Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariusz - ocena Dziekujemy za pomoc w dotarciu do celu ,super...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Krzysztof M. - ocena Najgorsze przeżycie z jakimkolwiek dojazdem mam właśnie z uberem. Przez 35...
~Krzysztof M.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Małgorzata - opinia Najgorsze przeżycie z jakimkolwiek dojazdem mam właśnie z uberem. Przez 1,5h...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 września 2023

Krzysiek - opinia Uber skasował mnie za przejazd, którego nie zamówiłem...cyrk!!!!!
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 7 sierpnia 2023

JA - opinia dramat nie polecam jazdy z uberem. ani w ząb po polsku tylko po ukaińsku....
~JA
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Edyta - opinia Jazda z rosyjskojęzycznymi kierowcami..polecam mieć odluczona kwotę vo na 4...
~Edyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 czerwca 2022

Ireneusz Piwowarski - opinia Zamówiłem przejazd z ulicy Wita Stwosza 2w Oliwie do domu na Baczyńskiego 12...
~Ireneusz Piwowarski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 kwietnia 2022

NIK - opinia wątek zamknięty Ja muszę zapłacić 5 zł za to ze do mnie zadzwonił kierowca i powiedział ze...
~NIK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 marca 2022

Gosia - opinia wątek zamknięty Zamówiłam przejazd , czas oczekiwania na przyjazd 2 minuty, po czym pan...
~Gosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 marca 2022

Piotr - opinia wątek zamknięty Jeżdżę Uberem od kilku lat i zauważyłem że w ostatnim czasie jakość usług...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lutego 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Najlepszy środek codziennego transportu po Gdańsku!
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Kierowca uber x-select wątek zamknięty Dzień dobry, jestem kierowca Ubera posiadam auto klasy wyższej wykonuje...
~Kierowca X-Select
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Wole zaplacic za taksowke. Dwie proby skonczone tak samo - po 3 - 4 minutach,...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Zosia - opinia wątek zamknięty Wole zaplacic za taksowke. Dwie proby skonczone tak samo - po 3 - 4...
~Zosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lutego 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Kierowca ubera wyprosił mnie z samochodu w trakcie drogi z Gdynia Mauretanska...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2020

Ania - opinia wątek zamknięty 2 kursy i 2 razy coś nie tak , pierwszy kierowca auto brudne z zewnątrz i w...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Super wątek zamknięty W końcu sensowna alternatywa. To jest przyszłość!
~Włodzimierz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Niby fajnie ale jednak wątek zamknięty Pierwszy uber super! Drugi tez super, byl na czas tak jak pierwszy chociaz km...
~Coco
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 września 2019

oczekiwanie wątek zamknięty bardzo długie oczekiwanie na samochód - 15 min, dzwonie do kierowcy - mówi że...
~.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

miło i przyjemnie wątek zamknięty Mój pierwszy Uber w ogóle. Muszę przyznać że trafiliśmy z mężem na super...
~Mint Condition
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry