Widok

szukam partnerki na Sylwestra

Witam!
Jezeli nie masz z kim pojsc na Sylwestra to odezwij sie, ja wybieram sie ze znajomymi przywitac Nowy Rok i chcialbym zeby towarzyszyla mi dziewczyna, ktora lubi sie bawic i nie chce tak jak ja spedzac tego wieczoru sama
pozdrawiam
Marcin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, mam na imię Monika, mam opłaconego sylwestra ,a nie mam pary. Znajomy nie da radę przylecieć. Możesz byłbyś zainteresowany wspólną zabawą. Dobywa się w hotelu, się opłacone 2 nocki. Co ty na to? Jestem zgrabną sympatyczną osobą .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest jeszcze jakas wolna dziewczynka, ktora nie ma pomyslu na dzisiejsza noc? odezwij sie to moze razem cos wymyslimy.
Jestem z Gdyni. 32 lata

m.mentel@btinternet.com
gg 36843690

pozdrawiam i czekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również nie mam z kim pójść na Sylwestra.Jestem atrakcyjną, wykształconą 40 - latką. Chętnie dołączę do jakiejś grupy, lub do jakiegoś gentelmena:)Proszę o info na mail; day@10g.pl
Jestem z Trójmiasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hallo ,czy juz masz umowe z jakas dama?

Anya

ankow6@go2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha, ciekawe czy za 9 miesięcy będziemy komuś gratulować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj , jestem z lublina jak jeszcze szukasz , napisz mirek. serwis-rtv@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukaj partnera na jutrzejszy koniec świata ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sympatyczna, wesoła i lubiąca tańczyć 40-stka szuka partnera na Sylwestra. agnes-125@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyslij email:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sympatyczna blondynka 36 lat- (164/65) w ostatniej chwili plany sylwestrowe zmieniły, jestem wolna..ktoś może ma jakieś propozycje?uwielbiam tańczyć. e-meil.:tnatallia@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Staszku meila jakiegoś poproszę... albo gg?
odezwę się na pewno
z przyjemnością spędzę sylwestra z kimś sympatycznym
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie bym spędził sylwestra z tą sympatyczną 44l Blondynką.Proszę o kontakt jeśli to jeszcze aktualne.Wszystko wyjaśnie przez telefon jeśli tylko dasz znać.Mój nr.609798267.Staszek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heyka dzis już 18 grudzień ,a ja też nie mam z Kim ?pójsć potańczyć w Tym 2011 roku :)do białego ranka?tańczyć bardzo lubię...szybkie,wolne tym bardziej.....?Fajnie by było jak by się Ktos miły i chętny znalazł...+/- 180cm +/-35 lat.Ja też miła:)+/-170cm +/-40 lat:)Pozdrawiam Anna mój mail annasympat@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może ktoś ma ochotę spędzić sylwka z sympatyczną blondynką lat 44?
gg 2297728
:o))
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez poszukuje sympatycznej singielki na sylwestra z Trojmiasta i okolic ktora tez niema planow i towarzystwa a niechcialaby w samotnosci witac Nowego Roku...Moje gg:36046247 Pozdrowionka M.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej jestem Tomek 38 lat 198cm sylwestra samemu to be be wybieram sie w góry Zakopane jestem wolny kig4@ tlen pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja też szukam partnera na sylwestra. Mam 39 lat, wyglądam na 33 :), mam 174 cm wzrostu, bardzo dobrze tańczę, jestem po studiach i jestem wolna :) mój e-mail: annavip@wp.pl no i płacę za siebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj a morze w miemczech ? daj znac imeil emil48@hotmail.de
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj a morze w niemczech spedzimy sywka???

möj email emil48@hotmil.de - prosze o wiadomosc!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam partnera, który zabierze mnie na sylwestra, gdziekolwiek, by oderwać sie od codzienności. misti27@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry