Widok

dziękuję Panu W.Kojtek

Ciesze się ogromnie. W dniu dzisiejszym wynik pozytywny. Trafiłam po raz drugi, na świetnego egzaminatora, Pana Wiesława Kojtek. Wspaniały człowiek, z pozytywną energią i sercem. Dziękuję Panu bardzo , bardzo mocno .Mam nadzieję , że Pan to odczyta . Zapamiętam Pana do końca życia ... :) pozdrawiam i ściskam . To ta kobita, która na końcu egzaminu powiedziała, że się modliła , żeby na Pana trafić . Dziękuję z całego serca :)))))
Moja ocena
obsługa: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje zdanie na temat tego Pana jest zgoła odmienne. Oczywiście, egzaminator jest od oceny merytorycznej kandydata a nie od niańczenia niemiej odrobina empatii by nie zaszkodziła. Nieprzyjemny, gburowaty, jak już się odezwał zdaniem bardziej złożonym to tylko z krytyką podszytą uszczypliwością. Blisko godzinne jeżdżenie po mieście, nie mogło być tylko złe. Dla porównania Ł. Wyr...czy T. Trzebiat.... - egzamin też niezaliczony ale atmosfera, kultura i ogólna ocena zarówno błędów jak i zauważenie plusów, nieporównywalne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pan Wiesław Kojtek to najlepszy egzaminator, na jakiego udało mi się trafić. Trafiłam na niego dwa razy, za każdym razem miły, rzucił żartem dla pozbycia się stresu i jeszcze przy tym profesjonalny. Po prostu wymarzony egzaminator. :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry