Widok

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie

Rodzina i dziecko Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takie małe mieszkanko to nie wiem, ale ogrzewanie prądem wychodzi na pewno najdrożej ze wszystkich możliwości
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
oj naprawdę nie polecam,mamy drugą taryfę ale i tak przy dwójce dzieci nie oszczędzamy,miesięcznie wychodzi ok 500-700zł rachunek za prąd,za zeszła całą zimę mieliśmy ok 3500zł,czekamy na decyzję czy nasz budynek będą remontować czy burzyć jeśli remontować to zmieniamy ogrzewanie na gazowe bo zbankrutujemy
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
PS my mamy mieszkanie 43 metry ale tylko 2 pokoje non stop ogrzewamy
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, a macie piec akumulacyjny, czy grzejecie się jakąś farelką, bo nie wiem czy mam wynając takie mieszkanie, czy nie popłynę w kosztach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na prądzie zreguły najszybciej można "popłynąć"...nie polecam takiego ogrzewania w 100% naaajdroższe z możliwych tymbardziej ,że po Nowym Roku prąd ma zdrożeć ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
my mamy listwy grzejne z termostatem ustawionym zazwyczaj na 20 stopni
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No można popłynąć na prądzie jak się ma zwykłe grzejniki elektryczne, dużo lepiej jak się zainwestuje w akumulacyjne albo grzejniki na podczerwień. Z dwóch możliwych i moim zdaniem najtańszych polecam nasze polskie House Innovation. Opłaty niższe o kilkadziesiąt procent od tradycyjnych elektrycznych "farelek".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja od lat mam ogrzewanie elektryczne, zainwestowałam w piece akumulacyjne i rozsądne ogrzewanie zimą (gdzie nie oszczędzamy, bo mamy małe dziecko) wychodzi ok. 150-180 zł miesięcznie- mieszkanie 48 m2, budynek nieocieplony
wcześniej mieliśmy grzejniki elektryczne olejowe, to faktycznie- rachunki były nieziemskie :)
więc nie mówcie mi, że ogrzewanie elektryczne to zabójstwo, trzeba się zaopatrzyć w drugą taryfę i piece akumulacyjne i można spokojnie żyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam olejowe - dobrze ocieplony budynek! z 3stron mam sciany niestety zewnetrzne - ogrzewanie zwykle kaloryferki olejowe! i koszt calej zimy na mieszkanie to max 1800zl / pow 30m/ - 6lat od budowy , caly czas koszt w podobnej wysokosci rocznej .

PS. stara kamienica ma ceglane i grube mury ich nigdy nie dogrzejesz....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre pytanie, z chęcią się dołącze do niego! Również mam pewną rozkminkę, czy warto zakupić termostat do pokoju? https://sklep.enerzon.pl/pol_m_Termostaty-pokojowe_Termostaty-gniazdkowe-275.html Tego typu? Ma ktoś was, korzysta może ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

do góry