Widok

Wycięcie drzewa przed kolejną zmianą ustawy - Gdynia

Pojawiają się głosy na scenie politycznej, że należy znowu zmienić przepisy o wycince drzew. Nie chce się obudzić z ręką w nocniku, gdzie znowu będzie trzeba korzyć się przed urzędnikiem.

W związku z tym - szukam firmy z wysięgnikiem do wycinki drzewa 162 cm obwód, dość wysokie. Lokalizacja: Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W zieleni miejskiej na kamionce naprzeciwko Lidla spytaj sie ! Oni takie rzezy robia. Tylko ze najpierw apytaja sie o pozwolenie z urzedu miejskiego, bo bez tego palcem nie rusza. Tez sie boja prawa ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co pozwolenie, wycinam na prywatnej działce i obecnie zezwoleń na to nie trzeba. Przynajmniej zanim PiS nie zepsuje na powrót ustawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem, jak jest w Gdyni. Wiem tylko, ze w Sopocie wlasciwie co do wycinki nic sie nie zmienilo - miasto w calosci jest podobno zabytkowe i z tego powodu trzeba na wszystko pozwolenie.
W Gdyni moze da sie teraz wyciac bez pozwolenia. Zapytaj sie w zieleni miejskiej - chyba macie taka firme w Gdyni ? Jak nie, to zadzwon na kamionke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakład Pielęgnacji Drzewostanu T. Podmokły i S-ka
ul. Muchowskiego 7
81-122 Gdynia
NIP 586-00-68-170
REGON 190321082
tel. 0 601 64 39 62

tel./FAX 058 719 13 19
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zeszłym roku oni przycinali mi bardzo wysokie sosny:

Usługi Leśne i Pielęgnacja Zieleni
Janusz Tobiański
ul. B. Krzywoustego 8
Gdynia 81-035
NIP: 9580744146
REGON: 191293146

tel. 603-076-344, Janusz Tobiański
tel. 507-283-905, Sylwia Samp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

System oddymiania (3 odpowiedzi)

System oddymiania w hali produkcyjnej. Jak wyglada?

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry