Widok

UWAGA!!!

Uwaga na Dewelopera INPRO !!!
Szczyci się dobra opinią , a w rzeczywistości jest inaczej. Do roku 2009 myślę że było nie najgorzej. Ale od inwestycji Myśliwska , Brętowska Brama,Trzy Żagle jest tragicznie.
Myśliwska- woda wlewa się do garażu piwnicy a Inpro nic z tego sobie nie robi, za części jeszcze niewykupione chcieli obciążyć mieszkańców , budowa innych mieszkań wiązała się ze wspólną drogą po której poruszali się mieszkańcy, wilgoć w piwnicach.
Trzy Żagle - wszystko zrobione jak najtańszym kosztem, tapety odchodzą od ścian, w rogach poszarpane zniszczone, windy w najtańszej wersji, wilgoć w piwnicach - po trzech miesiącach zniszczone rzeczy , po drodze dojazdowej cały czas jeżdżą koparki, betoniarki trzeba czekać na swoją kolej by można było wyjechać z domu , na klatkach wiecznie pył i bałagan, nie można pozbyć się firmy sprzątającej , która nic nie robi gdyż zatrudnia ją właśnie firma Inpro, okna po 4 miesiącach nie zamykają się prawidłowo , farba odchodzi od tynku gdyż ściany były mokre, śmietnik z brakiem dostatecznej wentylacji. Mimo próśb i apeli o poprawę źle wykonanych prac nikt tego nie myśli naprawić . Moim zdaniem chcieli zaoszczędzić i te trzy inwestycje
Moja ocena
Inpro SA kategoria: Deweloperzy
obsługa: 3
 
oferta: 3
 
jakość: 1
 
terminowość: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Zachęcamy do odwiedzenia Brętowskiej Bramy, Trzech Żagli i Osiedla Myśliwskiego 3 aby wyrobić sobie własną opinię.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
Ja mieszkam na osiedlu Myśliwskim 3. Takich bubli dawno nie widziałem. wystarczy wejść na http://gdansk-mysliwskie.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=55845 lub http://gdansk-mysliwskie.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=56297. Jest wiele takich usterek. To co zrobiło INPRO to zwykła tandeta. Postępowania reklamacyjne to żenada.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem mieszkańcem osiedla Brętowska Brama. Żeby nie było wątpliwości, nie jest to apartamentowiec. Beznadziejnej jakości stolarka okienna dosłownie nieszczelne okna, nie do wyregulowania mimo wizyty po reklamacji. Wiecznie popsuta brama wjazdowa, juz kilka tygodni otwarta bo "fachowcy" naprawiają. Pełno wilgoci w podziemnych kondygnacjach, odchodzące listwy przypodłogowe, farba, liczne przecieki do hal garażowych, taka jest prawda.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
A więcej można poczytać tutaj:
http://gdansk-bretowska-brama.mojeosiedle.pl/viewforum.php?f=1053
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgodnie z "zachętą" odwiedziłem "Trzy żagle" w celu wyboru nowego mieszkania. "Zachęta" okazuje się hipokryzją. Potwierdzam opinię poprzednika - klatka schodowa zrobiona z materiałów najtańszych - niskiej jakości (tapeta z babcinego pokoju :)), mieszkania ciemne, z malutkimi okienkami nawet od południa. To samo dotyczy "Osiedla Hynka" - elewacja niedokończona, albo panom z Inpro skończyły się pieniążki, albo zdecydowali się podwyższyć sobie premie :)

Nie polecam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

wstyd kiła i mogiła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Odebrałem niedawno mieszkanie na Trzech Żaglach . Jestem rozczarowany ignorancją Dewelopera na usuwanie usterek. Bardzo nie rzetelna Firma ,uważają ,że jak kupiłeś to martw się sam. Ostrzegam wszystkich nowych klientów tego Dewelopera . Poważnie się zastanówcie . Cena nie adekwatna to produktu . Jedna wielka lipa.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi się dobrze mieszka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Proponuję zgłaszać usterki za pośrednictwem Kancelarii Prawnej. Mnie się udało wyegzekwować ich usunięcie po ponad 2 letniej batalii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wilgoć (pleśń!!!) w piwnicach, zepsuta brama wjazdowa? Widzę, że w Inpro pomimo upływu lat obowiązują ciągle te same, niskie standardy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry