Inpro

Budownictwo mieszkaniowe

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klient - opinia nowy temat Brak odzewu na maile to brak szacunku dla klientów !!! Nerwy puszczają,...
~Klient
2

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 28 listopada 2019

Szymon - opinia nowy temat Jestem sfrustrowanym nabywcą mieszkania w nowej inwestycji azymut. Wczoraj...
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 4 grudnia 2019

Spore opóźnienia na budowie i słaba komunikacja Gdyby nie ciągłe zapytania do firmy ze strony kupującego nikt nie podejmuje...
~Opóźnienia i słaba komunikacja
4

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 lipca 2019

Duże opóźnienia na budowie Informacja dla potencjalnych nabywców: deweloper nie wywiązuję się z...
~Tomek
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 lipca 2019

Podziękowanie dla zespołu Inpro Chciałbym wyrazić serdeczne podziękowanie firmie Inpro. Jest to deweloper,...
~Czarek
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 stycznia 2019

INPRO po odbiorze mieszkania W dniu 12 grudnia 2019 r odebrałem mieszkanie od firmy INPRO na osiedlu...
~Kazimierz T
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 17 stycznia 2019

najpelszy deweloper w Trójmieście pełna profeska i wysoka jakośc
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 grudnia 2018

Deweloper Inpro ul. Stężycka Witam. Bardzo uprzejmie proszę o opinie na temat dewelopera Inpro oraz...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Harmonia Oliwska - Polecam W 100% polecam zakup mieszkania w inwestycji Inpro - Harmonia Oliwska. Dział...
~BK
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 maja 2018

Jak kupowałem mieszkanie w INPRO…….. ………………………..w pażdzierniku 2017 kupiłem mieszkanie na Osiedlu Harmonia Oliwska...
~Jan Wasilewski
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 stycznia 2018

pdziękowanie wątek zamknięty Dziękuję pani Magdzie Ryśnik za profesjonalną obsługę.Wszystko przebiegło...
~Maria
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2016

Załatwianie reklamacji wątek zamknięty Obsługa klienta bardzo dobra do momentu podpisania umowy, potem znacząco...
~Jonasz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2016

UWAGA!!! wątek zamknięty Uwaga na Dewelopera INPRO !!! Szczyci się dobra opinią , a w rzeczywistości...
~mieszkanka
10

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2010

bardzo nisko jakość wykonania!!! UWAGA wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie na inwestycji Wróbla Staw. Musiałam przenieść dwa gniazdka...
~klientka
11

dodano: 18 lutego 2012

SZCZERZE POLECAM wątek zamknięty Deweloper godny polecenia. Przed zakupem domu na osiedlu Nowiec widziałem...
~Piotr
2

dodano: 24 marca 2015

kupiłem wątek zamknięty Nigdy jeszcze nie wypowiadałem się na forum .Trafiłem do inpro z polecenia...
~juz prawie mieszkaniec
2

dodano: 14 lipca 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Osiedle GOLF PARK, kupiłem dom w 2011 roku, jako w zasadzie laik w kwestii...
~Piotr
-

dodano: 9 marca 2017

INPRO - NIE, GOLF PARK - 3xNIE wątek zamknięty Stanowczo odradzam zakupu domu na osiedlu Golf Park Ktos pomylil sie z nazwą:...
~oszukany klienta
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 stycznia 2012

INPRO wątek zamknięty Bardzo mila i profesjonalna obsluga ze strony Pan pracujacych w dziale...
~Greg
-

dodano: 6 lipca 2016

tragedia wątek zamknięty reklamacja to tragedia
~maciek
1

dodano: 24 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
343

168

wątków

do góry