Widok

Wyjątkowo nieudana szkoła

Nie będę dziś opisywać konkretnych zdarzeń ale gdy córka już opuści mury tej szkoły chyba pozwolę sobie na głębszą opowieść o "pedagogach" z gim. nr 25. Już kilka razy podchodziłam do tego tematu ale w trosce o dziecko zrezygnowałam. Teraz chcę jedynie napisać, że jeśli jakiś rodzić zastanawia się nad tą szkołą to proponuję zastanowić się kilka razy!!!! Nie jestem matką złej uczennicy. nie mam problemów z wychowaniem więc nie wylewam tu swoich żalów! I nie mam też wygórowanych wymagań co do szkoły! Ale w jak najbardziej obiektywnej ocenie i nie wyżywając się na szkole muszę niestety napisać, że trzy lata doświadczeń pozostawiają we mnie bardzo negatywny obraz nauczycieli. Na ten obraz nie pracowali oczywiście wszyscy ale znakomita większość!!! Wczoraj nauczycielka od języka polskiego naruszyła godność osobistą córki, postąpiła bardzo nieetycznie obmawiając ją przy innych uczniach i nastawiając koleżanki przeciwko niej. Zastanawiam się nad złożeniem skargi do Kuratorium. Drodzy rodzice proszę dobrze się zastanowić!!!
Moja ocena
X Liceum Ogólnokształcące kategoria:
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 1
 
bezpieczeństwo: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z panią ta szkoła to wielki nie wypał , nauczyciele poniżają uczniów szczególnie nauczycielka od polskiego , biologi i chemi. Nikomu nie polecam tej szkoły ,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry