Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Skad macie internet? witam, niedługo wprowadze się do nowego domu W Bieszkowicach. Niestety...
~BieszkowiceNowy
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 listopada 2015

Skup laptopów Cześć! Powiedzcie, gdzie mogę sprzedać swój stary nie do końca działający...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 grudnia 2020

Ile czasu zajmuje naprawa laptopa po zalaniu? Witam! Chciałbym się dowiedzieć ile czasu mój laptop spędzi w serwisie po...
~radek
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

Nauka programowania - gdzie w Gdańsku lub okolicach? Witam serdecznie! Mam pytanie, czy orientujecie się, gdzie w Gdańsku lub...
~Marcin
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2015

Internet Czy ktos z Radunicy może mi podpowiedzieć w jakiej firmie warto zamówic...
~mieszkanka
10

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 czerwca 2015

Bardzo prosze o rade !!! Bardzo prosze o rade : Jak w Gdansku przy ul. Chlopskiej znalezc operatora ,...
~Joanna9
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Vectra Internet, Telewizja, Telefon, Niskie ceny! Zapraszam! Wakacyjna Promocja Internet 300mb/s + Telewizja już od 54,99zł wrzesień i...
~Vectra Przedstawiciel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2020

Vectr awaria Od piątku wieczora Vectra ma awarię. Zostało to zgłoszone ale według nich...
~gracz konsolowy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2020

Zablokowana szufladka sim. Gdzie w Gdańsku bez uszkodzenia telefonu jakis serwis sie tym zajmie?...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2020

kurs excela w Gdańsku? Witam prosze o pomoc gdzie w gdansku mozna zapisac sie an kurs na Excela...
~kaska
18

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2011

Optymalizacja kosztów reklamy internetowej. Obecnie w planowaniu wydatków na reklamę internetową i nie tylko ważna jest...
~Karolinka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Odtwarzacz muzyki Szukam odtwarzacza muzyki na Androida, który zapisywałby całe albumy...
~wamix58
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lipca 2020

Blog o tematyce lokalnej Mam teraz trochę więcej wolnego czasu i zastanawiam się nad założeniem bloga...
~kaszkiet
5

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Czy woda termalna i woda wodorowa są podobne? Chcę kupić http://normotech.pl/maszyna-do-wody-redox/ . Czy nasycenie wody...
~Halian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Bezprzewodowy odtwarzacz mp3 Polećcie jakiś fajny odtwarzacz mp3, koniecznie bezprzewodowy. Zgrabny, o...
~randall
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 maja 2020

hot stamping Ktoś wie, na czym dokładnie to polega? Jakoś nie mogę rozgryźć tego terminu,...
krejca
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Odzyskanie usuniętych plików z karty pamięci Niestety karta pamięci została sformatowana. A wraz z tym usunięte zostały...
~grosik
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

fleksografia Na czym dokładnie polega i dlaczego jest taka droga? To jakaś technologia...
kortes
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Iphone 6 rozbity wyświetlacz? a raczej sama szybka . Wszystko działa . Gdzie najtaniej naprawa? Ktoś coś...
~Ida
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Internet od Limes Witajcie. Czy ma ktoś podłączony Internet od firmy Limes i mógłby polecić w...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry