Widok

Zaczęło się dobrze, skończyło znacznie gorzej

Pojechałem do serwisu, ponieważ z zewnątrz wyglądał ładnie i nowocześnie. W samochodzie miałem do wymiany części na około 2-3tys. Dlatego zależało mi na dobrym warsztacie. Oddałem auto, naprawa zajęła około tygodnia, mimo, że w warsztacie mówiono, że zajmie około 2-3 dni. Ale to nic, myślę, dobrze robią to potrzebują więcej czasu, myślę ok. Po odebraniu auta i zapłaceniu dużego rachunku (ale tego się spowiedziałem), wsiadłem do auta i pojechałem. Już na początku usłyszałem z zawieszenia niepokojące dzwięki, których wcześniej nie było (znam swoje auto..). Wróciłem do serwisu. Zostawiłem auto na jeden dzień, żeby poszukali przyczyny. Przez tydzien nic nie znaleźli. Zostawiłem na drugi tydzień, znowu nic. Pojechałem gdzie indziej. Okazało się, że do wymiany pierdoła i to pomogło (dolny sworzeń wahacza -mimo, że wahacz wymieniali.). Nie znaleźli tego przez 2 tygodnie i jeszcze próbowali mi wcisnąć, że to coś innego i że mogę tak jeździć. A jak zacznie bardziej stukać to żebym przyjechał. Nie polecam. Fachowość i profesjonalizm mechaników poniżej poziomu.

wypowiedź zmoderowana ( 2017-07-17 15:27:53)

Moja ocena
obsługa: 2
 
asortyment: 3
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie było takiego auta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry