Widok

Uber Trójmasto - polecam

Korzystałam wczoraj i szczerze polecam. Jedyny problem jest z dostępnościa aut. Musiałam klikać z 3 min aż trafił mi się Wojtek - Skoda Fabia. Bardzo miły kierowca, auto czyste i zadbane. Dodam, że w tym samym czasie Pani ze Skorpiona mówiła, że muszę poczekać ok. godziny. Wojtek był za ok. 11 minut. Wcześniej w aplikacji wpisałam kod zniżkowy na 25zł i automatycznie został on rozliczony. Koszt przejazdu w sobotę w nocy z Sopotu do Pruszcz Gdańskiego wyniósł 46,17zł. Po uwzględnieniu kodu zniżkowego zapłaciłam 21,17zł!! Sprawdziłam konto i tyle tylko zeszło z karty!!! Dlatego szczerze polecam. Miałam obawy rejestrując konto ale całkiem niepotrzebnie. Dodam, że nie znalazłam negatywnych opinii od osób, które rzeczywiście z Ubera korzystały. Jak chcecie skorzystać ze zniżki udostępniam kod: e3j7wv4xue. Mam nadzieję, że Uber się rozwinie i będzie miał więcej kierowców. Trzymam kciuki bo nie mam zamiaru przepłacać za licencję taksówkarza z korporacji.
Moja ocena
Uber kategoria: Przewóz osób
jakość usług: 6
 
bezpieczeństwo: -
 
terminowość: -
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
A jak pan Wojtuś zapłaci ITD 8000tys kary to już nie będzie tak tanio woził!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wow jeden minus!!!Za co?Za prawdę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podejrzewam, że pasażer w d*pie ma ile kary zapłaci kierowca. Za to dostałeś minus. Nadążasz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry