Widok

Victoria, Małkowo

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
no dziewczyny udało się :))znalazłam salę, ale wyobaźcie sobie, że w końcu zmieniłam termin ślubu z 27 czerwca na 30 maja:)), to teraz proszę o opinie na temat Victorii:))

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam tam w tym roku na weselu u kolegi i jako gosc jestem zadowolona. Dobre jedznko, mila obsluga itp. pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nooo przecież na pewno coś wiecie przy mnie w soboe para zajechała;)powiedzcie na co mam zwracać uwagę;)

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oglądałam salę, zwróc uwagę na ilość porcji dań, jakie przypadają na osobę, mi facet nie chciał dokładnie powiedzieć , nie był konkretny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zarezerwowałam tą salę na przyszły rok, babeczka podała, że na tą chwilę cna menu bez poprawin na przyszły rok jest 140zl, a ja sierota zapomniałam się zapytać ile ewentualnie może się zmienić może Wy coś wiecie co??

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozmawiałam i przy 80 osobach na rok 2009 stawka to 160 zł + 2000 zł poprawiny, wiem, że gdy wieksza ilość gości to wtedy cena maleje, ale nie pamiętam jak to wyglądało przy 100 gościach i więcej.menu mam też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli zdecydowałąś się na salę tak? ja planuję chyba zrezygnować z poprawin bo z Gdańska muszę mieć autobus żeby zwiózł gości na salę z kościoła i jeszcze muszę powrót załatwić, jakbym miała tak samo na poprawiny albo noclegi zapłacić to strasznie dużo kasy będzie;)

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie myślałam o jakieś sali bliżej Gdańska?pewnie tak, nie wybrałam Victorii, bliżej Gdańska to będzie Novello, też tam byłam. Jak coś to sie mnie pytaj, duzo sal zwidziłam......w poszukiwaniu tej właściwej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz cow Novello jak dla mnie jest drogo, a poza tym moja przyszła rodzina tam mieszka pół Banina to rodzina mojego narczeczonego:P , nie chciałąm tam, bliżęj Gdańska miałam rezerwacje na 27 września ale babka mnie ceną dobiła na ten rok i zrezygnowałąm wtym momemncie udało mi się tylko załątwić Victorie i to na 30 maja , a zpoprawin będę musiała prawdopodobnie zrezygnować

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wtedy może spróbuj jechać do Kani w Przodkowie, jedzonka duzo, no i dwie sale do wybrania,jest tam dość ładnie, poprawiny 1000 zł, za osobę 150 zł, jedzonko super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już mam zapłaconą zaliczkę w Victorii także nie ma już odwrotu, a w Kani nie chciałam, bo tam każda rodzinna impreza narczonego rodziny jest, podejrzeam, że i tak by już terminu nie bylo, mój problem polega teraz na tym czy robić poprawiny czy nie :/

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kierowcziczka mówiła, że generalnie każdy robił, no ale.. wiadomo kasa i to sporoa jak się okazuje:/

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rozmawiałam z facetem w Viktorii i poprawiny są tylko do określonej godziny, niewiem czy opłaca się robic poprawiny, ja sama mam, ale płace 1500 zł, no co ci moge polecić........salę w Kłosowie, czasem warto jest zobaczyc jak jest na innej sali mimo że jest wpłacona zaliczka, wiesz moze koszty niższe będą to mozna by zrezygnować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)widziałąm te sale, też nad Kczewem się zastanawiałam no coż zaliczka 1000zl to sporo więc myslę, że już chyba nie zmienię tego, tylko tyle, że z poprawin zrezygnuję, a powiedz masz ałatwiony autokar może?? bo jakby mi się tanio bardzo udało załatwić na 4 kursy to może bym wtedy na poprawiny jednak się zdecydowałą, tak czy siak autokar z kościoła muszę mieć i z powrotem po weselu:)a musi być tani ten przewóz)

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie biorę autokaru, goście przyjadą na własna rękę, a z powrotem taxi, też bedzie troche osób nocować(dzieci), wynajmę mały bus dla 10 osób, które nie mają zbytnio jak doje chać, ale to po znajomości, o busa zawsze łatwiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graliśmy tam w sierpniu.
Oba lokale (Kczewo i Victoria) są porównywalne.
Bardzo szybka, sprawna obsługa.
Pyszne jedzonko podawane w dużej ilości.
Co chwila coś nowego na stołach i panie kelnereczki (stały, a nie sezonowy personel) które wiedzą co i w jakiej chwili mają podać.
Wesele spokojnie można przedłużyć do dowolnej pory (6 rano nie stanowiła żadnego problemu), Poprawiny zakończyły się o 23 ale właściciel nie robił problemu żeby trwały dłużej.
Jedyny mankament w przypadku Victorii to to, że sala jest tak duża, że nie widać za bardzo Pary Młodej z miejsca gdzie swoje stanowisko mają DJ-je lub kapele. Stanowi to problem bo nie wiadomo kiedy można zaryzykować np. odśpiewanie 100 lat lub gorzką wódkę ;)
Szczerze polecamy jednak obie knajpy.

DJ BAGNO TEAM
www.bagno.vwv.pl
Gramy, nagłaśniamy, oświetlamy !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stokrotka
Masz wesele tydzień wcześniej niż ja :-) również w Małkowie:-)
Cenę ustaliłam na 140zł /osobę (+10 zł/osobę dodatkowo jak to właścicielka określiła "jak drastycznie wzrosną ceny" wiec już liczę sie z ceną 150zł za osobę ). Muszę zastanowić się nad dekoracją sali ... jedyna rzecz która tam kuleje...
Salę qoleciły mi dwie znajome które też miały tam wesela i były bardzo zadowolone - dużo jedzenia, smaczne , szybka i miła obsługa.
A jak będzie to same zobaczymy ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć:) fajowo, a napisz na ile osób macie wesele, bo wiesz co u nas będzie jakieś 80-90 a ta sala strasznie duża mi się wydaje wiesz:)myślę o jakimś innym rozmowiązaniu, tzn np o prysunięciu wszystkich stołów bliżej parkietu np albo posadzeniu państwa młodych:)bliżej np przy ścianie gdzie wisi ten zielony napis Młoda Para coś trzeba pomyśleć, co do wystroju jak ja raz byłam zobaczyć tą salę jak była wystrojona balonami to za dużo dekoracji mam wrażenie trochę było oni i tak wieszają tiule kładą świeczniki i kwiaty, pare laboników możnajedynie pdowiesić pod lampami i to wszystko;)napisz jeszcze czy masz poprawiny bo ja to bardzo mocno rozważąm moja przyszła rodzina jest z Banina więc mają bardzo blisko gorzej z moją częścią więc o noclegu bądź autokarze muszę pomyśleć o ile na poprawiny się zdecyduje;)

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;)

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam Ci maila :-) pzdr

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpowiedź do Ciebie poszła:)pozdrawiam

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam:) my również wesele robimy w Victrorii - 9maja 2009r.:)
image[/url]
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Karlosik :-)
Na ile osób macie wesele ? Co masz załatwione ?Robicie poprawiny?
To Ty jako pierwsza, później Stokrotka a na końcu ja ;-)
Pzdr

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam:) mamy wesele na ok.100osób. razem z poprawinami. Narazie mamy:
*salę;
*kamerzystę;
*fotografa;
*listę gości.
Teraz szukamy zespołu i chcemy iść do kościoła, ale nie wiem czy nie za wcześnie, bo ten kościół nie jest zbyt "oblegany":P

image[/url]
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Nas z zespołem było najgorzej :-(
Na początku sierpnia spisałam umowe z zespołem Ragtime, po czym Pan po 4 tygodniach zadzwonił do mnie, że oni jednak znaleźli umowę wcześniej podpisaną i się wycofali - totalny brak profesjonalizmu - nie polecam !!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Kościoła to chyba rzezczywiście za wcześnie, my jeszcze poczekamy bo nas wygoni :-) Mój Kościół też nie jest oblegany :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My dzwoniliśmy również do tego zespołu,ale mógł grać tylko na weselu,a szukamy na wesele i poprawiny. Dziś idziemy na wesele, może tamten zespól wpadnie nam w ucho:p a macie już inny zespół?? co macie załatwione??

image[/url]
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak zespół już też załatwiłam, a poza tym to fotografa, samochód i to tyle z tych ważniejszych rzeczy. Makijaż zrobi mi sprawdzona i znajoma kosmetyczka, podobnie z fryzjerka - będę korzystać z usług tej zaufanej:-)
Teraz w necie szukam zaproszeń księgi gości podziekowań dla rodziców(mam grypę i muszę siedzieć w domu dlatego szperam w necie;-)
Chyba niedługo zacznę rozglądać się za sukienką :-) nie wiem czy nie za wcześnie?
Jakiego zespołu jedziecie posłuchać?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak nazywa się zespół. Idziemy na wesele kuzynki, więc jak się spodoba to poprostu zagadamy. To wracaj do zdrowia:)

image[/url]
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję :-) bawcie się dobrze;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dziewczyny:)) ja mam już sukienkę :)) jak ją zobaczyłam to wiedziałąm, że to TA:) hehe czekją mnei jeszcze tylko małe poprawki ale to dopiero w lutym czy marcu :) co do kosiola dziewczyny radze sie wybrac ja bylam dzis na Jasieniu niby tez kosciol nie tak oblegany a na 2009 rok juz mieli sporo wpisow i gdyby nie to ze zmienilam date subu na nasz wczesniejszy termin byl juz wpis;) proboszcz nie wygoni:)tylko wpisze na liscie i tyle kaze przyjsc 2 czy 3 miesiace przed slubem z dokumentami wysle na nauki i tyle;)) podrowionka dla Wszyskich

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stokrota gdzie kupiłaś/zamówiłaś sukienkę? Jaką będziesz miała ?:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Pruszczu w salonie Anna

image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam wszystkim polecić restaurację Victoria w Żukowie!Jedzenie pyszniutkie i w dużych ilościach.Również się obawiałam,że moze zabraknie bo właściciele konkretnie o ilościach się nie wypowiadają,ale naprawdę jeszcze dużo nam zostało a nasze rodzinki lubia zjeść.Panie z obsługi bardzo miłe,cały czas z usmiechem na buzi.Żadnego problemu z dekoracją sali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć, a sami robiliście dekorację? może prześlij jakie zdjątko jak u Was to wyglądało:)aaa na ile osób mięliście bo ja się zastanawiam czy nie za długa ta sala na 90 ale chciałam wszystko do przodu bliżej parkietu przesunąć;)
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm wiesz co jeszcze raz przeczytałam Twoją wypowiedź, ty miałaś wesele w Żukowie?czy Małkowie
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Dziewczyny :-) jak przygotowania ?
Ja już była u księdza 'zarezerwować' sobie godzinę ślubu , z papierami dopiero w marcu. W tym tygodniu przywiozą mi alkohol, już kupiłam bo podobno akcyza ma iść w górę wieć w przyszłym roku będzie drożej . Teraz rozglądam się za sukienką :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć dziewczyny co tam nowego:), wiecie co mam coraz większego stresa, sama sie nakręcam:)moi rodzice nie są za bardzo zadowoleni z Victorii bo twierdzą, że to daleko od Gdańka jak dla nas jedynie rodzina narzeczonego ma blisko bo z buta prawie że mogę przyjść;/, jestem w rozterce ostatnio przeraża mnie ta długa sala, bo jesli będzie u mnie ok 80 gości to znikną w niej:)sama nie wiem, myślałam o tym żeby przysunąć stoły bliżej parkietu a żeby za naszymi plecami powiesić jakąś dekorację co część sali niewykorzystanej zasłoni, ale z tego co pamiętam coś tej kierowniczce nie pasowało, a ja chciałabym swoją orkiestrę widzieć;), nie wiem też czy robić poprawiny czy nie, i kiedy w ogóle tam teraz pojechać, kierowniczka o maju mówiła, że miesiąc przed ślubem, ale jak dla mnie to trochę późno jest, uważam że cena menu powinna być wstępnie ustalona, chciałabym konkretnie wiedzieć czy porcji wystarczy i jaka będzie w końcu cena wesela i poprawin:/no generalnie pełno rozterek i zaczynam się coraz bardziej bać
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moge spokojnie polecić Victorie
mielismy tam wesele w lipcu
jedzenie smaczne sala duża przestronna schludna
szefostwo obsługa tez ok
skup sie na orkiestrze,alkoholu i tym co od Ciebie zalezy
ten lokal to dobry wybór i nie ma sie co martwic
u nas sie wywiazali z umowy i ja ich bede polecal

jezeli ktos mial tam wesele i ma może jakies ciekawe zdjecie w duzej rozdzielczosci lokalu z zewnątrz to prosze na maila (liklik2@o2.pl)bo brakuje do albumu
a te fotki co sa na stronie "Victorii" sa troche za małe na odbitkę 15x21
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprzedam
Suknię ślubną biała-wzrost 170cm rozmiar 40 cena 800zł do negocjacji
zdjecie przesle na email
liklik2@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a powiedzcie mi czy mozna tam zalatwic jakis nocleg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
co do informacji o sali w Małkowie...
po 1. jedzenie jest wyjatkowo smaczne, podanie cieple beż żadnych opóźnień
po 2. jedzenia są tak ogromne ilości, że jeszcze spokojnie przez najbliższy miesiąc można nim rodzinę odbarowywać
po 3 kelnerki wyjątkowo, mile cierpliwe i gwarantujące szybką obsługę
po 4 z właścicielem można porozumieć sie w wszystkich kwestiach, nie robią problemu ( zamawialam specjalnie kwiaty poustawiali je tak jka sobie zyczyłam, stoły ozdobili tak jak prosiłam, posypali platki róz, co tylko sobie zyczysz sami zrobili)
po 5 sala przed weselem jest dokładnie sprzatana, parkiet slni, wszystko czyste
po 6 można zamówic pokoje 9 jest ich chyba 5, sa 2,3 4 osobowe
po 7 rozliczenie z właścicielem bez zadnych komplikacji, nic nie dolicza, ważne żeby dobrą umowę skontruować i wpisać o wszystkim pragrafy, nawet o podwyzce w razie wzrostu cen produktów, mozna tak napisać umowę, że to Ci nie grozi.
po 8 klima działa znakomicie, naglośnienie także
po 9 kelnerki nawet jak poprosiśz wszystko tobie zapakują, bez żadnych problemów,
po 10 naprawdę bardzo warto skorzystać z tej sali, wszystkim niezdecydowanym polecam ( miałam tam ślub 18-10-2008 r )
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry