Inpro SA

Deweloperzy

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
katarzyna - ocena Jestem bardzo zadowolona z zakupionego mieszkania. Mieszkanie w bardzo dobrym...
~katarzyna
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Tomasz Jankowski - ocena Moim kredytem zajmowała się Pani Magdalena Reysowska. Wszystkie sprawy były...
~Tomasz Jankowski
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Michał - ocena Jestem bardzo zadowolony z obsługi i doradztwa przy wyborze mojego...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 listopada 2023

Arkadiusz Sieradzki - ocena Dział sprzedaży inpro . jeden z lepszych w trójmieście . Stosunek ceny do...
~Arkadiusz Sieradzki
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 22 października 2023

Karina - ocena Kompleksowa i rzetelna obsługa. Zakupiłam mieszkanie na inwestycji Start....
~Karina
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Jakub - ocena Jestem bardzo zadowolony
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Natalia Robotycka - ocena Deweloper wykazał się pełnym profesjonalizmem przy pomocy wyboru mieszkania,...
~Natalia Robotycka
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

wkurzony - opinia Deweloper oszukał kupujących mieszkania w Harmonii Oliwskiej - nie wybudował...
~wkurzony
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2023

Krzysztof Blacharski - opinia wątek zamknięty Od 2019 roku właściciel mieszkania -deweloper inpro. trzykrotnie usuwana...
~Krzysztof Blacharski
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lutego 2022

Kamil - opinia wątek zamknięty Właśnie odebrałem mieszkanie od Inpro i jedyne co to mogę firmę serdecznie...
~Kamil
5

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Nie polecam tego dewelopera. Nieterminowosc, kiepska jakosc wykonania w...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Podziękowanie dla zespołu Inpro wątek zamknięty Chciałbym wyrazić serdeczne podziękowanie firmie Inpro. Jest to deweloper,...
~Czarek
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 stycznia 2019

Sebastian - opinia wątek zamknięty Wiem, że ocena wysoka, ale w naszym wypadku firma Inpro stanęła na wysokości...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2020

Andzelika - opinia wątek zamknięty Niestety z przykrością ale nie mogę polecić firmy Inpro. Zakupiłam mieszkanie...
~Andzelika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Marzena - opinia wątek zamknięty Zachowanie Inpro w sytuacji kilkumiesięcznego opóźnienia inwestycji #Azymut...
~Marzena
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

nabywca Azymut - opinia wątek zamknięty Osiedle Azymut w Gdyni miało być oddane do użytkowania w czerwcu 2019 roku....
~nabywca Azymut
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2020

Nabywca mieszkania z Azymutu - opinia wątek zamknięty Nie mogę nic dobrego powiedzieć o Inpro, jestem w takim położeniu, że mega...
~Nabywca mieszkania z Azymutu
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Azymut - Właściciel - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Właściciele (strony umowy deweloperskiej) lokali w inwestycji...
~Azymut - Właściciel
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Zmęczony nabywca. - opinia wątek zamknięty Jestem już zmęczona czekaniem na mieszkanie i dopraszaniem się o informacje....
~Zmęczony nabywca.
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

K. - opinia wątek zamknięty Jestem zawiedziony działaniami tego dewelopera. Kupiłem mieszkanie na os....
~K.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
417

postów

204

wątków

do góry