Widok

apteka gemini - gdansk 3 lipy Praca

Witam wszystkich interesuje mnie praca w tej firmie dzial dystrybucji / magazyn ... Jakie zarobki i atmosfera w pracy ... Moze ktos tam juz pracuje lub pracowal prosze o opinie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

ciekawe czy faktycznie jest az tak zle...ale zawsze mozna zrezygnowac;) najnizsza krajowa jest w wielu miejscach..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na start proponują 1800zł na rękę po 3 miesiącach 1900zł, słabo, szukają frajerów...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej
Mogę wypowiedzieć się jako były pracownik. Atmosfera w pracy fatalna , zarobki trochę wyższe niż płaca minimalna. Podejście do pracownika normy które musisz spełnić a także sposób traktowania przez przełożonych bardziej przypominają obóz pracy niż magazyn.
Na plus można zaliczyć ze praca jest w ogrzewanym magazynie i nie pada na głowę, pensja tez jest na czas. Zdecydowanie odradzam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

do góry