia. Kontakt: lila_pam@yahoo.com

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hey
ja tez szukam partnera na sylwestra ,jeses z gdanska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem z Trójmiasta niestety nie mam planów na sylwestra jestem singlem mam 29 lat przystojny brunet 186 szukam propozycji spędzenia w dobrym towarzystwie nocy sylwestrowej z możliwością zapłacenia za siebie :)
czekam na propozycję choć wątpię obudziłem się z tym chyba dość późno
501-168-496
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałbym zaproponować Sylwestra w miłym towarzystwie, szukam dziewczyny z okolic Trójmiasta, ktora lubi sie bawic i nie chce spedzac tego wieczoru sama. Jedna z osób nam sie rorchorowała a szkoda aby miejsce przepadlo. Jeśli masz ochote pobawić się w Sylwestrową noc proszę o kontakt: 607-665-116 Grześ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hey hey ja tez szukam partnera na sylwka ,wlasnie wrocilam ze stanow i niestety nikogo tu nie znam .masz ochote na dobra zabawe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam kira szukasz jeszcze partnera ? Mój adres xxl001@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też nie mam z kim iść, ale zapraszam do siebie. Byłam umówiona z kolegą ale niestety nie może ze mną pójść i zostałam sama :(
ja mam 22 lata, a kontakt: polewa@interia.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania ja równierz zostaje sam w tą noc,jesli mialabys ochote zebym Cie "porwał" napisz,wyslałem Ci maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile KOLEGA MARCIN MA LAT I W JAKIM WIEKU TOWARZYSTWO, CHYBA MOŻNA SPYTAĆ? GDZIE PLANUJECIE SIĘ WYBRAĆ SKORO SĄ JUŻ PLANY?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widze wielu chętnych, u mnie tez sylwester zapowiada sie przed telewizorem. Marcin 35 jesli nie poznales jeszcze nikogo to napisz, wiem obudzilam sie za pozno, ale co tam moze akurat
kobietka121@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kto wyciągną ten stary temat?

,,,,, ,,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj a morze w niemczech spedzimy sywka???

möj email emil48@hotmil.de - prosze o wiadomosc!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
magdalena.b86@vp.pl
To i może do mnie ktoś się odezwie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,jestem sama szukam również partnera na Sylwestra ( jeżeli nie masz z kim pójść ) chętnie zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam partnera, który zabierze mnie na sylwestra, gdziekolwiek, by oderwać sie od codzienności. misti27@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj a morze w miemczech ? daj znac imeil emil48@hotmail.de
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja też szukam partnera na sylwestra. Mam 39 lat, wyglądam na 33 :), mam 174 cm wzrostu, bardzo dobrze tańczę, jestem po studiach i jestem wolna :) mój e-mail: annavip@wp.pl no i płacę za siebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej jestem Tomek 38 lat 198cm sylwestra samemu to be be wybieram sie w góry Zakopane jestem wolny kig4@ tlen pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez poszukuje sympatycznej singielki na sylwestra z Trojmiasta i okolic ktora tez niema planow i towarzystwa a niechcialaby w samotnosci witac Nowego Roku...Moje gg:36046247 Pozdrowionka M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ktoś ma ochotę spędzić sylwka z sympatyczną blondynką lat 44?
gg 2297728
:o))
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heyka dzis już 18 grudzień ,a ja też nie mam z Kim ?pójsć potańczyć w Tym 2011 roku :)do białego ranka?tańczyć bardzo lubię...szybkie,wolne tym bardziej.....?Fajnie by było jak by się Ktos miły i chętny znalazł...+/- 180cm +/-35 lat.Ja też miła:)+/-170cm +/-40 lat:)Pozdrawiam Anna mój mail annasympat@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie bym spędził sylwestra z tą sympatyczną 44l Blondynką.Proszę o kontakt jeśli to jeszcze aktualne.Wszystko wyjaśnie przez telefon jeśli tylko dasz znać.Mój nr.609798267.Staszek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Staszku meila jakiegoś poproszę... albo gg?
odezwę się na pewno
z przyjemnością spędzę sylwestra z kimś sympatycznym
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sympatyczna blondynka 36 lat- (164/65) w ostatniej chwili plany sylwestrowe zmieniły, jestem wolna..ktoś może ma jakieś propozycje?uwielbiam tańczyć. e-meil.:tnatallia@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sympatyczna, wesoła i lubiąca tańczyć 40-stka szuka partnera na Sylwestra. agnes-125@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukaj partnera na jutrzejszy koniec świata ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj , jestem z lublina jak jeszcze szukasz , napisz mirek. serwis-rtv@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha, ciekawe czy za 9 miesięcy będziemy komuś gratulować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hallo ,czy juz masz umowe z jakas dama?

Anya

ankow6@go2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również nie mam z kim pójść na Sylwestra.Jestem atrakcyjną, wykształconą 40 - latką. Chętnie dołączę do jakiejś grupy, lub do jakiegoś gentelmena:)Proszę o info na mail; day@10g.pl
Jestem z Trójmiasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest jeszcze jakas wolna dziewczynka, ktora nie ma pomyslu na dzisiejsza noc? odezwij sie to moze razem cos wymyslimy.
Jestem z Gdyni. 32 lata

m.mentel@btinternet.com
gg 36843690

pozdrawiam i czekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry