Widok

bar4you - proszę o opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Właśnie robię rozeznanie cenowo-ofertowe Wedding barów. Może ktoś miał go na swoim weselu? Jakie opinie? A może znaleźliście coś tańszego? Co polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdybyśmy mieli robić jeszcze raz wesele to wynajelibysmy bar z cala usługa a nie tak jak my zrobiliśmy wynajęliśmy samego barmana i szkło a alkohole ,soki itp kupiliśmy sami , drożej wyszło....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
są super. Warci swojej ,, drogiej'' ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz do nich prześlą oferte:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam ok. 10 maili i dostałam 4 odpowiedzi, ten ma najlepsza oferte :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieliśmy ich na weselu i bardzo się zawiedliśmy, nawet nie wykonali swojej usługi w takim zakresie co się z nami umawiali i powiedzieli tylko przepraszam... oczywiście musieliśmy zapłacić jakby wykonali wszystko! Samych stresów nam przysporzyli! MÓWIMY IM STANOWCZO NIE! i nikomu nie polecimy! podobno kiedyś byli dobrzy, nawet pani z sali była zdziwiona, bo jak sama mówiła, że kiedyś nie było z nimi problemów a teraz była w szoku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry