Widok

Znajomość przepisów.

Witam,Czy jadący od ronda na Lotniczej w Baninie w ul.żródlaną znają przepisy i wiedzą że należy przepuścić jadących z prawej strony z ul Sadowej?Większość nie robi tego i cud że jeszcze nie doszło do wypadku.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ul Sadowa jest utwardzona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sadowa jest utwardzona. Co do osoby która założyła temat. Co się przejmujesz ktoś Ci wjedzie w auto i odszkodowanie dostaniesz. Ja dzisiaj ostatni raz przepuściłam księżniczkę jadącą w dół. Następnym razem jadę nie patrzę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

księżniczko przyjedzie policja i ty tez mandacik ogarniesz za nie zachowanie szczególnej ostrozności uwierz mi :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

brak znajomości przepisów widzę. Nie ma za to mandatu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co za głupoty tutaj wypisujesz, jeżeli jedziesz na pierwszeństwie ten co wymusił płaci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie rozumiem, jadąc Źródlaną w dół, mam ustąpić kierowcom jadącym z Sądowej? Dlaczego? Przecież to ja jestem z prawej strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówimy o jadących z Sadowej od strony Domu Opieki bo ta jest utwardzona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OK, dziękuje za odpowiedź. Zanim Sadowa została utwardzona, to wyjeżdżając z Ogrodowej też trzeba było się zatrzymać, bo żadko ktoś ustąpił poerwszeństwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cuda się zdarzają liczbie równej ilość jadących 100/h na wysokości dentysty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry