Widok

Zespół Best - proszę o aktualne opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie czy ktoś w tym roku będzie miał ten zespół na weselu. Moja przyjaciółka planuje ślub i zastanawiała się nad tym zespołem. Pojawiły się wątpliwości: strona nieaktualizowana, na forum brak informacji aktualnych o zespole i nie chce ryzykować.
Ja swego czasu ją namawiałam, bo sama ich miałam, ale teraz.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podbijam raz moze ktoś coś słyszał jak nie bedzie odzewu dam sobie spokoj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. polecam Ci ten zespół. są naprawdę super.
byłam na weselu gdzie grali i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni.
Ja tez juz podpisałam z nimi umowe na moje wesele.

jeden minus ... biorą 7 tysięcy za sobotę
w tygodniu biorą połowe mniej.

ale uważam , że warto. Mają wodzireja i babke która pięknie śpiewa.
jest ich 5 i dają czadu.
A na weselu robią wiele niespodzianek . Wielu gości płakało z wrażenia.!
daj znac czy się zdecydowali :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zosia samosia a kiedy masz wesele bo moja przyjaciółka boi sie ze sie rozpadną do jej wesele. Szczególnie ze były jakieś problemy brak kontaktu,brak strony.
C niby aktualizacja do maja zeszłego roku a teraz cicho nigdzie nie grają. Ona wie ze sa super, ale zapłacić znaczna zaliczkę a przed weselem okazuje sie ze musza szukać czegoś innego. Po Twoim poście znów ma ich na względzie ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam wesele za rok.
grają cały czas. w ten week. grają w Płocku.
strony nie mają ale to nie znaczy , że nie działają.
Byłam z nimi na spotkaniu i zaliczka to 10%.
Są profesjonalistami także bez obaw :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysmy mieli ich w sierpniu:) Bierzcie ich w ciemno i sie nie denerwujcie ze nie maja strony:) Sa warci swojej ceny:) Mialam slub 30.08.2014 roku w Rumi :) Sala Grinholc:) Goscie byli zachwyceni:) bardzo oryginalnie poprowadzona impreza, wodzireje robia swoje! Goscie caly czas na parkiecie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej my mielismy ich w czerwcu 2014 w Płocku na weselu swoim (odleglosc nie ma dla nich znaczenia), kontakt ograniczony fakt, stona nie działa mimo ze przesuwaja caly czas termin aktualizacji fakt ale sa po prostu zaje... nie potrzebuja reklamy, klienci sami ich znajda, warci ceny, drugi raz wybralibysmy ich bez zastanowienia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry