Vektra Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kat C i kat C+E wątek zamknięty Jeśli chodzi o teorię to polecam darmową stronę teoria.pl Jeśli chodzi o...
~Pioter
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2019

szczęśliwie zdany egzamin kat.D wątek zamknięty Drodzy Państwo chciałbym na łamach portalu Trójmiasto.pl gorąco polecić i...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 lipca 2019

Polrcam ! wątek zamknięty Serdecznie polecam ta szkole jazdy. Pani Edyta jest najlepszym instruktorem...
~Kinga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Polecam, polecam, polecam. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Począwszy od...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Super ośrodek szkoleniowy wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam ten ośrodek szkoleniowy. Prowadzą go...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Karolina - opinia wątek zamknięty Tę szkołę jazdy poleciłabym każdemu. Na kurs zapisałam się w połowie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Vektra- świetna szkoła jazdy wątek zamknięty Bardzo polecam! Teorię przybliżyłam poprzez e-learning. Wszystkie działy...
~Elwira
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

kurs nauki jazdy na kat. C i C+E oraz świadectwo kwalifikacji kierowcy / polecam. wątek zamknięty Zachęcam wszystkich do skorzystania z oferty tej firmy, szczególnie...
~Łukasz z Gdyni
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 maja 2019

Bardzo polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam szkółkę OSK Vektra. Dziś zdałam prawo jazdy kategorii B za...
~Michalina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

polecam jako kierowca zawodowy wątek zamknięty Właśnie zdałem kat C+E w osk vektra. I Tutaj bardzo chciałbym podziękować...
~Transmat Mateusz Kurzawiński
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Mieszko - opinia wątek zamknięty Witam. Miałem 2 razy przyjemność współpracować z ośrodkiem szkolenia "vektra"...
~Mieszko
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

P. Edyta - instruktor godny polecenia wątek zamknięty Bardzo polecam instruktora p. Edytę, jest przemiłą, ciepłą osobą, która w...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 maja 2019

Cieszę się, że mimo mieszkania w Gdyni zdecydowałam się na Gdańską szkołę jazdy wątek zamknięty Bardzo dobra firma, nie ma problemu z kontaktem, za każdym razem kiedy miałam...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

Polecam Pana Jacka wątek zamknięty Polecam kurs u Pana Jacka. Praktyka zrobiona w 3 tygodnie. Szybko, sprawnie i...
~Kamil
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 marca 2019

Polecam !!! wątek zamknięty Serdecznie polecam Ośrodek Nauki Kierowców Vektra. Przede wszystkim chciałbym...
~Patryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

polecam !!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm każdemu mogę śmiało polecić indywidualne podejście bez...
~Chwmlukilgz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2018

szkolenie C i C+E wątek zamknięty polecam szkołę jazdy Vektra., Profesionalne szkolenie, zajęcia na placu jak...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Profesjonalna szkoła jazdy! :) wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę , podejście do kursanta pełne...
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Vektra - Super Ośrodek Szkolenia Kierowców wątek zamknięty Ośrodek Szkolenia Kierowców na 6+, Profesjonalni kadra instruktorska oraz...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

kat. a szymon K. wątek zamknięty Zdecydowanie polecam !!! Solidna nauka od podstaw kat. A u Szymona K.
~Alek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
186

postów

175

wątków

do góry