Widok

To nie szkoła tylko piekło

Ta szkoła zrujnowała mi życie . Chce o niej jak najszybciej zapomnieć . Całe 3 lata męki . Ostatni rok był tragedią totalną , chciałem popełnić samobójstwo ale przecież wszystko mam przed sobą ... idę do liceum może uda się zapomnieć te 3 lata piekła ...

Z całego serca nienawidzę tej szkoły i nie życzyłbym jej nawet najgorszemu wrogowi :((

Jak zapomnieć ... 1 klasa idealna !! byliśmy jak taka rodzina , mimo , że lekki haos i wgl to było super !! potem sie rozdzieliliśmy , jedni zmienili szkołe itp i od tamtej pory dzień w dzień nie mogę przestać zapomnieć tych chwil i twarzy których nigdy nie ujrzę ponownie ...
Moja ocena
X Liceum Ogólnokształcące kategoria:
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 2
 
bezpieczeństwo: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
zastanawia mnie do jakiej klasy chodziłeś. piszesz, że szkoła to piekło, ale to Twoja klasa zrujnowała Ci naukę w tej szkole a nie cała szkoła...wystawiasz negatywną opinię, a potem rodzice szóstoklasistów czytają takie rzeczy i boją się puszczać dzieci do gimnazjum. wiadomo, przykre sytuacje z rówieśnikami się zdarzają, ale to nie znaczy że szkoła jest beznadziejna. jakoś dziwnym trafem chodzę do tej szkoły 3 rok i nie uważam jej za piekło.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
To, że KLASA to piekło, nie oznacza, że cała szkoła taka jest...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry