Widok

Żłobek- Pruszcz Gdański

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam
czy ktoś moglby udzielic mi informacji czy w Pruszczu Gdańskim jest jakis żłobek bądz w Gdyni na Karwinach lub Chylonii????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam od sierpnia zostanie otworzony prywatny żłobek (dzieci od 6 miesiecy ) w pruszczu gdańskim. Zapisy rozpoczną się od 1 lipca pod numerem tel 796096824 Pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
jest żaczek na grunwaldzkiej, poszukaj stronki w necie
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na grunwaldzkiej w pruszczu ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do Słoneczka, ul. Zastawna 2c przyjmujemy dzieci od 6 miesiąca życia, informacji udzielę pod numerem 796096824
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Słyszałem że ten żłobek Słoneczko to jedna wielka ściema!!!! pracują tam sami nie kompetentni ludzie bez żadnej szkoły a tym bardziej bez żadnych studiów!!!!! OSTRZEGAM I NIE POLECAM!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
dzięki za informacje!!!
a chciałam się na nie zdecydować!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się z wami!!!! Dziecko mojej koleżanki bylo tam AZ 2 DNI!!!! i tylko 2 dni bo straszna tam jest opieka!!!!kolezanka opowiadala ze zaluje lepiej poszukac jakis inny zlobek w gdansku ale bynajmniej maja lepsza opieke!!
Takze tez ODRADZAM!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szanowni Państwo, każdy ma prawo wyrazić opinię na dany temat, jednak z całą pewnościa gwarantuję, że Dziećmi w "Słoneczku" opiekują się tylko wykwalifikowane osoby ( dyplomy mgr psychologii i pedagogiki do wglądu na miejscu), posiadają dodatkowo certyfikat zaświadczający o przebytym kursie medycznym z udzielania pierwszej pomocy. Serdecznie zapraszam Roksana Burak
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
chcial sie zapytac,czy mozna nadal zapisywac dzieci do panstwa złobka niezależnie kiedy...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapisy trwają przez cały rok, zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moŻe jakieś szczegóły? Bo błotem mozna każdego obrzucić? Jeśli już ktoś ma uwagi, to niech pisze konkretnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez sluszałem taką opinie o tym ""żłobku'' że niby opieka marna że tylko włascicielka jest po jakieś szkole w tym kierunku i takie tam także nie wiem co myślec a chciieliśmy z żoną zdecydowac sie na nie.
Blisko domu i dobre godziny. Ale teraz nie wiemy co robic:( A tak wogóle to po co ktos tak pisze jakies dowody prosimy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja ośmiomiesięczna córka chodzi od dwóch tygodni do Słoneczka i naprawdę mogę polecić ten złobek, moje dziecko jest zadowolone i szczesliwe, panie sa super i opieka jest naprawde na wysokim poziomie. Inne dzieci tez sie tam dobrze bawią. Polecam. Najlepiej samemu sprawdzic a nie wierzyc we wszystko co sie wypisuje na forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żłobek Słoneczko- Pruszcz Gdański

Moi drodzy, z pełną odpowiedzialnością polecam Słoneczko. Od miesiąca 5 dni w tygodniu moje dziecko jest pod opieką Pań, pracujących w żłobku. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby mój maluch z płaczem zostawał z Paniami, wręcz przeciwnie z uśmiechem wchodził do żłobka. Tym samym chciałabym zdementować plotkę, iż Opiekunki nie mają kwalifikacji- każda z nich jest po studiach psychologicznych, czy pedagogicznych- wiem, bo widziałam dokumenty potwierdzające tytuł magistra. SERDECZNIE POLECAM, gdyż świadomość, że nasze dzieci są w dobrych rękach, bezpieczne i szczęśliwe jest bezcenne !!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgadzam się z przedmówczynią. Żłobek jest prowadzony w pełni profesjonalnie, pracujące tam panie są przemiłe, w pełni wykwalifikowane, opieka jest znakomita. Również otoczenie jest zorganizowane w sposób bezpieczny dla dzieci, pomieszczenia są kolorowe, jasne i przestronne. Można bez obaw zapisać dzieci do tego żłobka, będą się tam wspaniale bawić pod fachową opieką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Same zalety, dziecko mojej znajomej jest tam od miesiąca i jest po prostu zachwycona. Jej synek wspaniale się rozwija, a to zasługa także Pań tam pracujących. Ze swojej strony dodam, że miejsce jest naprawdę dobrze wyposażone, wszystko wspaniale zorganizowane, profesjonalna opieka, a przy tym cudowna atmosfera wyczuwana od pierwszej chwili jak tam się jest. Naprawdę Polecam wszystkim zainteresowanym . P.s. aby się przekonać najlepiej samemu sprawdzić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro taka straszna to prosze napisać co takiego strasznego sie tam działo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam Słoneczko - chodzi tam mój synek więc wiem jak to wygląda - jak każdy troskliwy rodzic zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniej profesjonalej opieki i taką tu zastałam. Według mnie ważne jest to, że wkażdej chwili bez zapowiedzi mogę przyjść i zobaczyć co się z dzieciakami dzieje- i nigdy nie zastałam sytuacji która mogłaby mnie zaniepokoić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mogę milczeć,kiedy słyszę bezpodstawne oskarżenia pod adresem "Słoneczka".Trzeba być wyjątkowym łobuzem(mówiąc bardzo delikatnie),żeby wypisywać takie rzeczy.Wiem,co mówię,bo mój czteroletni synek jest zachwycony "Słoneczkiem".A jeżeli dziecko jest zadowolone i szczęsliwe,to ja tym bardziej!A jeśli chodzi o kompetencje Pań tam pracujących,to nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy można tam dać dziecko na 1-2 godz w tyg?
Mój maluch strasznie ciągnie do dzieci a siedzę z nim w dmou sama i muszę cos wymyślic bo mi chałupe rozniesie swoja energią ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żłobek- Pruszcz Gdański

A ja jestem jak narazie bardzo zadowolona z tego żlobka,zanim oddałam córke w ręce Pani Roksany zwiedziłam mase złobków podobno bardzo dobrych,ale to nie było to,ścisłe godziny,wnętrza sal szare dosłownie,dzieci traktowane z rezerwą bo zbyt wiele maluchów na jedną panią,w słoneczku moja córka jest co prawda od tygodnia ale myśle że sie opłacało,ceny mają niskie,wychowawczynie tam sa (jak narazie bez zastrzeżeń) plan dnia ustalany pod każde dziecko,wnętrze kolorowe aż miło,dzieci uśmiechnięte kiedy tylko nie wchodze,a tak wogóle to pierwszy raz spotykam sie z tym by sama właścicielka z głową pełną pomysłów zajmowała sie dziećmi i nosiła te miej wyrozumiałe (dla rodziców) maluchy na rękach.Te miejsce ma dobry dojazd,rozszerzony pakiet dla rodziców (opieka nocna-czego raczej żłobki nie proferują) także mogę śmiało polecić a osoby które są negatywnie nastawione niech napiszą co im sie nie podoba-będzie sprawiedliwiej i jaśniej dla wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja uwazam ten zlobek za niezbyt dobry coz moga wiedziec o nim mlode dziewczyny zapewne bezdzietne ktore skonczone maja studia coz moga wiedziec o potrzebach i uczuciach dzieci jesli wlasnych nie maja.Uwazam ze bardziej kompetentne sa Panie ktore maja kilkuletnie doswiadczenie w opice nad dziecmi a nie takie mlode dziewczyny.Osobiscie nigdy do Sloneczka dziecka nieoddalabym.A to ze piszecie Panstwo ze sa przemile to moze byc tylko zludzenie,musza byc mile gdyz my rodzice chcemy oddac dzieci w dobre rece a one takie wrazenie sprawiac musza bo przeciez z nas rodzicow maja dobre pensje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pisze w sumie odpowiedź na opinię mojej poprzedniczki. otóż droga Pani, dziewczyny, które tam pracują mają nie tylko studia, ale także doświadczenie - opieka nad dziećmi, praktyki, kursy, wolontariat itp. itd. do tego wiem, że na pewno jedna opiekunka ma swoje dzieci,więc proszę pisać bzdur jak Pani nie wie na pewno. a to, że są młode to tylko atut, są pełne zapału, pomysłów i pozytywnej energii, a nie jak starsze Panie, znudzone tym co robią. Dla mnie same plusy, ale oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, a niech je opiera na prawdziwych faktach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Byłam w tym żłobku razem z moją roczną córeczką ( poszukuję pracy oraz odpowiedniego miejsca, gdzie mogłabym powierzyć maluszka ) i miałam okazję rozmawiać z paniami, przejść się po salach a co za tym idzie poobserwować przez chwilę ich pracę.
Musze Was wszystkich zapewnić, że żadne z dzieci nie wyglądało na nieszczęśliwe, zagubione lub chociażby smutne. Każdemu dziecku poświęcana jest jednakowa uwaga, te które potrzebują przytulenia są przytulane, które potrzebują pogłaskania do snu są głaskane. Aby obejżeć inne sale miałam możliwość zostawienia małej pod opieką jednej z Pań i nie było z tym żadnych kłopotów, a moja córeczka nie odczuła mojej nieobecności.
Te Panie świetnie rozumieją potrzeby maluszków, a to że większość z nich nie ma doświadczenia jako "mama", ma znikomy związek z pracą jaką wykonują. Czy żadna z nas, rodząc dziecko nie miała nigdy wcześniej do czynienia z innym maluszkiem?? A nawet jeśli nie, to czy to nas degraduje z funkcji dobrego opiekuna?? A z drugiej strony, te Panie nie mające własnych dzieci więcej uwagi poświęcą naszym...
Pozdrawiam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam
A ja jednak przed cała szefowa zlobka ostrzegam!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z jakiego powodu?? jeżeli to nie tajemnica??

a może się ktoś wypowiedzieć na temat Baby Room Klub maluszka znajdującego sie na osiedlu bursztynowym??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez bym bardzo chciala wiedziec jakie sa negatywne strony tego zlobka gdyz chcialam odac pod opieke swoje maluszki i teraz jestem w kropce:(
prosze o konkretrne przyklady bede wzdzieczna z gory dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Bylismy tam, widzieliśmy-naprawde fajnie, wszystko nowiutkie, profesjonalnie wyposażone, widać,ze nie tanim kosztem, Kobietki po studiach pedagogicznych, sympatyczna właścicielka-widać,ze z powołania. Bardzo kameralne, zaden moloch. Nam to odpowiada. Na razie skorzystalismy z serwsu godzinowego (bo mamy jescze opiekunke-mala potrzebuje kontaktu z rowiesnikami)-dziecko zadowolone, czyste. Napewno skorzystamy jeszcze nie raz-myslimy o stalym karnecie.to na tyle, z reszta, chyba najlepiej przyjsc i zobaczyc.maja juz fotki na stronie w galerii- www.babyroom-klub.pl nara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie wrażenia z opieki nad dziećmi w żłobku Słoneczko?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama chodzilam do przedszkola gdzie pani nie miala wlasnych dzieci (bo nie mogła) i byla wspaniala opiekunka, wszystkie dzieci wprost za nia przepadały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny które mają skonczone studia nie wiedza nic o potrzebach dziecka? dziewczyno a czego sie tam ucze na studiach. moj profesor powtarza dzieci trzeba przytulać..! czytam książki, mam ćwiczenia, teorie i praktyke. obserwuje, opiekuje sie dziećmi, zdobywam doświadczenie. nie. najlepiej dać dziecko obcej babie na emerturze, która dawała wpierdol swierdol. a ja sie ucze nie moza uzywac przemocy fizyczniej. w złobku dzieci są z dziećmi z paniami wykwalifikowanymi! które po ukończeniu studiów maja wieksza cierpliwosc do dzieci, sa spokojniejsze. a nia jak nauczycielki 20 staz i wypalona!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak takie młode dziewczyny mają zdobywać doświadczenie?? czasem lepsza jest taka młoda opiekunka, która ma wiele energii, pomysłów na spędzanie z dzieckiem czasu a nie znudzone już starsze opiekunki.. Młode matki radzą sobie ze swoimi dziećmi nie raz lepiej od starszych już gromadką dzieci!! Nie zostało to udowodnione,że młode opiekunki gorzej zajmują się dziećmi od starszych koleżanek. nie chcesz nie oddawaj swojego dziecka, ale takie komentarze zakompleksiona babo zostawiaj dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Rotmance jest złobek, w ktorym przyjmuja dzieci od 1 roku takze polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakoś nie wyobrażam sobie pani z kilkunastoletnim doświadczeniem w żłobku. przecież to ciężka fizyczna praca jest!! jestem zdania, że młode dziewczyny bardziej się nadają. tyle schylania, noszenia, podnoszenia...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie wszystkich
Moja córka chodzi do tego przedszkola od września. Zanim oddałam córcie pod opiekę mogłam całe dnie spędzać razem z nia i przygladać sie w jaki sposób przedszkole funkcjonuje. Moja corka w krótkim czasie oduczyła się siusiac do pieluchy i bardzo szybko zrezygnowała ze smoka - jest to zasługa Pani wychowawczyni. Panie sa bardzo sympatyczne i miłe.Córka zaczeła ładnie mówić. Zajęcia są bardzo fajne, dzieci malują, rysują , przyklejają, wyklejają, tańczą mają gimnastyke oraz zajęcia logopedyczne. Uważam, że młode osoby, które uczą nasze dzieci są rewelacyjne. Maja dużo pomysłów by dzien w przedszkolu nie był nudny, maja duzo cierpliwości i miłosci.
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do przedszkola bo warto.!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mamy
moje dziecko chodzi do baby room na osiedlu bursztynowym jestem bardzo zadowolona z opieki nad nim ,Panie są bardzo miłe maja podejście do dzieci .Mój maluch chętnie wstaje żeby pójść do przedszkola nie ma problemu że placze naprawde polecam to przedszkole (żłobek)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W miniony piątek w Słoneczku odbył się karnawał. Oprócz tego,że dzieci były przepięknie przebrane to i tak nie czuło się atmosfery zabawy. Sale były nie udekorowane, ani jednego balonika na ścianie. Może pomyśl był dobry, ale wykonanie słabe. Dzieci muszą odczuć ,że to jest wyjątkowy dzień.Przebranie dużo daje ,ale atmosfera tez jet ważna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się, zero zaangażowania i zorganizowania, komplena klapa! Rodzice wywiązali się w związku z Pomysłem balu a za to "kadra" po prostu nic nie zrobiła. Szczególnie widoczne było lekceważenie i "kwaśna" mina Pani starszaków! Więcej uśmiechu i serca to tylk dzieci i aż dzieci! a pracując z nimi trzeba się angażować, radzę coś zmienic....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córeczka owszem była zadowolona z dnia ale nie do końca nie samo przebranie się wystarczy dlatego Również się podpisuje pod osobami powyżej! Po Paniach było widać mała niechęć do zaaranżowania i zaangażowania sie w dany dzień bo dla naszych dzieci był to ważny dzień!! tak mi sie coś wydaje że Moje drogie mamy chyba powinnyśmy sprawdzić referencje tych Pań bo coś tu jest nie tak....?? pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też uważam, że należy sprawdzić dokładnie !! REFERENCJE tych PaN,bo coś mi się wydaje grubymi nićmi szyte. Weszłam nawet na wszystkim znany portal nasza-klasa i jakoś jedna z PaN ma skończone? jedynie technikum żywienia,a co to ma wspólnego z pracą z dziećmi.? Nawet jeśli była opekunką. Oddając dziecko powinny zajmowac się nim osoby wykwalifikowane pod tym kierunkiem, a nie pierwsze lepsze. Z resztą jakoś widać jak panie różnią się podejściem.Wiem bo mój syn chodził tam jakiś czas. Widać u niektórych, że jest to ich praca z powołania a inne robią to bo muszą! a jeśli faktycznie nie mają ani kwalifikacji ani doświadczenia to radzę zabrać stamtąd dzieci. Faktycznie coś jest nie tak...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również byłam w Słoneczku, chciałam zapisać synka,ale zniechęciło mnie lekceważące podejście nauczycielek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkie mamy
ja też szukałam dobrego przedszkola dla mojego 2 latka i równiez jakoś nie zachęciło mnie słoneczko po długich poszukiwaniach znalazłam jeszcze jeden żłobek na osiedlu bursztynowym ,polecam do sprawdzenia bo Panie tam są bardzo miłe i maja super podejście do dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc,
widze,ze sie rozwinela tutaj niezla rozmowa na temat żłobków:-)
ja bylam w baby room w listopadzie,tuz przed porodem. nie mam jakis watpliwosci,zeby oddac tam dziecko juz w czerwcu.moze jestem troche naiwna,ale tym paniom jakos dobrze z oczy patrzy-wlascicielka jest bardzo mila i widac,ze wie co robi i ma do tego podejscie. na pewno wpadne tam jeszcze raz zanim wykupie karnet. a w sloneczku nie bylam, jakos nie po drodze mi w tamta strone i za duzy ruch... tirow:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Również uważam ze MY Mamy powinnyśmy wziąć a sprawę w własne ręce bo przecież Tu chodzi o NASZE DZIECI i musimy mieć pewność ze Panie które zajmują się naszymi malcami są odpowiednie dlatego tez się podpisuje pod tym aby sprawdzić referencje. a co do balu karnawałowego nie wystarczy ze Dzieci były przebrane a do zdjęć uśmiechy Pan bo nie w tym rzecz trzeba dać serce w cala zabawę i zaangażowanie. pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapisałam synka do słoneczka w sierpniu, planowany dzien kiedy pójdzie pierwszy raz na zajęcia to maj. Czytając Państwa opinie coraz bardziej zastanawiam się czy dobrze zrobię oddając tam dziecko...Zapisując dziecko właścielka zrobiła na mnie dobre wrażenie ale ważniejsza dla mnie jest opinia rodziców dzieci które tam uczęszczają. Więc jeżeli to możliwe to proszę o parę odp:
1. Jak wyglądają posiłki dzieci? Czy proponowany catering się sprawdza?
2. Czy dzieci są zadowolone po wyjściu z placówki? czy chętnie zostają rano?
3. W jakich godz. przebywają Państwa dzieci?
4. Czy Panie dbają o higienę dzieci?Bawią się z nimi?
Moje dziecko ma teraz 9mcy w maju będzie miało rok i 10 dni. Nie ukrywam, że boję się nie miłego zaskoczenia a potem problemu ze znalezieniem opiekunki do dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Jezeli ma Pani watpliowsci, to prosze zajsc do baby roomu i zobaczyc, wpisowe maja tansze i jest tam tez jakas promocja do konca marca-ja z niej skorzystam i pare stowek w kieszeni:-)to moze nasze dzieci beda sie razem bawic:-)...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze mówiac nie chodzi mi o pieniadze- choc nie ukrywam ze sa one dla kazdego z nas wazne. Najwazniejsze dla mie jest dobro mojego dziecka. Proszę o opinię rodziców, których dzieci uczęszczają do żłobka Słoneczko. Dziękuję bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie jest ten baby room?
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na osiedlu bursztynowym przy tesco,akurat jestem na ich stronie www.babyroom-klub.pl
wlascicielka jest spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też uważam ze właścicielka baby room jest ok ma podejście do dzieci i widac że to lubi i zajmuje się dziećmi z powołania ,mójsynek chodzi tam od samego początku i widze jak bardzo jest związany z Panią Olą ,jedzenie codziennie swieże i oczywiscie zdrowe polecam wszystkim do odwiedzenia przedszkola bo warto ja zostawiam swojego maluszka pod super opieką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam. Niestety muszę się zgodzić z przedmówczyniami odnośnie żłobka Słoneczko na Zastawnej- wypowiedziami negatywnymi.
Moje dziecko chodzi tam od jakiegoś czasu i mam możliwość obserwacji sposobu funkcjonowania tej "placówki" i niestety... zawiodły się moje oczekiwania, ale ze względu na brak iinnego "żłobka"zmuszona jestem tymczasowo posyłać tam moje dziecko. Pierwsze wrażenie było jak najbardziej pozytywne, być może ze względu na bardzo miłą i zarażającą optymizmem odnoścnie swojej "placówki" właścicielkę, ale późniejsze skwaszone minki Pań wychowawczyń, szczególnie Starszaków, dają do namysłu. Jedzenie bez wyrazu np. na śniadania smutne kanapki, bez warzyw, nie zachęcają do posiłku maluszków, a dodatkowo moje dziecko powracając ze żlobka jest tak głodne że zastanawiam się na co wydaję 200 zł miesięcznie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Absolutnie nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami na temat Słoneczka. Moje dziecko uczęszcza tam już od października, więc miało niespełna 6 miesięcy. Uwielbia wszystkie Panie, nigdy nie płacze, gdy zostawiam je rano. Wszystkie opiekunki posiadają kierunkowe wykształcenie poparte kilkuletnią praktyką w gdańskich placówkach w czasie ich własnych studiów. Panie codziennie zdają dokładną relację co dziecko robiła przez cały dzień, jakie zaobserwowały zachowania, cieszą je sukcesy dzieci i nowe umiejętności. Dbają także o higienę, zwaracają baczną uwagę na ewentualne problemy zdrowotne czy rozwojowe każdego dziecka. Starsze dzieci uczą się wierszyków, bawią się w gry edukacyjne. Właścicielka zorientowana jest co do aktualnej sytuacji wszystkich dzieci, gdyż Panie opiekunki zdają jej relację i sama też angażuje się w opiekę nad dziećmi.Spędziłam tam bardzo dużo czasu i widziałam dzieci z problemami rozwojowymi, które bardzo zmieniły swoje zachowanie i były nie do poznania - uśmiechnięte, zadowolone. WIEM CO MÓWIĘ, JESTEM PSYCHOLOGIEM W WYKSZTAŁCENIA A STUDIA SKOŃCZYŁAM 7 LAT TEMU. Moje dziecko bardzo jest zadowolone i my, rodzice także. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Proszę sprawdzić kwalifikacje tych pań bo jestem pewny,że Panie są bez uprawnień do pracy z dziećmi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak Pani napisała jw ''Uwielbia wszystkie Panie, nigdy nie płacze, gdy zostawiam je rano. Wszystkie opiekunki posiadają kierunkowe wykształcenie poparte kilkuletnią praktyką w gdańskich placówkach w czasie ich własnych studiów.'' bardzo dziwne gdyż ja nie widziałam żadnych kwalifikacji uwierzyłam na słowo ale teraz po tylu negatywnych opiniach zastanawiam się kto tak naprawdę sprawuje opiekę nad moim i waszymi dziećmi??? Bo tak naprawdę e Panie pracują dla Nas my im płacimy i musimy wymagać i mieć pewność!!! Pani wyżej pisze ze jej dziecko miało nie cale 6 miesięcy jak zaczęło chodzić do słoneczka o dziwne jest tez to skąd Pani wie o zachowaniach i obserwacjach dzieci z starszych grup a tym bardziej o ich nowych umiejętnościach- coś tu nie gra ,gdyż ja osobiście nie miałam możliwości na takie obserwacje nawet gdybym chciała mogę się tez mylić co do mojej opini. Juz dosc spora liczba glosow jest za sprawdzeniem kwalifikacji i ja tez sie pod tym podpisuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
moje dziecko ma pięć lat i chodzi do Słoneczka od samego początku. Pięcioletnie dziecko samo potrafi wyrazić i wypowiedzieć swoją opinię, wskazać swoje zadowolenie, lub niezadowolenie z przedszkola. Mój syn po powrocie do domu jest podekscytowany czasem tam spędzonym i dużo opowiada o wszystkim nowym czego się tam nauczył. Wcześniej chodziło do innego prywatnego przedszkola i o problemach które wcześniej się pojawiały już zapomniałem. Mój syn stał się zupełnie innym dzieckiem, ułożonym, zdyscyplinowanym. Jest to napewno zasługa Pań z odpowiednimi kwalifikacjami i odpowiednim podejściem do dzieci. Negatywne opinie moich przedmówców wg. mnie i mojego syna są całkowicie nieuzasadnione.
Polecam wszystkim Słoneczko!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy to taki problem poprosić Panie ze SŁONECZKA aby pokazały Wam swoje dyplomy ukończenia odpowiednich uczelni? Macie prawo tego od nich oczekiwać. Nie rozumiem - przecież wystarczy o tym porozmawiać z właścicielką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wasze dzieci są zdyscyplinowane, pnieważ panuje tam rygor jak w wojsku sama byłam świadkiem krzyku na dzieci. A co do żywienia dzieci jest to skromne jedzonko bez żadnych witamin
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
" rygor jak w wojsku" może się Pani pomyliła i było to jakieś inne przedszkole. W Słoneczku wszystkie panie dają z siebie maksimum ciepła i zrozumienia.
Swoją drogą komicznie by wyglądały niemowlaki w mundurkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dziecko chodzi do słoneczka od września i jestem zadowolona;

ewentualne uwagi proszę zgłaszać właścicielce p. Roksanie, a nie szerzyć buntu na forum przeciwko tej placówce!! pani R. jest tam cały czas i chętnie uwag wysłucha i napewno zadziała jeżeli bedą zgłaszane jakieś rażące zaniedbania (które moim zdaniem NIE MAJĄ MIEJSCA);
poza tym każdy rodzić przed wyborem żłobka/przedszkola ma mozliwość zapoznania się z opiekunami, jak i reakcjami dzieci; można przecież również poprosić o opinię rodziców, których bez problemu można napotkać, gdy przyprowadzają bądź odbierają swoje pociechy;

moim zdaniem na tym forum szerzy się nieuczciwa konkurencja, a wydaje mi się, że PODSZYWANIE się pod niezadowolnych rodziców jest conajmniej krzywdzące i niesprawiedliwe;

proszę wziąść też pod uwage, ze w Słoneczku jest naprawde dużo dzieci - wszystkie grupy są obłożone; czy naprawdę rodzice tych kilkudziesięciu dzieci są ślepi i głusi? napewno nie!!

ja ze swojej strony polecam!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także nie widzę problemu w sprawdzeniu kwalifikacji Pań, bo przecież to nie jest tajemnicą. Przecież żłobka nie może otworzyć i prowadzić przypadkowa osoba z ulicy. Gdy zapisywałam swoje dziecko okazało się, że mamy identyczne wykształcenie z właścicielką Słoneczka - uprawniające do pracy z dziećmi. Nie mam wglądu w ogólną sytuację innych dzieci, ale spędziłam tam wiele godzin czekając na męża, gdyż ja nie mam prawa jazdy :-) Po godzinie 16tej, gdy jest już niewiele dzieci, grupy są łączone, więc miałam niejednokrotnie możliwość obserwowania innych dzieci, także z innych grup wiekowych. Nie mam interesu w obsmarowywaniu innych placówek, jako dowód mogę podać fakt, iż zostałam poproszona przez moją ciotkę o rozreklamowanie wśród znajomych nowego żłobka na Osiedlu Bursztynowym, gdyż znajoma ciotki otwierała tam działalność i szukała ludzi do pracy. Nie znając właścicielki tamtej placówki napisałam na forach psychologicznych i pedagogicznych ogłoszenie o poszukiwaniu chętnych do pracy. Każdy ma przecież prawo wybrać dla swojego dziecka taką placówką, jaka mu odpowiada a takie komentarze wprowadzają tylko niezdrową konkurencją. Ja mam bardzo daleko do Słoneczka, ale nie zmienię tego żłobka na inny przynajmniej do czasu osiągnięcia przez moje dziecko wieku przedszkolnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram wypowiedz AGI -jesli coś sie nie zgadza lub komuś nie podoba to jaki widzicie problem żeby poprosić właścicielke o pokazanie wszystkich kwalifikacji,lepiej jest obarczać winą tu na necie typowo jak dzieci,pomyślcie rodzice-jeśli aż tak wam zachodzi za skóre ten żłobek to zabierzcie z tamtąd swoje dzieci a nie usilnie je przywozicie nawet chore żeby tylko nie brać wolnego z pracy a tu piszecie jedna przez drugą jaka to zła placówka.Tak wam zle ale na spotkaniach jakie do tej pory były żadna z mościwych Pań nie otworzyła swej wypucowanej buziuni aby coś zaproponować,o coś zapytać lub rządać czegoś do wglądu.Tylko oskarżacie na pusto tu w internecie bo tak jest łatwiej i anonimowo-inteligencja wykształconych niby aż tak matek-a gadacie na te opiekunki które całe dnie siedzą z waszymi nieraz to rozpuszczonymi dziećmi-zastanówcie sie bo troche to dziecinne.A skoro tak lubicie plotkować to niektóre z was może powinny w handlu pracować-tam takie przekupki są potrzebne.Pozdrawiam MAMA Darusi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
WSZYSTKIE panie uwielbia??? powiedziało to pani 11-to miesięczne dziecko?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ważne jest dobro dziecka to nikt nie zajmie się nim lepiej niż własna matka. Może lepiej pozostać pani w domu z dzieckiem??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do zwracania uwagi pani Roksanie to radzę spróbować. Jak tylko zaczyna się jakąś rozmowę na tematy negatywne odnośnie jej placówki, to natychmiast znika ten sztuczny uśmieszek z jej twarzy i ukazuje się zupełnie inna kobieta. Wiem to, bo przechodziłam takie rozmowy kilkakrotnie. Pani właścicielka nie znosi krytyki i nie przyjmuje żadnych uwag, jak ktoś nie wierzy to proszę spróbować.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
TO poprostu zabierzcie z tamtąd swoje dzieci i zabierajcie je do pracy lub dajcie pod opieke opiekunką dobrze po 50 które napewno nie ponoszą waszych dzieci na rękach i nie poganiają z nimi jak niektóre młode kobiety.
Co do posiłków-moja córka przebywa tam cały dzień,ma 2,5 roku i gdy ją odbieram jest tak wygłodzona że w domu nie chce patrzeć na jedzenie,poza tym jeśli uważacie ze posiłki są skromne płacąc 10 zł za 4 dania to dopłaćcie jeszcze z dyszke a wasze biedne dzieci będą wołowine jadły,więcej na paznokcie wydajecie więc co to za problem dla matek których dzieci są takie głodne po powrocie do domu...
Jeśli chodzi o Panią Roksane to nie uważam by robiła sztuczne uśmiechy-swoją prace trzeba poprostu kochać a ona gdyby tego nie kochała to nie nosiła by dzieci na rękach ,nie przytulała ich i nie łaskotała bo od tego zatrudnia dziewczyny...często wam matkom braknie czasu na pieszczoty własnych dzieci bo całe dnie spedzacie w pracy a to jest tylko obca osoba i wnosi więcej ciepła w zycie waszych dzieci niż wy więc przestancie gderać,tak jak to już wymieniła moja przedmówczyny-chodzi tam naprawde duzo dzieci wiec wątpie by wszyscy rodzice byli ślepi by nie widziec ze cos jest nie tak...
Jeśli chodzi o krzyk....nigdy tego nie słyszałam tam,panie często upominają dzieci ale jakowej dyscypliny wojskowej tam niema,wy chyba nie wiecie jak wygląda dyscyplina w wojsku-popytajcie mężów,a te kobiety mają sporą grupe i muszą nad nią jakoś zapanować żeby cokolwiek zrobic,nie którym dzieciom tym starszym plującym to nie tylko krzyk by sie przydał-ale to jest już sprawa wychowania
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zgadzam się w 100%. Skoro uważacie, iż dzieje się krzywda Waszym dzieciom, to je po prostu zabierzcie ze Słoneczka! Nikt Was nie trzyma na siłę! A Chyba najważniejsze są Nasze dzieci?! Prywatne żłobki/przedszkola wyrastają jak grzyby po deszczu, także można przebierać do woli. Sztuczne uśmieszki, to Wy robicie do Pań, zamiast powiedzieć co Wam się nie podoba i co można byłoby zmienić, to siedzicie cicho jak mysz kościelna, a na forum wypisujecie herezje! Gratuluję! Dziecinada!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rywalizacja z klubiku BABY ROOM.A wystarczy sie tam przejechać i poobserwować by zobaczyć jakie tam są idealne kobietki pełne profesjonalizmu.Zasady dobrze znane,nowy klub wiec musi sie jakoś zareklamować-to mówi samo za siebie,czyżby mieli tam mało chętnych...Może my mamy obeznamy ich świat i też sie o nich wypowiemy..Pozdrawiam zadowolone mamuśki ze słoneczka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dzieciątko ma się urodzić niedługo. Rozważałam opcję albo Słoneczka albo Baby-roomu. Po waszych opiniach nie wiem już sama na co się zdecydować. Wiem jedno, że nie podoba mi się, że w baby-roomie odbywają się zajęcia aerobiku i panie skaczą na wykładzinie w skarpetkach, które z pewnością stają się mokre w trakcie treningu. Świadomość, że moja pociecha miałaby raczkować po tej wykładzinie przyprawia mnie o ciarki. Nie chcę tutaj nikogo urazić, nie w tym celu to piszę. Ale może można wykładać na podłodze jakąś wielką matę na czas zajęć dla pań (aerobiku).
Czy znane są komuś ceny jakie płaci się za całodzienny pobyt dziecka w Słoneczku lub w Baby-roomie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakoś mam nieodprate wrażenie że "mama Darii" to jedna z opiekunek słoneczka... Zresztą kilka innych postów też jest pisanych raczej przez osoby tam pracujące a nie matki posyłające tam swoje dzieci... Czyżby brak odwagi by podpisać się z imienia i nazwiska? Te posty pełne jadu i złości na uwagi o ich placówce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
~obserwator - mylisz się "mama Darii" to mama dziecka, które chodzi do Słoneczka! tak samo "mama Miłoszka" również jest mamą, która posyła swojego synka do Słoneczka - czyli ja Ewa Cudna.
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogi obserwatorze..piszesz o braku odwagi by podpisać się swoimi danymi..?daj solidny przykład..bo sam wypisujesz tu posty anonimowo..Mama Darii nazywa sie Ewelina,tyle powinno ci starczyć,rozmiaru stanika podawać chyba nie muszę byś czuł się usatysfakcjonowany,jeśli nie wierzysz w moje potencjalne istnienie to wpadnij na rozmowę około 10 rano przed żłobek a odkryjesz że jednak jestem..ja podpisuje sie tylko swoimi danymi,bo drażnią mnie głupie osóbki wypisujące tu bzdury zamiast przyjść i powiedzieć wprost w samym żłobku co je boli
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
piękna wypowiedź do tych wszystkich niby matek, które tak narzekają na słoneczko a ciekawe jak one się same zajmują własnymi dziećmi - a może w ten sposób próbują tylko uspokoić własne poczucie, że takie idealne z nich matki..??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się w pełni. We wrześniu 2009 starałam się o pracę w żłobku słoneczko. Widocznie byłam zbyt mądra, ponieważ jestem mgr pedagogiki a dotego mam ukończone studia podyplomowe z kierunku edukacja przedszkolna z wczesną ekukacją i Pani Roksana stwierdziła, iż moje uwagi i propozycje na program są nieodpowiedne na żłobek. No cóz w sumie nie pracowałam 3 lata w przedszkolu i nie opracowywałm programów prowadzenia zajęć. Proponuję dokładnie przyjrzeć się pracy tym Pań bo na próbnym dniu widziałam jak pracują i ich zachowanie daje dużo do życzenia. Nie wiem czy wogóle mają stworzony program edukacyjny i odpowiednie kwalifikacje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zbyt mądra lub aż zbyt mało doświadczona życiowo,same papiery nie wystarczą by pracować z dziećmi i każdy mądry pedagog o tym wie....czasami kobieta po studiach wielce wykształcona a zrobi dziecku krzywde bez mrugnięcia okiem...mało takich ..?ty kobieto miałas tam tylko pracować a jak chcesz wprowadzać własne zmiany to otwórz własną placówke i bedzie ok..co by sie działo jakby to pracownicy ustalali rytm i zasady w firmie...podejście jak na pedagoga..żałosne...napewno Pani bym swoich dzieci nie zostawiła...i przypuszczam że nie tylko ja..A w nawiasie (każdy dobry pedagog jest na bieżąco z programem i nie ma wytłumaczenie że nie pracowało sie ileś czasu..) wybierając zawód trzeba mieć to na uwadze drogi pedagogu z powołania..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
z innej beczki,szukam miejsca w pruszczu w ktorym odbywajasie zajecia dla dzieci, siedze z 2 latkiem w domu ibym poszla gdzies 2 razy w tyg zeby pobawil sie z dzicmi,
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Domowe Przedszkole w MDK
http://www.pruszcz.com/domowe-przedszkole-w-mdk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam "Żaczek po godzinach" www.przedszkole-zaczek.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przez pomyłkę kliknęłam, że popieram tą opinię. Wcale tak nie jest. Nie popieram.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dotyczy się do odpowiedzi "pedagog".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przez Panią pedagog przemawia gorycz. Przecież to poniekąd porażka, kiedy nasza kandydatura na dane stanowisko jest odrzucana. Niesmacznie jest pisać takie rzeczy proszę Pani - bo to tylko negatywnie świadczy o Pani a nie o tym żłobku. Dobrze, że to forum jest "anonimowe" bo po Pani poście żaden właściciel takiej placówki nie chciałby Pani zatrudnić.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga pani pedagog, człowiek z Pani wykształceniem powinien być w stanie napisać kilka zdań bezbłędnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
KlUB MALUSZKA - MINI ŻŁOBEK -GMINA TRĄBKI WIELKIE

profesjonalna opieka nad dziećmi w wieku od 10-miesięcy do 3 lat

TEL:502-360-870
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dziecko tam chodzi i jest bardzo zadowolone ale teraz jak poczytałam te wszystkie opinie to zaczynam sie zastanawiać czy rzeczywiście wszystko jest ok z tym miejscem. Miny pań opiekunek czasem faktycznie nie zachęcaja do rozmowy ale myslę że to taka nasza polska przypadłośc.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poza tym jak patrzę na rodziców odbierających swoje pociechy, ich minę, spoglądanie na sciany sufity żeby tylko nie nawiązać kontaktu wzrokowego z innymi ludźmi to teraz myślę że część z nich to Ci którzy tu wypisuja złe opinie a tam udaja że wszystko jest w porządku. Ja kiedy miałam jakieś pytania lub uwagi, a takie tez się zdażały to zwyczajnie rozmawiałam z opiekunka lub właścicielka i zawsze były one otwarte na rozmowe. Nigdy nie poczułam sie źle potraktowana a moje dziecko wychodzić nie chce ze żłobka więc z tego wnioskuje że najważniejsze rzeczy funkcjonuja bez zarzutu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

GMINA TRĄBKI WIELKIE -ŻŁOBEK

TWÓRCZY KLUB MALUSZKA
PROFESJONALNA OPIEKA NAD DZIEĆMI W WIEKU OD 10-MIESIĘCY DO 3 LAT
TEL:502-360-870 gmina Trąbki Wielkie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

twórcze ognisko przedszkolne topik

Witam, czy ktos z pan może ma oddane dziecko d o grupy żłobkowej na osiedlu wschód Topik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam pytanie tak z ciekawosci czy ktoś wie ile dzieci przypada na jedną panią w Słoneczku? chodzi mi o grupę maluszków od 6miesiaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop hop może ktos wie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam nie mam dziecka ale słyszałam od koleżanki, że to fajne przedszkole. Opieka podobno profesjonalna, czysto, schludnie, dobre wyżywienie. Starsze dzieci maja jakieś zajęcia twórcze i są zachwycone. Najlepiej jednak jakby odezwała się jakaś mama która ma tam dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...chodzi o Topik bo o Słoneczku nie mam info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos mam oddnae dziecko do Top-ika na os.wschód?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polacam śmiało

Bardzo polecam. Grupa jest malutka, pani bardzo miła. A najważniejsze ze mój synek nie chce wychodzić z przedszkola. Najlepiej odwiedzić przedszkole osobiście panuje tam domowa atmosfera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanko w jakich godzinach przyjmujeci i jak to wyglada cenowo prosze odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi mi o zlobek w trabkach prosze o odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Zapraszam do siebie do Zielono Mi:) http://www.zielonomi.net lub 500 152 038.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyłapałam panie tam pracujące jak zostawiły dzieci bez opiek(były same),,opiekunki"kawkowały nie zwracając uwagi na to co się dzieje z rozbieganymi maluchami w pokoju , a chciałam tam dziecko oddać..........
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
SZUKAM UCZCIWEJ PANI DO OPIEKI NAD DZIECKIEM LUB ŻŁOBKA NA TRASIE PRUSZCZ, STAROGARD GDAŃSKI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam tzn. gdzie w Słoneczku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Marto
Pomysl zanim cos napiszesz!!!Jesli piszesz bzdury to w jakim celu?
W Sloneczku dzieci nigdy nie sa bez opieki!!!ZAwszwe jakas Pani jest w pokoju z maluchami!!!Jeszcze nigdy nie zadzylo sie tak ze podczas odbioru dziecka ze zlobka Panie kawkowaly sobie jak piszesz dodam ze dziecko do Sloneczka uczescza od roku i nigdy takie sytuacje jakie opisujesz nie mialy miejsca!!!Wiec nie oczerniaj kogos nie slusznie,Panie maja przerwe kiedy dzieci spia i wtedy moglby sobie kawkowac:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Baby room w Pruszczu panuje świetna atmosfera ,polecam...a co do słoneczka to....czytałam opinie i jestem w szoku ,że więcej jest negatywnych opinii niż tych pozytywnych , a to daje do myślenia rodzicom......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
więcej negatywnych opinii bo jeżeli ktoś jest zadowolony to nie pisze...najczęściej komentują ci, którym coś leży na sercu.
sama miałam tam swoje dziecko; jak jest? różnie-raz lepiej, raz gorzej-mają tam swoją organizację i smiga jak powinno-nie bałam się zostawiać corki na 8 godzin..to chyba najlepiej świadczy o placówce. dzieci tam rzadko płaczą, bawią sie wspólnie; panie jak kobiety poplotkować lubia, ale robote znają i się starają-to nie maszyny...maja tez swoje słabsze dni...my też, nalezy o tym pamietać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga p. Marto!
Dlaczego robi Pani aferę. Nawet jesli opiekunki kawkowały i zostały na tym przyłapane to Pani nie ma przecież kłopotu w związku z tym. Niech Pani zostawi obserwacje zachowań pracowników Słoneczka rodzicom którzy tam juz zostawiają swoje pociechy. Ślepi nie jesteśmy!!! Zapewniam Panią.
Panie opiekunki mogą miec lepsze i gorsze dni. Mają swoje życie prywatne, poza pracą, w którym dzieją się różne rzeczy, tak samo jak w życiu Pani czy moim i czasem muszą pogadać z kimś na gorąco, jak to sie mówi, albo zwyczajnie poplotkować.
Dlatego proszę nie wypisywac takich rzeczy tu na forum i mącić w głowach rodziców.
P.S Jestem ciekawa jak Pani skontroluje opiekunkę której Pani szuka po takich doświadczeniach obserwacyjnych i jak Pani chce jej zaufać.
Życzę owocnych poszukiwań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
panuje tam nerwowa atmosfera a w szczegolnosci gdy jest wlascicielka. widac ze panie sa spiete i zdenerowane. moim zdaniem grupy sa przepelnione, stad pewnie ta nerwowa atmosfera...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nerwowa atmosfera!!!!!!!mało powiedziane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Sama prowadzę taki klub malucha i tu chciałam skierować swoją wypowiedź do Pani pedagog: Sama zatrudniam panie z wykształceniem pedagogicznym oraz panie takie do pomocy, które nie mają wykształcenia pedagogicznego, w ten sposób zatrudniają w publicznych i niepublicznych placówkach, każda z pań zna swoje obowiązki, ale czasami jest tak, że taka pani, która ma wykształcenie pedagogiczne, podyplomowe studia, kursy itp ma tylko wiedze teoretyczną a co do praktyki to zupełne nic, nie wie jak trzymać takiego malucha, karmić a o ptrzewijaniu nie ma zielonego pojęcia- tak wszystkiego można się nauczyć ale zatrudniając takie osoby musimy mieć pewność że nie zrobi dziecku krzywdy, być może Pani nie miała odpowieniej praktyki - ja jako właściciel takiej placówki nie mogę narażać bezpieczeństwa dzieci dla kogoś kto prosto po studiach uważa się za alfę i omegę nie mając pojęcia. Nie robi się czegoś takiego- nie przyjęła mnie do pracy to jej opinię negatywną wystawię. CZY TAK ROBI WYKSZTAŁCONY PEDAGOG?
Z drugiej strony są kluby i kluby nie sprawdzimy wszystkiego co dzieje się z naszymi dziećmi chyba że jest możliwość monitoringu z dostępem dla rodziców dzieci uczęszczających do takiego klubu.
Ja wychodzę z takiego założenia jako rodzic-pedagog-właściciel zadowolone dziecko - zadowolony rodzić i tu pytanie do rodziców piszących negatywne wypowiedzi; czy wasze dzieci wychodzą z odparzeniami, płaczące?
Jeżeli nie to zastanawiają mnie takie opinie często-gęsto za takimi opiniami widać KONKURENCJĘ!
Jeżeli rodzicom coś nie pasuje to dlaczego posyłacie tam swoje dziecko? Bo ja bym wtedy zmieniła klub na inny!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zielona mila...wczoraj była na dwójce :) tak Pani Roksano włascicielko Żłobkowego Słoneczka:) robi się ,,ciasno" w Pruszczu,co? :) widzę, ze nowa konkurencja będzie na ul.Obrońców ,a tu trzeba bronić wizerunek firmy:)robi sie ciekawie ,mam nadzieje ze i forum sie ożywi....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Słoneczko to SKANDAL!!!
Drogie mamy moja córcia chodziła do Słoneczka i z dnia na dzień zabrałam ją z tamtego miejsca i moja noga już nigdy tam nie postanie.
Pani właścicielka opiekująca się grupą maluszków doprowadziła moją córcię do tragicznego stanu. Odebrałam dziecko o godz. 16.00 z odparzeniem tyłka ale takim, że dziecko miało RANY DO KRWI!!! Teraz jesteśmy pod opieką lekarza.
A jakby tego było mało nie usłyszałam nawet słowa wytłumaczenia, pani właścicielka była arogancka i bezczelna.
SKANDAL!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
SKANDALEM jest fakt, że PANI doprowadzila do takiego stanu własne dziecko!!!Wychowałam dwójke dzieci i wiem, że takie odparzenia nie powstają w jeden dzień. No chyba, że PANI ZOSTAWIŁA W ŻŁOBKU DZIECKO NA CAŁY TYDZIEŃ!!!Chociaż podejrzewam, że to by było dla dziecka lepsze. Zdumiona jestem takim brakiem odpowiedzialności ze strony matki. Moje dzieci też czasem odparzały sobie pupę, w róznych sytuacjach. To normalne u maluchów. Ale NIGDY, jako matka, NIE DOPUŚCIŁABYM do tego, żeby z tych odparzeń porobiły sie rany!!! Kobieto, zacznij wietrzyć dziecku pupe a nie oskarżasz inny za własne zaniedbania!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szanowna Pani! Bardzo się cieszę, że wychowała Pani dwójkę dzieci i na pewno niezaprzeczalnie jest Pani najlepszą mamą na świecie lecz jeżeli chodzi o moją córeczkę i zaistniałą sytuację to fakty są właśnie takie jak opisałam w mojej wcześniejszej wypowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaopiekuje się dzieckiem/dziećmi u siebie w domu na Rotmance. Więcej informacji na ciacho@ny.pl
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam 18 miesięcznego synka i chętnie zaopekuję się dzieckiem, proszę pisać kamyk54@op.pl(Pruszcz)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sala zabaw- opieka nad dzieckiem

Chcę otworzyć klub malucha lub złobek ale nowe przepisy ppoż nie pozwalają na to ,ponieważ brakuje mi 4cm do osiagniecia 2,5 m wysokości scian w moim domu, paranoja....Pomyslałam sobie ale moze idę złym tropem i tu proszę o podpowiedz jesli ktos sie zna na przepisach, żeby otworzyć całodzienną salę zabaw dla maluchów czy to jest dobry pomysł?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszamy do Nowego Klubu Malucha w okolicy Obroncow Wybrzeza...juz na przelomie kwietnia /maja OTWARCIE KLUBIKU..zapraszamy dzieci od 6 mieiasiąca zycia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
up....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, polecam żłobek-Radosna Iskierka(dawny Top-ik) mam malutkie dziecko(8 m-cy) i bałam się dać maleństwo do żłobka, ale bardzo mile się zaskoczyłam.Podchodzą do dziecka bardzo indywidualnie, sale są przygotowane do wieku dziecka, mają małe grupy oraz naprawdę dobrą opiekę.Gorąco Polecam!!!Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A propo Radosnej Iskierki, to mieszkam obok i z moich obserwacji pań "zajmujących" się dziećmi, to raczej nie dałabym tam swoich pociech. Tzn. raz widziałam jak panie odwrócone du... do dzieci pisały sobie smsy, plotkowały itp. nawet nie zauważył, że jedno z dzieci spadło ze ślizgawki, co jeszcze nie podoba mi się to, że dzieci będąc na dworze szaleją ile sił, a nie mają zapewnionego picia ( słyszałam jak jedno z dzieci chciało pić, to pani wychowawczyni powiedziała, że dostanie dopiero jak będzie obiad/podwieczorek). To tyle z moich obserwacji.

Sama mam dylemat, bo chciałabym oddać starszego syna do przedszkola, ale ma silną alergię/skazę białkową i nie wiem w którym przedszkolu, przygotowują/gotują posiłki dla dzieci biorąc pod uwagę alergików? może znacie dziewczyny? może przedszkole czwóreczka? zna ktoś z Was? pozdrawiam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To że szaleje ile sił to chyba o to chodzi, dzieci muszą się wyszaleć.
Moje dziecko jest zadowolone i chętnie chodzi do przedszkola a to jest najważniejsze. No ale jak zawsze ile ludzi tyle opinii :) Są fora na temat czwóreczki to można poczytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Madzia 111 czytaj ze zrozumieniem! Napisałam, że dzieci podczas harców nie mają zapewnionego picia! To, że mogą się wyszaleć do woli, to akurat jest super i wręcz wskazane:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy w Pruszczu Gdańskim jedyne żłobki to Słoneczko i Baby room?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jeszcze "Chatka Puchatka" :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

też nie polecam..

ja równiez nie polecam, zabralam z tamtąd dziecko ponieważ moja córeczka opowiadala mi ze panie prowadzą zajecia "na popis" wtedy kiedy wchodzi ktoras z mam.. oraz ze są zmuszane do jedzenie..nawet jak jest zimne..wiec siedziała przy stole nawet po 2 godziny.. z placzem przychodzila do przedszkola..z moich obserwacji panie wyglądaja na obłudne, źle im z oczu patrzy.. kiedys jak po cichu weszlam do przedszkola ją odebrac to słyszałam krzyki którejś z pań " masz w końcu to zjeść!" nie wiem do kogo były te slowa skierowane, ale na szczescie nie do mojej córki, bo zrobilabym ogromny dym!!
Szczerze wątpie tez w kwalifikacje tych pań, ale już nie chce tam wracać, wiec to bedzie dla mnie zawsze tajemnica.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaznaczam ze nie chodziło mi o słoneczko, ani o czwóreczke, ani o baby room..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,Moja córka chodziła do tego Żłobka 9 miesięcy i szczerze powiedziawszy jestem zdruzgotana co się tam ostatnio dzieje! Moje dziecko na początku chodziło tam chętnie bo nie powiem opiekunki są a raczej były dobre bo już się prawie wszystkie pozwalniały przez panią Roksanę która jest jak dla mnie chora i powinna się leczyć!pisze tak bo ostatni miesiąc jak chodziło moje dziecko to już z taką niechęcią jak by nie wiem co się tam wydarzyło na sam widok budynku dostawała ataku histerii! raz ja zastałam jak siedziała 2 godziny przy obiedzie i pani Roksana nic z tym nie zrobiła tłumaczyła się ze nie może dziecku pokarmu z buzi wyciągnąć! nie raz zastałam ją z pełnym pampersem nieprzebranym ale to jest nic jak pare razy słyszałam za dzwiami jak pani Roksana sie wydziera na te biedne dzieci! moje dziecko na jej widok to już pod sam koniec zanim ja zabrałam stamtąd to płakała. Najgorsze jest to ze ostatnio jak pojechałam do tego Żłobka po rzeczy mojego dziecka to zastałam tylko jedną opiekunke na 2 grupy czyli na 2 pokoje! szok poprostu kobieta zajmowałą się dziećmi najmłodszymi i tymi troche starszymi chyba do 2 roku zycia dzieci płakały a pani opiekunka mówiła ze jest sama bo wszystkie panie się juz prawie pozwalniały i ze sama odchodzi bo nie jest w stanie pracować w takich warunkach. także ta Pani Roksana to jest jakaś niepoważna bierze kase i to nie małą za opiekę naszych maluchów a dzieci nie maja opieki to jest poprostu straszne i podziwiam rodziców którzy jeszcze stamtad nie zabrali swoich pociech!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba wszystkie te tzw "Żłobki" to ściema, prowadzone przez nie kompetentnych ludzi. Jak można wynajmować dom lub mieszkanie, opłacać czynsz + media( 2000 - 3000 zł), dać pracownikom wykwalifikowanym po pedagogice lub pielęgniarstwie pensję, nakarmić dzieci dobrym, a nie tanim samym "E" jedzeniem, dodać do tego przybory i imprezy okolicznościowe i jeszcze zarobić na siebie, bo wiadomo nikt darmo nie prowadzi takiej działalności z czystej miłości do dziatek. A to wszystko za 600 - 700 złotych miesięcznie. Przecież właściciele oszczędzają na personelu i jedzeniu. Czy wykwalifikowana pani po pedagogice lub pielęgniarstwie będzie pracować za 850 - 1200 na m-c. Wystarczy sumować koszty, żeby zobaczyć jak to wygląda. Trzeba być bardzo czujnym przy wyborze tzw "żłobka".
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest żłobek ponieważ nie figuruje w ewidencji żłobków prywatnych ani panstwowych.Zaden strazak ani sanepid nie odbierze tej pani budynku ponieważ nie spełnia wymogów dotyczących opieki nad dziećmi do lat trzech.Pani R. najpierw powinna dostosować lokal a nie ogłupiac nie świadomych rodziców.Co do traktowania dzieci i personelu to dawno powinni rodzice przemyśleć całą sytuacje która tam panuje,aha ich ,,plac zabaw ,,jest śmiechu wart:D,pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę o opinie o Radosnej Iskierce. Planuję tam zapisać dziecko. Niestety z tego wątku nie mogę wywnioskować co o tym miejscu sądzicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Jesli sa tak bardzo negatywne opinie o Sloneczku i wlascicele dlaczego nikt sie za to niewezmie,dlaczego rodzice posylaja tam swoje dzieci???
Czy to tylko plotki zawistnej konkurencji?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
My zabraliśmy dziecko ze Słoneczka po tym jak wróciło do domu z tak odparzoną d*pcią, że skończyło się na wizycie u lekarza i przepisaniu antybiotyków na sterydach. Leczyliśmy Karolinę 3 tygodnie. Do takiego stanu naszą córkę doprowadziła osobiście pani Roksana, która pół dnia trzymała dziecko w niezmienionym pampersie z kupką i położyła ją nawet spać w tym stanie. Zabraliśmy Karolcię z tego miejsca z dnia na dzień i wypowiedzieliśmy umowę bez miesięcznego okresu wypowiedzenia co w takim wypadku zaniedbania dziecka jest sprawą oczywistą. Nie dla pani Roksany jednak, dla której liczą się tylko pieniądze a nie dobro maluszków które ma pod opieką. Sprawa będzie miała finał w sądzie gdyż dostaliśmy już wezwanie, na które zresztą byliśmy przygotowani gdyż pani Roksana nas wręcz straszyła takim obrotem sytuacji podczas ostatniej pożegnalnej rozmowy. W Słoneczku dzieją się jeszcze inne skandaliczne rzeczy, które powinny ujrzeć światło dzienne jak choćby przygotowywanie posiłków na miejscu w Słoneczku gdzie nie ma ani warunków a tym bardziej pozwolenia, mimo, że płaci się za całodzienny catering.
Jeżeli ktoś z Państwa chciałby nam pomóc to bardzo prosimy o przesłanie kopii umowy podpisywanej ze Słoneczkiem przez rodziców, gdyż jest nam ona niezbędna a naszą zniszczyła nasza mała pociecha. Oto mail: marta5_1983@o2.pl
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Na ulicy Zastawnej nie ma już żłobka słoneczko. Mam nadzieje ze ta placówka już nie istnieje i że żadne dziecko nie trafi do P. Roksany. Ciekawa jestem czy swoje dzieci właścicielka też by tak traktowała.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
sloneczko istnieje niestety...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Właścicielka oszustka i naciągaczka zmieniła lokal, ale niestety charakteru nie. Mam nadzieje ze inni rodzice też przejrzą na oczy. Tak małe dzieci jakimi zajmuje się P Roksana potrzebują wyjątkowego ciepła i opieki niestety od właścicielki tego nie dostaną tylko krzyki i zastraszanie. P Roksana jest świetną manipulantką i potrafi dużo mówić i mało robić. Nastawiona jest tylko na zyski. No ale co może wiedzieć o dzieciach jak sama ich nie ma. Ciekawa jestem czy swoje dzieci też by tak traktowała jak nasze:(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zastanawia mnie dlaczego wszyscy Państwo oczerniacie p.Roksanę pod pseudonimami,moze dlatego ze to co wypisujecie nie jest prawda????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy któraś z Pań wie coś na temat nowego przedszkola i żłobka Nad Rzeczką?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie są oczerniania tylko sama prawda. Ja wolałabym żeby ktoś mnie ostrzegł przed Panią Roksaną. Zaoszczędziłabym wiele stresu mojej córce i sobie. No ale jeżeli jest wam to obojętne to przekonajcie się sami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jesli jest to prawda to dlaczego inni rodzice posylaja tam swoje dzieci???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety potrzebują jeszcze czasu żeby się przekonać. Jestem zdania że każdy pozna drugą twarz właścicielki. Przy rodzicach jest bardzo miła i uśmiechnięta. Na dzieci krzyczy i ich zastrasza. Zupełnie brak podejścia do dzieci. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
TO SZCZERA PRAWDA!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam wszystkie mamy :) Jestem opiekunką z Pruszcza ( i okolic Straszyn, Rotmanka, Juszkowo) , studentką zaoczną pedagogiki, z ponad 2 letnim doświadczeniem i referencjami od poprzednich pracodawców, niedrogą ( takie czasy :) )maluszek którym się opiekowałam poszedł do przedszkola w tym roku i szukam kolejnego dziecka którym mogłabym się opiekować. Jeżeli ktoś jest zainteresowany nianią którą lubi prace z dziećmi, poświęca im cały czas oraz uwagę proszę o kontakt mailowy, będę wdzięczna.

dorotamag91@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przeczytałam wiele negatywnych uwag na temat słoneczka. Postanowiłam ze pojadę do słoneczka osobiście. No i rzeczywiście bardzo tandetny wystrój. Zabawki kiepskie wszystko zrobione tanim kosztem. No ale i to nie najważniejsze. Natomiast co jest istotne to w prywatnym żłobku powinna być dużo lepsza opieka. Zastałam harmider, wrzaski i Panią która nie bardzo wie co zrobić. Nieporozumienie. W tym miejscu na pewno nie zostawię swojego dziecka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe dlaczego wszystkie ostatnie negatywne oceny są z jednego nr 91.206.244.* ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
sloneczko to nie przedszkole tylko naprawde miejsce z którego chce się uciekać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
oj...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bezpłatny żłobek

Podobno w Pruszczu i gdzieś w jego okolicach mają powstać bezpłatne żłobki,czy ktoś z Państwa wie o tej sprawie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to prawda ,podobno w centrum Pruszcza , Kaczkach ,Kowalach ,Orunii ale jak będzie wyglądać rekrutacja to jeszcze nie wiadomo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
informacje znajdziecie na stornie pozytywneinicjatywy.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odświeżę temat :)

czy ktoś ma aktualne informacje o żłobkach w Pruszczu? Szczególnie interesuje mnie Żółwik na Zastawnej - nowo otwarty (chyba w miejsce Słoneczka) - ma dość atrakcyjną ofertę ale nie wiem jak jest z opieką.
Może znacie mamy które posłały tam dzieci albo same tam zapisałyście maluchy i możecie się wypowiedzieć?
Jak nie ten - to jaki żłobek polecacie? Prawdopodobnie od maja będę musiała zapisać córcię do żłobka i nie wiem który wybrać.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno w lutym ma powstać w Pruszczu bezpłatny żłobek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś zna lokalizację tego żłobka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ul. Modrzewskiego
z tego co wiem to rekrutacja jest zamknięta - nie ma już wolnych miejsc ale może się coś zwolni :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem że trzy żłobki mają powstać w Pruszczu , a lista dzieci jest wciąż otwarta i trwają zapisy .Ja swojego synka juz zapisałam podobno w lutym będą otwarte te zlobki.Cena za miesiąc to około 200 zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to pewne że lista jest otwarta ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.zlobki.pozytywneinicjatywy.pl/siec-zlobkow

lista żłobków które powstaną oraz listy wstępne, zgłoszenia były do 27 grudnia, przynajmniej tak jest tam napisane, szkoda że wcześniej nie wiedziałam o tym projekcie... z chęcią zgłosiła bym córcię...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie zapraszam do nowo powstałego Żłobka Tęczowy Domek...
otrzymaliśmy już pozytywną opinię Sanepidu oraz Straży Pożarnej... aktualnie oczekujemy na wpis do rejestru żłobków w Pruszczu Gdańskim.

PROMOCJA !!!
Zapisz swoje dziecko do naszego żłobka a za czesne do końca sierpnia zapłacisz tylko 550 zł miesięcznie.

http://www.teczowy-domek.com.pl
tel. 668-35-84-35
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nowy zlobek

Witam.Juz niebawem powstanie nowy żłobek ,,Kacperek,,w Pruszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem ciekawa po co w Pruszczu 10-ty żłobek??? Przecież w połowie żłobków brakuje dzieci !!!
Przesadzacie z tymi żłobkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze w Pruszczu są tylko 2 zarejestrowane żłobki, pozostałe nie mają pełnym uprawnień do funkcjonowania a po drugie przedszkoli też jest dużo jak i chętnych więc dlaczego żłobków nie ma być :)

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie niech są:). I myślę,że pozostałe mają uprawnienia do funkcjonowania,może nie jako żłobki,ale jako punkty dziennej opieki,lub kluby Maluszka,taka forma opieki jest legalną formą,zarejestrowaną i jak widać też potrzebną na Naszym rynku:)
Wydaje mi się,że najważniejsze jest bezpieczeństwo Dziecka,to jakie dana placówka zapewnia warunki i jaką ma opiekę:)
Ja jako matka chodziłabym po wszystkich ,żeby wybrać najlepszą i nie miałoby to znaczenia czy to będzie żłobek,klub Malucha czy dzienna opieka nad dziećmi,ważne żeby Moje dziecko czuło się tam dobrze:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po co żłobek? Czy Pani ma dziecko? Bo takie pytanie i z takim nastawieniem może je zadaćtylko bezdzietna osoba. Niech będzie jak najwięcej żłobków, żeby musiały one walczyc o dzieci jakością. Wysoka podaż żłobków sprawi też że ich właściciele będą się lepiej starac o dzieci, dbać o pozytywne opinie itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowo otwierające się Centrum Zabawy i Rozwoju Dziecka w Pruszczu Gdańskim zaprasza wszystkich rodziców z dziećmi na Dni Otwarte. Stawiamy na dobrą zabawę w kameralnej grupie, edukację za pomocą nowoczesnych metod pedagogicznych i uśmiech dziecka przez cały dzień. Zapraszamy ;)
tel.795566762
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowo otwierające się Centrum Zabawy i Rozwoju Dziecka w Pruszczu Gdańskim zaprasza wszystkich rodziców z dziećmi na Dni Otwarte. Stawiamy na dobrą zabawę w kameralnej grupie, edukację za pomocą nowoczesnych metod pedagogicznych i uśmiech dziecka przez cały dzień. Zapraszamy ;)
tel.795566762
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fjkjhgkgjhhhhhjkjlk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny podrzucam przeprowadzamy sie do pruszcza i niestety troche wirtualnie nie badac na miejscu musze zalatwiac dla malego ma 2 latka zlobek najlepiej gdzies w okolicy centrum
moze cos poradzicie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

do góry